Skocz do zawartości

Sprzedaż konta xbl z DLC Rock Banda


Zimol

Wartość DLC  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile by?by? w stanie zap?aci? za obszerne DLC Rockbanda?

    • do 400z?
      2
    • do 200z?
      2
    • do 100z?
      1
    • 50-100z?
      3
    • nie kupi?bym konta z DLC!
      4
    • przysta?bym na np. po?ow? warto?ci rzeczywistej zakupu, bez wzgl?du na próg cenowy
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Podobnie jak El Loco Choko, pozbywam się całego setupu z konsolą włącznie i sprzedaje wszystko.

Jednak chce poruszyć pewną kwestie. Mianowicie DLC RockBanda.

Mam zakupionych ok. 150 utworów z Marketplace na XBL. Do tego dorzucam odblokowany export piosenek z RB1 na dysk (potrzebna oczywiście własna kopia RB1) i... full Geometry Wars 1;]

Zamiast zostawiać je randomowemu graczowi wolę je sprzedać i na tym zarobić, a ktoś kto kupi mój account zaoszczędzi ewentualnie 50% ceny za np. zdrapki na MS punkty. W tym roku nie była jeszcze weryfikowana konsola, więc można spokojnie po otrzymaniu hasła i logina do mojego konta zrobić weryfikacje via xbox.com i wszystko będzie działało również offline (tak jak teraz mi, naturalnie):

 

Postaram się teraz podać listę całego DLC, każdego zainteresowanego, proszę o głos w sondzie, komentarz, a ewentualnie, propozycje, wszystkie poważne przemyśle... Proszę tylko pamiętać że na całe DLC wydałem nieco ponad 1000 zł, więc proszę mi nie wyskakiwać z 3 dyszkami i piwem

(coś czuje, że zaraz polecą takie propozycje pod moim postem ;) )

 

 

Albumy:
Guns n Roses - Chinese Democracy
Stevie Ray Vaughan - Texas Flood
Pearl Jam - Ten 
Megadeth - Peace Sells... But Who's Buying?
Rush - Moving Pictures
Judas Priest - Screaming For Vengeance

Paczki:
Metallica Pack 01
Iron Maiden Pack 01
Nirvana Pack 01
Jimmy Eat World Pack 01
(Arguably) Punk Pack 02
Weezer Pack 01
Steve Miller Band Pack 01
Oasis Pack 01
Foo Fighters Pack 01
Evanescence Pack 01
Crue Fest Pack 01
Boston Pack 01
Black Sabbath cover Pack 01

Single:
"3's & 7's" - Queens of The Stone Age
"Little Sister" - Queens of The Stone Age
"Afterlife" - Avenged Sevenfold
"Critical Acclaim" - Avenged Sevenfold
"Behind Blue Eyes" - The Who
"Blue Sky" - Allman Brothers Band
"Midnight Rider" - Allman Brothers Band 
"Brother" - Pearl Jam
"State of Love and Trust" (Live) - Pearl Jam
"C'mon C'mon" - Von Bondies
"Closer to the Heart" - Rush
"Working Man" - Rush
"Conquer All" - Behemoth
"Crushcrushcrush" - Paramore
"Die, All Right" - The Hives
"Joker & The Thief" - Wolfmother
"Know Your Enemy" - Green Day
"Last Resort" - Papa Roach
"Life is Beautiful" - Sixx:AM
"Losing My Religion" - REM
"Monkey Wrench" - Foo Fighters
"My Hero" - Foo Fighters
"Mr. Brightside" - The Killers
"Oh, Pretty Woman" - Rob Orbison
"Pretty Fly (for a White Guy) - The Offspring
"The Kids Aren't Allright" - The Offspring
"Self Esteem" - The Offspring
"The Kill" - 30 Seconds To Mars
"The Running Free" - Coheed and Cambria
"Rattlesnake Shake" - Motley Crue
"Rock Rebellion" - Bang Camaro
"Simple Man" - Lynyrd Skynyrd
"Smooth Criminal" - Alien Ant Farn
"Space Truckin'" - Deep Purple

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 16
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Jesli masz moje konto na dysku, może z tego korzystać każdy profil.

Pod jednym warunkiem, że konsola jest zweryfikowana jako główna konsola dla DLC przez Xbox.com. Można to zrobić raz do roku. Nigdy z tej opcji nie korzystałem, dlatego jest aktywna.

 

Julek - z tą Łomżą to dałeś czadu :lol:

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza

Calosc kupi zapaleniec/maniak muzyki i GH - inny kupiliby to co lubia sluchac lub poprostu graliby w podstawke.

