Skocz do zawartości

Emulatory w nowych wersjach! (svn, wip, beta)


KiNiO_64

Rekomendowane odpowiedzi

Warto pomeczyc sie z ustawieniami i speed hackami. Niedawno przeszedlem Snake Eatera i nie zaluje. Gra na klawiaturze to patologia ale dalem rade.

 

Mozesz pokazac swoje ustawienia pcsx2?

 

Emu usuniete po przejsciu ffx, mgs3.

 

Najpierw gralem na PCSX2 Beta 1888 ale gra byla dosyc wolna wiec wrocilem do wersji stable.

Odnośnik do komentarza

ot umiejętność czytania ze zrozumieniem... :)

 

http://emulatory-svn.4shared.com/

 

tu masz z kompilowane emulatory, bierzesz wersje z najwyższym numerkiem i gotowe, co do GT4 to faktycznie gierka chodzi kiepsko :( coraz lepiej ale są jeszcze bugi. Ostatnio testowałem kilkadziesiąt rev. i na wersji PAL ale było średnio, gierka podobnie jak tekken 5 robi przedziwne rzeczy ze sprzętem z resztą jak inne tytuły które wybiegają lekko ponad możliwości PS2...

 

sprawdź grę na:

Bios 2.0 USA

gfx: Gsdx sse3

spu: wszystko jedno

speed hacki:

- EEC x1~2; VUC S x1; INTC hack ON; BIFC0 hack ON.

Odnośnik do komentarza
Gość Oran

Wystąpił problem z aplikacją pcsx2.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty.

 

 

 

 

:(

 

 

 

 

Z jakąś starą wersją [rev. 1736] mogłem włączyć samą grę (bo teraz jak i wtedy menu mi normalnie śmiga i w ogóle wszystko cacy dopóki nie chce się ścigać), a teraz wywala mi to... EDIT: zapomniałem dodać, że miałem wtedy efekt jak w pegazusie gdy się kartridż wyciągało, takie artefakty i nic widać nie było przez to

 

 

 

 

Nie mam biosu 2.0 us, więc jeżeli to ma znaczenie to proszę o PW z nim, a jak nie ma to nie proszę. ;)

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza
Gość Oran

MOBO: ASUS P5G41-M LX

CPU: Pentium Dual Core E5300 @3053 mHz

RAM: 2gb Kingmax [ddr2] :D

GPU: Gigabyte 9600GT

HD: Western Digital Caviar 80 gb + Western Digital Caviar 250gb

ELEKTROWNIA: Chieftec GPS 350

Odnośnik do komentarza
Gość Oran

Jak dałem zeroGS to trochę lepiej mi chodzi, ale tylko trochę, czasami jest 60 fps, a czasami 30... (na obu pluginach, tym z sse3 i tym zero), na sse 2 mi błąd winda wywala.

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Ok więc dzis w nocy zaktualizuje wsio :) powiem wam też że ostatnie 500 wersji PCSX2 poczyniło spore postępy! nie wspomnę już o nowych smaczkach w delfinku :P np. motion+ i zanczna poprawa emulacji WII więc do nocy...

 

ps. jak by sie komus pojawiały problemy z odpaleniem tego co wrzucę to dajcie znać, wróciłem do starszej wersji Visual Studio i od czasu do czasu to co skompiluje z jakichś dziwnych powodów nie działa na niektórych maszynach

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Znalazłem rozwiązanie na mój ciągły brak czasu i wasz głód nowych wersji emulatorów

:P

 

www.emucr.com

 

Stronka ta robi to co ja robiłem do tej pory, czyli na bieżąco kompiluje kod źródłowy emulatorów w momencie gdy tylko zostanie on udostępniony :)

Emucr posiada automatyczny system kompilacji i publikacji nowych wersji więc macie pewność że jak tylko pojawi się jakaś nowsza rewizja kodu np Pcsx2 to po kilku chwilach na stronie czekać będzie gotowy do pobrania program ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Ja sciagnelem wczoraj emu PCSX2 0.9.7 beta i odpalilem Front Mission 5. W menu działa gra na 40fpsow, podczas gry mialem okolo 20-25fpsow chociaz mialem problem lekki z przerywajacym dzwiekiem i zalamujacych sie tekstur. Nie grzebalem jeszcze nic w tym emu po prostu sciagnelem i odpalilem. Musze poszukac jakis pluginow, speed hackow i ogolnie configa dobrego zrobic. Z tego co widze ta beta ma inne configi co wersja 0.9.6.

 

@dawdi17

 

smialo ci pojdzie. Ja gram na lapku z parametrami Intel Core 2 Duo 2.13ghz, radeon hd4570, 4gb ram. U ciebie bedzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kinio_64- mógłbyś zapodać jakieś linki z pluginami niezbędnymi do tego Dolphina, bo z tamtej strony nie idzie ich pobrać.

Bo chciałem sobie odświeżyć Resident Evil Remake, tylko na tej jednej grze z GC mi zależy, żeby pograć.

 

Pieca teraz mam nowego, quadcore 4x3ghz, 4gb ram i grafika Gerofrce GT 220 1gb, więc powinno chyba chodzić bez problemu.

Mam tylko problem z ustawieniem tego Dolphina i tymi pluginami i dlatego proszę o pomoc. Będę dozgonnie wdzięczny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.