Skocz do zawartości

Dead Nation


rkBrain

Rekomendowane odpowiedzi

To teraz trzeba utrzymać podium do pierwszego cyklu :)

 

Wy też przechodzicie levele niekiedy dużo powyżej "wyznaczonego" czasu czy tylko ja z bratem jestem taki zdolny

Za pierwszy podejściem to normalka - szukasz loot'u, powoli przemierzasz poziom, gdzieś tam po drodze się zginie (a czas, z tego co się orientuję, jest sumowany). Teraz gram na Morbid, pierwszy level udało mi się skończyć w wyznaczonym czasie - niestety 97% loot, musiałem blow'nać jakiś samochód... :rolleyes:

 

Właśnie, nie jestem pewien czy kasa z bagażników samochodów też się wlicza do znalezionych przedmiotów?

Odnośnik do komentarza

Dziś grałem sobie z jakimś Angolem. Szło nam całkiem nieźle kiedy nagle wywaliło mnie z PSN verymad.gif. Grając na Grim nie wypaliłem jeszcze ani razu z innej giwery prócz rifle. Pewnie dlatego tak ciężko mi przebić się przez większe zastępy. Wszystkie rzucajki mam na maxa, z broni palnej rifle i shotguna. Cmentarz nie będzie taki trudny jeśli zdążę kupić i zupgradować rocket lounchera.

Sprawdzałem stan i na chwilę obecną Polska jest na 4ym miejscu. Nieźle thumbsup.gif

 

Właśnie, nie jestem pewien czy kasa z bagażników samochodów też się wlicza do znalezionych przedmiotów?

Wlicza się.
Odnośnik do komentarza

No i utrzymujemy się na 3 miejscu. Przewaga 0,5% :) Mam nadzieję, że połkniemy jeszcze hamerykańców i będziemy srebrnymi medalistami :D

 

Ktoś się orientuje czy za przejście na Undead są jakieś bonusy typu odblokowanie artów itd.?

 

Tak mnie to wycieńczyło, że nawet nie sprawdziłem, poważnie. Może nie samo przechodzenie, ale próba utrzymania jak najwyższego mnożnika.

 

 

Edit. Przed chwilą sprawdziłem i mam tylko 5 pierwszych obrazków w galerii.

Edytowane przez Assphalt
Odnośnik do komentarza

Ja mam ~17k - do trofika jeszcze długa droga, ale jak tylko Brat zajedzie na święta to bierzemy się za co-op'a, do tego została mi jeszcze ostatnia misja na Morbid (o zbieraniu 100% loot nie wspominając, sam bez guide'ów znalazłem jedynie w dwóch lokacjach) :whistling:

 

Assphalt, bardzo ciężko jest na Undead? Jaki największy mnożnik udało Ci się utrzymać?

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Ja mam ~17k - do trofika jeszcze długa droga, ale jak tylko Brat zajedzie na święta to bierzemy się za co-op'a, do tego została mi jeszcze ostatnia misja na Morbid (o zbieraniu 100% loot nie wspominając, sam bez guide'ów znalazłem jedynie w dwóch lokacjach) :whistling:

 

Assphalt, bardzo ciężko jest na Undead? Jaki największy mnożnik udało Ci się utrzymać?

 

Ciężko jest na początku jak nie masz jeszcze sprzętu ulepszonego, a później w sumie nie jest dużo łatwiej bo zombiaki nadrabiają ilością. Mnożnik największy miałem coś koło 1500 na nieumarłym. Kilku śmierci mogłem uniknąć, ale po prostu lubię żydzić rzucajkami i często mi sporo zostawało po dojściu do checkpointa. Moim zdaniem podstawa to grać powoli i nie ściągać na siebie od razu całej chmary tylko wywabiać po trochu. No i wiedza co skąd i kiedy wyskoczy też się przydaje.

Odnośnik do komentarza

Ilość ubitych zombiaków podzielona przez ilość rekrutów walczących na polskim koncie PSN.

Polska ma w tej chwili 933 rekrutów, moim zdaniem to bardzo mało jak na 250000 konsol. Jedna na 250 osób kupiło tą mega kozacką pozycję.

 

Jestem na czwartym poziomie (szpital) i dopiero teraz doceniłem potęgę rzucajek, flara plus ostrzeliwanie z shotguna to jest to :] Nie mówiąc o dopakowanych minach i granatach. Check pointy są oddalone od siebie naprawdę daleko, czyli tak jak powinno być w grze o zombiakach :good:

Czekam na voice chat, bo na razie nie ma sensu odpalać trybu współpracy online.

Odnośnik do komentarza

Morbid skończone - nie było tak źle :thumbsup:

 

Teraz biorę się za zbieranie loot'u i elementów pancerza, i tu mam pytanie: gdzie znajdę info, w których lokacjach mam już zebrane 100% (w trzech już mi się udało, poziom 1, 7 i... no właśnie :P)?

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
Gość Dukan

W składkach na gry z PSS dałem składkę na Dead Nation, jeszcze 4 osoby po 9.40zł i jedziemy Panowie...

 

p.s. Co-op multi i split screen działają?

I czy split jest podzielony na 2 ekrany czy na jednym się wszystko odbywa jak stardust hd?

Powiedzcie coś o grze więcej.

Odnośnik do komentarza

Jesteś na pierwszym levelu?

 

Dziś przeszedłem Graveyard na Grim bez straty życia. Nie wiedziałem, że gra potrafi być tak łatwa z wykorzystaniem wszystkich broni <wizard>

skonczylem gre na 3 poziomie i szukam osoby aby przejsc coopa na 4 poziomie...chyba pomylily mi sie nazwy

w każdy razie przydalby sie zloty pucharek

 

up...wszystko jest jak w starduscie...na yt masz filmiki z gry

 

edit...interesuje mnie "mroczny"

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.