 

A ile MSP wydales? Bo skoro mowisz ze wydales z 1k zl to troche duzo moim zdaniem. Kupowanie DLC w takich ilosciach jest nie oplacalne - wydales 1000zl, nawet za polowe tego by nikt nie kupil bo ktos chcialby pewne rzeczy z twojej listy a tak sie nie da niestety zrobic.

Odnośnik do komentarza
Dziwne, że tak pakowałeś kasę w to DLC, a teraz nagle sprzedajesz. Nie myślałeś wcześniej o tym, że w sumie to ci się nigdy nie zwróci? Chyba, że masz jakąś sytuację wyjątkową.

 

Z tym stwierdzeniem spotkałem się już kilka razy. Wcale nie dziwne, jestem wielkim fanem i sympatykiem rocka/metalu i po prostu kupowałem hurtem bo miałem frajdę, no i graliśmy na pełnym setupie z kumplami (miałem jeszcze gitarę, perkę właśnie sprzedałem, RockBand jest wystawiony na pchlim targu na Forum). Kupowanie DLC miało sens, zresztą stać mnie było, pieniądze są w końcu dla ludzi i przez ten czas odkąd kupowałem DLC nawet się nie skapowałem, że tego tyle się zbiera (w RB2 moja setlista to łącznie 325 utwory 8) ). Ale nie oszukujmy się, nigdy nie myślałem, że pieniądze wydane na DLC, choćby w części o jakiej mowa w waszych postach nawet, mi się zwrócą...

 

Wyjątkowa sytuacja? Czy ja wiem, czy taka wyjątkowa, jakiś czas temu kupiłem sobie gitarę elektryczną (wiecie, taka prawdziwa, nie plastik, żeby nie było nieporozumień :lol: ), no i już szarpanie na plastiku i w ogóle granie, zeszło do minimum z minimum, prawie wcale. Wolę poćwiczyć na prawdziwym wiośle.

I nie pozbywałbym się konsoli i osprzętu, ale do 1 października muszę wyskoczyć z czesnego za cały rok studiów, a konsola z wszystkim to ładne 2kafle.

Nie jestem jakiś milionerem, te tysiąc wydane na DLC zostało rozkupione w duuuuuużym odstępie czasowym. A konsola stoi odłogiem, kupię pewnie za 7-8 miechów znowu Xa jak uznam, że jest parę godnych uwagi pozycji, teraz czekam tylko na MW2, to mało.

 

 

Moje konto to wszystkie wymienione piosenki, Geometry Wars i... ooo mam 50ty poziom i rangę Generała w Halo3 matchmaking... a na Ebayu, hamburgery płacą nawet po 40$ za samą 50tkę;]

 

Jak tu nie znajdę chętnego, to za 2 tygodnie profil leci na Ebay, wolałem jednak najpierw spróbować u nas. Oczywiście na Ebayu cena podskoczy.

Interes jest prosty 350 to okolo 8500 ms point, za te punkty z ledwoscia wykupilbys albumy i zostalo by ci kilkaset punktow. Tu masz te albumy, a oprocz tego kilkanascie packów, 34 single, Geometry Wars i 50tkę w Halo3 Matchmaking.

350 zł to naprawdę ogromna promocja, jak ktoś potrafi liczyć choćby do dzięsięciu i logicznie myśleć, to się ze mną zgodzi;]

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza

Dobra, potrzebuję publicznego rozkminienia mojej rozterki...

 

Konsola (pipi)ła focha i zostałem praktycznie z dyskiem, padem i kablami. Kupię niedługo Elite'a i wiadomo 120 GB. Do tego ogarnę od MS darmowy data transfer kit. I teraz powstaje pytanie: czy mógłbym zrzucić na świeży dysku wszystkie dane z profilami z mojego dysku i tego Zimola, a do gry używać tylko mojego profilu, ale korzystając z DLC zarówno mojego, jak i Zimola ???

 

Team, go !!!

Odnośnik do komentarza

Tak, moje DLC wtedy działa też u Ciebie.

Dopóki masz ściągnięte wszystkie moje utwory i konsola jest zweryfikowana jako ta GŁÓWNA do DLC na moim profilu, wtedy np. przeglądając setliste jak Keymaker masz swoje piosenki i moje. Wszystko działa.

pozdro

 

Druga opcja to zmiana GT po przejęciu mojego accounta (kosztuje 800msp)

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.