Skocz do zawartości

PES vs FIFA


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Hahah teraz to mnie rozbawiłeś :] Ciebie poraża moja głupota TO CO JA MAM NAPISAĆ O KOLESIU KTÓRY ZOBACZYŁ JEDEN FILMIK I WSZYSTKO WIE O grze ;p Sory dałnem jesteś ty nie ja ;] JEstem Fanem gier od konami (mimo iż uważam że ostatnio są słabe) argumenty za i przeciw wydam po zagraniu w pełną wersje gry ! W PEŁNĄ WERSJE NIE FILMIK NA YOUTUBE .

 

 

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza
TO CO JA MAM NAPISAĆ O KOLESIU KTÓRY ZOBACZYŁ JEDEN FILMIK I WSZYSTKO WIE O grze ;p Sory dałnem jesteś ty nie ja ;]

skoro takie wnioski wyciagnales z mojego posta, to teraz jestem wiecej niz pewien, ze mam do czynienia z idiota. obrazasz mnie, wyzywajac od Downów, co utwierdza mnie w przekonaniu o tym, ze tym idiota jestes. te filmy maja za zadanie uswiadomic z jaka gra mamy do czynienia. na ich podstawie mozna bacznie zaobserwowac zmiany w gameplayu i animacji. wiec jezeli tego nie potrafisz zrobic, w porzadku, twoja sprawa. za duzo wiem o serii FIFA i PES, zeby dac soba pomiatac takiemu kmiotowi jak ty. spedz tyle czasu przy nich co ja to bedziemy mogli porozmawiac. zdecydowanie mozna zaobserwowac, ze PES 2010 jest na tym samym silniku co PES 6 z ktorym jako pierwszym mielismy do czynienia na konsolach nowej generacji. to jest ten sam silnik fizyczny. dlatego ta seria aktualnie odpada.

 

nie odpisuj na tego posta, chlopcze. ostatnia rzecz jaka mam zamiar robic, do polemizowac z toba o serii FIFA i PES.

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Buahahaha :) Zabiłes mnie , naprawde. Gościu w tym sezonie wygrałem co najmniej kilka tournamentów w pesa , na ilu byłeś turniejach /jak ci poszło skoro tyle wiesz o tej grze i z kmiotami nie gadasz?? Bo ja o żadnym voytku nie słyszałem;p Pozatym dalej mówisz o FILMIKU NA YOUTUBE !!! Gry od konami zawsze wyglądały podobnie i wszyscy wiedzą( z fanami MGSa na czele ) że gry konami to w głównej mierze szcegóły!!!

mam do czynienia z idiota

obrazasz mnie, wyzywajac od Downów

bo nim jesteś i drugi raz to udowodniłeś :D

pedz tyle czasu przy nich co ja to bedziemy mogli porozmawiac

 

Żebyś ty spędził chociaż połowe czasu tego co ja ....grasz na sieci?? Z miłą chęcia sprawdze jakim jestes bóstwem ;]

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza
TO CO JA MAM NAPISAĆ O KOLESIU KTÓRY ZOBACZYŁ JEDEN FILMIK I WSZYSTKO WIE O grze ;p Sory dałnem jesteś ty nie ja ;]

skoro takie wnioski wyciagnales z mojego posta, to teraz jestem wiecej niz pewien, ze mam do czynienia z idiota. obrazasz mnie, wyzywajac od Downów, co utwierdza mnie w przekonaniu o tym, ze tym idiota jestes. te filmy maja za zadanie uswiadomic z jaka gra mamy do czynienia. na ich podstawie mozna bacznie zaobserwowac zmiany w gameplayu i animacji. wiec jezeli tego nie potrafisz zrobic, w porzadku, twoja sprawa. za duzo wiem o serii FIFA i PES, zeby dac soba pomiatac takiemu kmiotowi jak ty. spedz tyle czasu przy nich co ja to bedziemy mogli porozmawiac. zdecydowanie mozna zaobserwowac, ze PES 2010 jest na tym samym silniku co PES 6 z ktorym jako pierwszym mielismy do czynienia na konsolach nowej generacji. to jest ten sam silnik fizyczny. dlatego ta seria aktualnie odpada.

 

nie odpisuj na tego posta, chlopcze. ostatnia rzecz jaka mam zamiar robic, do polemizowac z toba o serii FIFA i PES.

