Skocz do zawartości

Tylko składki na gry PSS - Komentarz = Warn - Pierwszy post !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ej, chłopaki - ogromnie Was przepraszam, niechcący usunąłem temat zamiast jednego posta. :(

Nie miejsce mi za złe. Chyba nie było tam nic czego nie możecie kontynuować w nowym. Na pocieszenie przyklejam. ;)

Case-Closed-Stamp_645x400.png
---------------------------------------------------------------------------------
 
Kilka prostych zasad.

1. Nie sprzedajemy gier - przez sprzedaż rozumie się odsprzedawanie gier lub robienie składek z zyskiem przekraczającym wartości gry/gier.
2. Nie wymieniamy się grami
3. Nie zgłaszamy ofert kupna - patrz punkt 4
4. Nie pytamy czy jest zbiórka na to czy tamto - albo przyłączamy się do istniejącej, albo zaczynamy własną
5. Kto zaczyna zbiórkę nie mając karty, musi ten fakt zaznaczyć
6. Staramy się unikać zbędnych dyskusji. Jak już ekipa się zawiąże, to resztę spraw załatwiajcie przez PM, albo gadulca
7. " up'y " nie szybciej niż po tygodniu braku aktywności w składce.
8. Reszta zasad analogicznie do regulaminu PT
9. Nie robimy składek na gry, które nie zostały potwierdzone w wydaniu na PSS
10. Na forum obowiązuje zasada składek tylko na 2 osoby. Wszystkie inne składki będą usuwane.
 
Wygląd oferty powinien być następujący

Nazwa gry/gier. Cena PSN. Cena składki. Ewentualnie kraj PSN.
Lista

 

Braid. 36 zł, składka po 18,00 zł. PL.
1. Grigori (nie mam karty)
2.


Dopisujemy się samemu w następujący sposób.
 

Braid. 36 zł, składka po 18,00 zł. PL.
1. Grigori (nie mam karty)
2. Józek (mam kartę)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ej, chłopaki - ogromnie Was przepraszam, niechcący usunąłem temat zamiast jednego posta. :(

 

Nie miejsce mi za złe. Chyba nie było tam nic czego nie możecie kontynuować w nowym. Na pocieszenie przyklejam. ;)

O lol, mialem tam liste na battle tanks, teraz nie wiem kto chcial to kupic:D Pamietam tylko winnera, kto chcial battle tanks? Odezwijcie sie xD

Odnośnik do komentarza
EKIPA na MGS i Mortal Kombat II

gianbuffon x2

Square

Yabollek007

jaro3003

postaram sie kupic w poniedzialek/wtorek, poniewaz jutro wyjezdzam i nie bedzie mnie do poniedzialku. chyba, ze ktos bedzie mial mozliwosc kupna, to dajcie znac

Nadal aktualne?

Ja jestem nadal chętny.

Odnośnik do komentarza
EKIPA na MGS i Mortal Kombat II

gianbuffon x2

Square

Yabollek007

jaro3003

postaram sie kupic w poniedzialek/wtorek, poniewaz jutro wyjezdzam i nie bedzie mnie do poniedzialku. chyba, ze ktos bedzie mial mozliwosc kupna, to dajcie znac

Nadal aktualne?

Ja jestem nadal chętny.

ja rowniez. tylko problem w tym, ze niestety nie mam mozliwosci kupna :/ mam karte w skoku, ale bylem zapewniany, ze mozna nia kupowac w store. niestety tylko visa, master card i cos tam jeszcze :/ ale moze poprosimy kogos, zeby nam doladowal, najwyzej doplacimy pare zlotowek prowizji? :>

Edytowane przez gianbuffon
Odnośnik do komentarza
EKIPA na MGS i Mortal Kombat II

gianbuffon x2

Square

Yabollek007

jaro3003

postaram sie kupic w poniedzialek/wtorek, poniewaz jutro wyjezdzam i nie bedzie mnie do poniedzialku. chyba, ze ktos bedzie mial mozliwosc kupna, to dajcie znac

Nadal aktualne?

Ja jestem nadal chętny.

ja rowniez. tylko problem w tym, ze niestety nie mam mozliwosci kupna :/ mam karte w skoku, ale bylem zapewniany, ze mozna nia kupowac w store. niestety tylko visa, master card i cos tam jeszcze :/ ale moze poprosimy kogos, zeby nam doladowal, najwyzej doplacimy pare zlotowek prowizji? :>

Ja zagadam do kumpla, pozniej powysylam PMki co i jak.

Odnośnik do komentarza

ja sie chetnie dolacze, jak najbardziej.

 

 

btw. moze ktos chetny na wipeout hd ?

 

 

pozdr.

 

no może bym się skusił :) tylko wszyscy by musieli się zgodzić na to no i potrzebujemy jeszcze 2 osób, bo jak dobrze zostałem poinformowany to każdą grę na pss można ściągnąć 5 razy :)

 

Na 5 konsol, a nie 5 razy. Było to wałkowane wiele razy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.