Skocz do zawartości

XBox Live - błąd 807b0194


Oldboy

Rekomendowane odpowiedzi

Od Niedzieli przy logowaniu się do XBox Live wyskakuje mi błąd 807b0194.

Jest niby napisane, że jestem zalogowany, ale wtedy wyskakuje wspomniany wyżej błąd i nie mam dostępu do dem, filmów i dodatków.

Z live korzystałem około roku i do tego czasu nie było tego typu problemu.

Założyłem konto UK i ściągałem wszystko co chciałem (dema i teledyski). Dokonałem też wszystkich zalecanych aktualizacji.

 

W ustawieniach sieci testowałem łącze i pokazuje mi, że wszystko jest w porządku. Nie jest to raczej sprawa samego neta, bo komp i inne urządzenia jak PSP chodzi bez żadnych problemów i ładnie śmiga.

 

Konsola nieprzerabiana. Więc o Banie też nie ma mowy...zmiana konta nic nie pomaga.

 

Błagam o pomoc !!!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Już rozwiązałem :spartanin: dzięki za wsparcie 8) problem był wew. admin wysyłał komunikat odnośnie zapłaty za internet ,którą przyjmując ją do wiadmości trzeba było zatwierdzić. Na dodatek, tym razem zrobił wyjątek i wysłał na wszystkie mac-i w mojej sieci, a jak wiadomo Xbox takiej informacji niestety nie przyjmuje i potraktował to na swój sposób, blokując tą wiadomością przepustowość łącza :admin: próbując na kazdy sposób tego cholerstwa się pozbyć, choć wcześnie myśli o tym że konsola uległa zbanowniu bezpodstawnie były już bardzo, bardzo blisko :ban: :zgon: .....no i wpadłem na pomysł :nosze: podmieniając maca w PSP od Xboxa, który ma swoją przeglądarkę i usunąłem już problem :song:

 

Temat uważam za zamknięty :imprezka:

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...