 

Zgadzam sie w 100% - wystarczy mi te parenascie filmow z targow, by zobaczyc jak duzy postep zrobilo Konami w swojej pilce. Po co polemika, ze ktos nie gral ? Poki co ja jestem bardzo PESymistycznie nastawiony po tym co zobaczylem, a na pdstawie filmow, relacji, newsow moge spodziewac sie tego, co ujrze odpalajac wersje demo.

Zajman - wygrales kilka turnieji ? ŁAŁ - pewnie strasznie malo ludzi na nie jezdzi, w koncu nie wiele jest az takich betonow, by kupowac nowe wersje gry, co roku bardziej z(pipi)ane, tylko dlatego, ze maja PES w tytule.

Zaloze sie ze w wersje 2008 tez caly rok grales chociaz wygladala jak wersja Beta.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
pewnie strasznie malo ludzi na nie jezdzi

No niestety mniej niż za czasów ps2 ale mimo to powyżej 60 - 80 osób (zależnie od turniejów)

Zajman - wygrales kilka turnieji ? ŁAŁ

Nie napisałem tego do ciebie ale niech ci będzie (poprostu koles mi mówi że nic o tej grze niewiem ).Niechce się nikomu pochwalić bo wystarczy mi to co ja wygrałem i to co ja mam dla siebie ;)

Zaloze sie ze w wersje 2008 tez caly rok grales chociaz wygladala jak wersja Beta.

Akurat w tą wersje grałem na ps2 tam była bardzo dobra .Zresztą ty powinieneś zostać zbanowany bo jako fan fify cały czas siedzisz w temacie pesa starając się wszystkim udowodnić jaka ta gra jest słaba.Ja osobiście sam uważam że pes 2009 jest gorszy od pesa 3,5,2008 ale mimo wszystko w niego gram bo widze w nim duży potenciał który jest stopowany przez głupie błędy gry które jak zostana wywalone to otrzymamy bardzo dobrą piłke jednak o tym czy zostały wywalone się nie przekonam oglądając filmiki na którym goście biegają cały czas z szybkim biegiem do lini i wrzucają na pałe.

 

ps-to nie ty jestes tym kolesiem który tak krzyczał na pesa bo nie umiał trafić sytuacji sam na sam bo mu kopali gdzies w kosmos?? Przeniosłeś się do obozu fify bo tam wszystko wpada ? :D

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza

slyszales fanie PES'a o ISS OnLine? tam swego czasu, bo juz dzisiaj nie, bylem redaktorem, patchmakerem i facemakerem. na zadnym turnieju PES'a mnie nie uswiadczysz. wiem o samej grze duzo wiecej od ciebie, turniejowy mistrzu. ty w ta gre grasz, a ja znam ja od podszewki, glupcze. sposob w jaki prowadzisz dyskusje odrzuca mnie w takim stopniu, ze nie mam ochoty zagladac do tego tematu.

 

Konami zrobilo ogromny blad w porownaniu do EA. wraz z konsolami nowej generacji, wypuscili gre na tym samym silniku fizycznym. grafika jest next genowa, ale co z tego? i do tego, glabie, pije!

Odnośnik do komentarza

No a Fifa10 to krok milowy w gatunku piłek kopanych sprawiła, ofkors po filmiku to widziałem!

 

@up

 

Gdybyś nazywał się siano to mógłbyś się tym chwalić, a tak to nic nie znaczy, rzeczywiście jesteś prawie programistą bo wiesz jak pliki są poukładane w afs'ach, a i umiesz zrobić przecież plik bin! O zgrozo! Aaaa, zapomniałem, redaktorem byłeś przecież, no tak - to dużo zmienia, jesteś dzięki temu alfą i omegą.

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Szczerze to Żygam twoim issonline dziwne że ja znam połowe tej ekip z Siano na czele a ;patche robiłeś bo grac nie umiałeś ;]

 

 

 

a ja znam ja od podszewki, glupcze

 

Jestem nim .A ty idź zrobic nowa twarz krzynówkowi na tym się znasz najlepiej ;]

 

p.s oran dzięki że jestes bo już myślałem że ja jestem wariatem ;]

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza

VoytecCFC, Zajman - po warniku, ochłońcie, wyjdźcie na dwór czy coś.

 

100% ludzi z polskich mediów, którzy byli na Gamescomie, nie ma wątpliwości, która gra jest w tym roku lepsza. Sprzeda się lepiej, zarobi znacznie lepsze oceny i wytyczy kierunek, w którym powinna podążać wirtualna piłka.

