Skocz do zawartości

Nagły Atak Spawacza !


Rekomendowane odpowiedzi

Temat traktujący o twórczości radosnej hardkorowej ekipy z Pyrlandii która na koncie ma takie kasety/krążki jak:

 

ANTY - DEMO

Brat Juzef

Rap i gwałt

Psychedryna'97

92 - 97

Ninja Commando 5

Zarzyna

Odyseja 2001

Hip Hop, Giwery I Bulterriery

Podróże Na Liściu I Chmurze

33% G.R.A.T.I.S.

Powrót Dżedaj

Dancing U Zenka

 

 

Jestem ciekaw jak podpasował wam najnowszy krążek który wydali z końcem sierpnia... jak dla mnie wixa w chu? z tym że niektóre zwrotki odstają lekko z poziomem ale ogólnie jest gicior... jak dla mnie top5 to:

Oni są

Ja to wiem

Dosadness

Ważny Bank Kredytowy

Kto tu mieszka

 

btw. na kawałku betonowy puchacz zawiesza mi się empetrója lol

 

pozdro dla tych co kupili krążek!

Odnośnik do komentarza

" Nagly Atak Spawacza sie (pipi) nie podoba, bo ciagle klniemy ale to jest nasza mowa..."

Durna( patrzac z perspektywy czasu) do bolu grupa rapowa, w tej chwili dostepna juz chyba tylko na targowych straganach, sluchana jedynie przez niedorozwinietych, mlodocianych recydywistow plus kilku oldschoolowcow ktorzy swoja przygode z rapem zaczynali gdzies tam za czasow pierwszego albumu Liroya. Jednak gdyby cofnac sie te kilkanascie lat wstecz, mysle, ze powyzszy cytat przez dlugi czas wisial na ustach malolatow z podstawowoki palacych fajki na prezrwach i wybijajacych szyby woznemu...

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

@Farmeros : A czemu nie na poważnie? ostatnio w fono barze(WWA) był koncercik promujący płytę i luta była ostra na ponad 100 osób tak więc trochę osób się jeszcze interesuje ich twórczością

 

@alienator: no proste :D

 

Teksty mają niektóre absurdalne a niektóre typowo z dupy ale znajdzie się kilka perełek których feeling i styl łyka jakiegoś onara czy innego huśtającego się ćwoka na szybko niczym młody pelikan

 

 

pytanie: Czemu sowa nie ma oka :>

Edytowane przez Fredder
Odnośnik do komentarza

A żyrafy to są chu.je. Pamiętam, że za młodziaka chowało się przed rodzicami taśmy Spawaczów. Teraz w sumie szału na tą kapelę nie mam, ale jednak za kilka kawałków (List Otwarty, Aleja Nr 6 Grób Nr 4, Antyliroy) mam do nich szacun.

 

 

 

 

No i Pedał Roman rządzi.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
@Farmeros : A czemu nie na poważnie? ostatnio w fono barze(WWA) był koncercik promujący płytę i luta była ostra na ponad 100 osób tak więc trochę osób się jeszcze interesuje ich twórczością

4/5 pewnie byly dla beki, reszta z sentymentu. Nie wiem jak mozna tego sluchac, nie wiem jak mozna bylo tego sluchac. Banda grafomanow, chyba najwieksza jaka znam.

Odnośnik do komentarza

pytanie: Czemu sowa nie ma oka :>

Bo dorwały ją rysie :D

 

W kawałkach typu Jedenasty, Dossadnes, czy Drugroboten nie dostrzegam "beki". Czwarty to już w ogóle masakra, zalew przenośni i porównań. Dla mnie to klasa sama w sobie, ten klimat poprostu trza lubić i tyle. Wiadomo, że większość postrzega Spawacza przez pryzmat kawałków z dupy typu Pedał Roman, Pająk Leon itp, ale oni naprawdę odwalają kawał dobrej roboty.

Odnośnik do komentarza

Lubię ich, podoba mi się właśnie to, jak potrafią lawirować między beką, zgrywem i obrzydlistwem, a powagą. Może nie ma rewelacji w temacie składania rymów, ale bity zazwyczaj mają dobre.

Jak ktoś ma ochotę to niech sprawdzić Trójkąt Bermudzki Skład, w którym między innymi Fazi nawija. Chyba dwie płyty mają.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trójkąt Bermudzki Skład aka TBS to są solówki Faziego + goście wydał ich 3 z tego co kojarzę i były równie psychodeliczne jak eNAeSy ... przykładem mogą być kawałki Taamuj Hałas Ciała, Lepiej Spróbuj Diabła czy Pewnie Coś Pamiętasz których pierwsze litery układają się w THC LSD i PCP ... niezła akcja :D

 

a tu poniżej link gdzie można zobaczyć urywki z koncertu, grali głównie kawałki z nowej płyty ale znalazły się też takiee utwory jak aleja grob nr 6 uve kolarz i inne

http://www.youtube.com/results?search_query=spawacza+fonobar&search_type=&aq=f

 

wbiłem się na scenę i kręciłem gibony na piecyku od gitary Zochy... a po koncercie after party w hotelu w piasecznie... grubbo było

Odnośnik do komentarza

pytanie: Czemu sowa nie ma oka :>

Bo dorwały ją rysie :D

 

W kawałkach typu Jedenasty, Dossadnes, czy Drugroboten nie dostrzegam "beki". Czwarty to już w ogóle masakra, zalew przenośni i porównań. Dla mnie to klasa sama w sobie, ten klimat poprostu trza lubić i tyle. Wiadomo, że większość postrzega Spawacza przez pryzmat kawałków z dupy typu Pedał Roman, Pająk Leon itp, ale oni naprawdę odwalają kawał dobrej roboty.

 

O tak... "Czwarty" do dzisiaj zapuszczam ;) Zarzyna, ogólnie solidna plyta.

Odnośnik do komentarza

16 października.

 

lokom.jpg

16.10.2009 - Spawacz w Gnieźnie

Z dnia: 2009-09-17 21:45:03. Dodał: eter

Po premierowym koncercie w Warszawie (FonoBar) 10.09.2009, kolej na kolejną rozpierduchę. Tym razem zapraszamy szesnastego paździenika do Gniezna / Wlkp, do klubu Lokomotywa. Gwarantowany maksymalny roz(pipi)ej!

Szczegóły imprezy:
Data: 16.10.2009r
Miejsce:
Pub Lokomotywa
ul.Dworcowa 13, Gniezno
Support: krzyk ulicy, stare zwoje.
Start: 20:00
Cena biletów: 15 pln ( wyłącznie osoby pełnoletnie) 

http://n-a-s.pl/index.php

Edytowane przez FLooK
Odnośnik do komentarza
  • 11 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...