Skocz do zawartości

Poznań Game Arena 09


Whisker

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że niektórzy jeszcze dochodzą do siebie po Extreme Party VI ale już za niepełne dwa miesiące jedna z największych imprez branożowych w naszym kraju czyli PGA 09, kto był na poprzednich edycjach wie jaki tam klimat panuje. Poprzednie PGA wypadło nie najgorzej, a w pamięci pozostaną turnieje i pokazy niektórych gier, w tym roku nie można przegapić więc kolejnego Event'u (mam nadzieję że jeszcze bardziej ciekawego). Więcej info na http://www.gamearena.pl/

 

A w skrócie:

 

Już niespełna dwa miesiące pozostały do szóstej edycji PGA, która przyniesie niespotykaną dotąd liczbę przedpremierowych i ekskluzywnych pokazów gier. Przyniesie także rekordową powierzchnię, na której odbędzie się impreza - ponad 18 000 m2 rozrywki i multimediów na światowym poziomie!

 

Poprzednia edycja oznaczona cyfrą 2008 odbyła się w największym pawilonie wystawienniczym w Polsce - pawilonie nr 5 o powierzchni niespełna 14,5 tys. metrów kwadratowych. W tym roku zmieniamy lokalizację. Większą, bardziej przestronną, bardziej funkcjonalną i ... po prostu ładniejszą.

 

Nie ma piękniejszego kompleksu targowego w naszym kraju od pieszczotliwie nazywanego "czteropaku". Kompleks czterech hal połączonych pięknym drewniano-szklanym dachem. W środku drzewa, krzewy... Bajka.

 

I tak oto tegoroczne PGA odbędzie się na powierzchni przekraczającej 18 tys. metrów kwadratowych. I rzadko kiedy ilość tak bardzo przekłada się na jakość, jak będzie to miało miejsce w dniach 16-18 października. My już wiemy dlaczego, ale informację dawkować będziemy ze spokojem.

 

Pierwsze szczegóły już od września. Wówczas ruszymy z pierwszymi konkursami na naszej stronie! Więc jeśli jeszcze nie macie w ulubionych czy zakładkach strony gamearena.pl to czym prędzej to zróbcie. Warto!

 

 

 

PS. I mała prywata z poprzedniego PGA ;)

 

20081122989.jpg

Edytowane przez WESKER-DL
Odnośnik do komentarza

Osz Ty gooral jesteś z Poznania O_O.

 

Ja jako rodowita pyra muszę być na PGA, rok temu byłem i teraz także będę. Oby tylko było to lepiej zrobione jak rok temu, bo rzeczywiście, choć sam fakt organizowania czegoś takiego jest fajny, to za wiele się nie działo i wszystko było zawalone nerdami grającymi w Tibie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Do Poznania mam pół godziny autobusem, ale na PGA raczej się w tym roku nie wybieram. Szkoda weekendu. Z relacji brata wiem, że ubiegłoroczne PGA pod kątem gier totalnie ssało laskę, możliwe że w tym roku będzie podobnie (nie powiedziane, ale po co ryzykować?), a nie pojadę specjalnie po to żeby obściskiwać się z hostessami. Jak teraz wypali to za rok się wybiorę.

Odnośnik do komentarza

W piątek będą prezentacje Mass Effect 2, Assassin's Creed II, Dragon Age: Początek, Avatar, Forza 3, Splinter Cell: Conviction oraz Mount&Blade: Ogniem i Mieczem - wszystko bez zbędnej publiczności i tłoku, bez kolejek więc będzie można na spokojnie przetestować :)

Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...