 

Oczywiście nie zdradzę ;)

Odnośnik do komentarza

Ja pierdziele, czy musicie robic taki burdel. FIFA 09 to rewolucja w dziedzinie symulacji pilki noznej, to ze dla was jest inaczej nie zmieni ponad 8 mln sprzedanych kopii - to raz.

Dwa - po to jest forum by na nim dyskutowac, nikt za fale krytyki pod adresem firmy, ktora robi ludzi w balona piszac przez caly rok o zmianach, a pozniej wydajac cos takiego i zaprzeczajac, ze to dopiero "wczesny kod" nie bedzie banowany.

Mam nadzieje, ze Voytec odpusci, bo w koncu zamkna temat, a jestem ciekaw jaki wynik ankiety bedzie na koniec.

Odnośnik do komentarza

jak ktoś nie widzi w tych filmikach z PES'a, że ta gra prezentuje te same babole co zawsze, te same schematy co zawsze i jest arcadowym kotletem z taniej mikrofali, to współczuje dioptri. Niuanse niuansami, poprawki szczegółów jasna sprawa, ale nieda się tego przyjąć, przy obecnym silniku i sposobie rogrywki, jaką prezentuje PES, od wielu edycji. Po to są te filmiki, żeby sprawdzić co się zmieniło w grze od poprzedniego roku. Ja, jak i większość kupie tylko jedną gre piłkarską bo szkoda kasy na dwie, więc siłą rzeczy trza sprawdzić je po filmikach, demo też niewiele więcej mi wyjaśni, jak będzie do dyspozycji dwa kluby jeden poziom trudności i 5 minut meczu.

Edytowane przez przema
Odnośnik do komentarza
VoytecCFC, Zajman - po warniku, ochłońcie, wyjdźcie na dwór czy coś.

 

100% ludzi z polskich mediów, którzy byli na Gamescomie, nie ma wątpliwości, która gra jest w tym roku lepsza. Sprzeda się lepiej, zarobi znacznie lepsze oceny i wytyczy kierunek, w którym powinna podążać wirtualna piłka.

 

Oczywiście nie zdradzę ;)

luz ;)

 

easye, spokojnie.

 

wracajac do tematu, mam nadzieje ze FIFA 10 da jeszcze bardziej popalic panom z Konami niz w zeszlym roku zrobila to FIFA 09. wtedy wkoncu zabiora sie do roboty i napisa nowa gre w serii zupelnie od nowa. zawsze wszyscy narzekali ze FIFA co roku odgrzewa kotlety updateujac sklady i stroje, dokonujac kosmetycznych zmian. tym razem to sami robi Konami. EA wyciagnelo wnioski, panowie z Japonii rowniez je wyciagna, jestem o tym przekonany. pytanie tylko kiedy i czy "nowy" PES zalapie sie jeszcze na ta generacje konsol.

Odnośnik do komentarza

Akurat do Ciebie Voytec nie mam w ogole pretensji - sam bym sie wkurzyl, zreszta dobrze ze Sebass niezle pocina w PES'a, dobrze to widac na jednym z filmow, ale on pewnie tez sie nie zna na pilce, ktora sam tworzy.

 

Koso - kiedy bedzie jakas realacja z PSXie ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

edycje 09 sobie odposcilem (wczesniej od czasow commodore64 ciagle w jakas pile sie gralo, z fify na issa sie przesiadlem w 98 roku, w pesy gralem na ps2 do czesci 6), pes2009 pogralem chwile i mi sie odechcialo, demo fifa09 meczylem nawet dlugo ale w koncu stwierdzilem ze to jeszcze nie to, rok przerwy spowodowal ze jestem na maksymalnym "glodzie" wiec cos kupic trzeba (przy najwiekszym kryzysie odkurzam czarnule i wlaczam sobie pes5), naiwnie wierzylem, ze pes2010 wroci serie na tron, po gamescom juz wiem, ze japonczycy sie zagubili i brna w slepa uliczke, moze kiedys powroca z czyms nowym (na next genach?), tymczasem pora sie przesiasc na fife, do zobaczenia na turniejach online

Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

Order już złożony. PES kompletnie zdziadział i nie ma szans z rewelacyjnie zapowiadaną Fifą. Już nie wspominam o trybie sieciowym bo to ten aspekt przyciągnął mnie do Fify 08/09 na maxa. W tym roku nie będzie inaczej. Fifa będzie królem, dopieszczonym (mam nadzieję) tak jak tego sobie życzę.

Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

Tak samo podchodziłem do PES 08 i 09 - że trzeba zagrać i samemu sprawdzić. Kończyło się na tym, że grę opychałem frajerom szybciej co by w cenie jeszcze była. Arkejd który już do mnie nie przemawia. Starczą nawet filmiki.

Odnośnik do komentarza
Zgadzam się z zajmanem ( choć i tak warn się należał ;]) , po filmiku to można jedynie obczaić grafikę w grze (no i ruchy zawodników).Trzeba w to zagrać żeby ocenić.

Dla mnie wystarczy , że zlikwidowali niedoróbki z PES 2009 i usprawnili online , a gra powinna być idealna.

 

Głupoty.Tak to tylko można określić.Wyobraź sobie,że po filmiku można ocenić jakość gry.Widać schematy,zero naturalności.Akcje wyglądają jakby w nich uczestniczyły gwiazdki kina klasy B a nie piłkarze najlepszych drużyn świata.Jeśli to wygląda(PES)jak prawdziwy futbol to ostatni mecz jaki widzieliście to chyba ten z '74 (na wodzie)PES nie ma już szans,niestety.Gra wygląda i rusza się tragicznie.I mówi to wieloletni fan PESa.Ale ja w przeciwieństwie do niektórych nie mam klapek na oczach.Grałem i w PESy i w FIFY.Na bieżąco oglądałem wzloty Elektroników i upadek Skośnookich..I trzeba na prawdę być ślepym ,żeby mówi,że Konami może z FIFą powalczyć.Ten cały PES zrobił się taki żałosny.W 2009 po ściągnięciu dema w 1 meczu na najwyższym poziomie zrobiłem akcj:3 podania piętą i gol Sneijdera w okno z 40 metrów.W FIFIE 09 ta naturalność ruchów.animacja.możliwość konstruowania kapitalnych akcji daję sporą radochę.Wczoraj grałem mecz z 3000 którymś kolesiem na świecie.Szybko wyszedł na prowadzenie 3-0.Ja niezrażony tym dzielnie walczę i w 74 minucie 1-3 potem 2-3 i wreszcie 90 minuta 3-3.Następnie w dogrywce zdobywam gola na wagę zwycięstwa.Dzisiaj grałem z jednym z najlepszych Polaków(Dazidkiem)wygrywałem 4-0 do 50 minuty i miałem mnóśtwo szans a tu niewiadomokiedy Dazidek już strzela na 4-3.Na szczęście utrzymałem ten wynik.FIFA to prawdziwa symulacja futbolum,dająca mnóstwo funu.Trzeba ją po prostu zrozumieć a nie napieprzać 3 razy kółko w obrębie 16.

Over.PES to kicha,biorę FIFę,która mnie coraz bardziej przekonuje.Nieważne co wybierze Oran,Ader,Cris,Ja,easye czy grzes l-mam nadzieję,że wszyscy się dobrze będziemy bawić przy konsolach/kompach grając w piłkę :D

Odnośnik do komentarza

Genialna wypowiedź błażej10. Naprawdę tylko w Fifie tak się da, że z 3-0 nagle 3-3 i w dogrywce co ? .... GOOOOOOL!!! O kurde ale emocje!!! :o Zauważyłem, że PES'owcy(w tym ja) przynajmniej nie próbują na siłę i z taka intensywnością wmówić, że to koniec Fify. Po co to wszystko piszecie skoro jesteście pewni, że FIFA jest lepsza? Macie swój temat od tego. Jesteście agresywni, tak jakbyście się czegoś jednak obawiali.

Edytowane przez Wiolku
Odnośnik do komentarza
Genialna wypowiedź błażej10. Naprawdę tylko w Fifie tak się da, że z 3-0 nagle 3-3 i w dogrywce co ? .... GOOOOOOL!!! O kurde ale emocje!!! :o Zauważyłem, że PES'owcy(w tym ja) przynajmniej nie próbują na siłę i z taka intensywnością wmówić, że to koniec Fify. Po co to wszystko piszecie skoro jesteście pewni, że FIFA jest lepsza? Macie swój temat od tego. Jesteście agresywni, tak jakbyście się czegoś jednak obawiali.

Ale PES jest wyprany z emocji.Jaka jest przyjemność zrobić coś takiego,kiedy można z 40 metrów z zamkniętymi oczyma strzelać?Czy czegoś się obawiamy?Ja bym powiedział,że staramy się Was nawrócić :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...