Skocz do zawartości

PGL#6 Poznań Game Arena 16-18 października2009 [Zakończony]


TroniC

Rekomendowane odpowiedzi

Informuje że z przyczyn niezależnych cześć nagród (za 3 miejsce H3 raczej na 99%, całość za Forze) wyślemy pocztą. Znalezienie na rynku sklepu z odpowiednia ilością H3:ODST limited i jednocześnie kierownicą graniczyło z cudem. W końcu udało się kupić, ale po prostu mała jest szansa żeby kurier zdążył to dowieść.

Odnośnik do komentarza

UWAGA, BARDZO WAŻNE !!!

 

Dzwonił do mnie przed godziną TroniC, mamy sytuację emergency: na drodze do Poznania Barth miał wypadek.

 

Jemu i jadącym z nim na szczeście nic się nie stało, niestety samochód i jadący nim ładunek znieśli to już gorzej = możliwe, że zabraknie sprzętu pod 2 setupy.

 

APEL DO WSZYSTKICH JADĄCYCH NA PGA : bierzcie swoje konsole / monitory / kable vga - pomóżmy organizatorom !!!

 

My z Warszawy przywieziemy jedną lub dwie konsole, niestety bez vga.

 

Proszę wszystkich o poważne potraktowanie tej wiadomości...

 

CHCESZ GRAĆ KOMFORTOWO ??? POMÓŻ ORGANIZATOROM !!!

 

.edit Z ostatniej chwili: Razgriz telefonicznie poinormował Flaszke, że chyba jednak sprzęt jest ok, ale ostatecznie potwierdze to Wam na forum wieczorem. Zresztą, lepiej mieć jedna czy dwie konsole więcej, niż za mało, prawda?

Edytowane przez Bieniu
Odnośnik do komentarza

Na mnie też ;) zabieram konsole i monitor ;)

 

btw. ktoś coś już wie o jakimś noclegu?

 

 

Siema panowie ;)

 

Kope lat.

 

W tym roku wybieram sie na PGA ( at last ! ).

 

Nie mam teamu wiec jakby ktoś mógł mnie przygarnac to byłoby ok . ;) ( gra z Randomami w teamie to żadna przyjemność).

 

Co do Noclegu to również dokładam się go tego pytania.

 

Ps. Konsole i pada i kabel VGA mogę brac śmiało. ;)

Edytowane przez Spox_2
Odnośnik do komentarza

Chłopaki co do noclegu to się trochę "wcześnie" budzicie, raczej nie ma nikogo poza mną w poznaniu kto mógłby wziąć wiarę z halo sceny ale ja już mam chate pełną w szwak ! Teraz wam zostają tylko drogie hotele, a propo drogich to wiem że w polonezie w poznaniu jest miejsce tam za pokoj 2 osoby jakos 180 zł za nocke biorą (co nie jest AZ tak dużą ceną), zważywszy na to że już nigdzie miejsc nie ma (wiem bo bobek szukał wczoraj wszedzie) to chyba najlepsza opcja.

Edytowane przez Flaha
Odnośnik do komentarza

Wypadek z mojej winy. Nadmierna prędkość plus mokra, śliska i nierówna droga dały się we znaki. Laguna stoi na swoim pasie, a nam nic się nie stało chyba tylko dlatego, że zaczęliśmy się kręcić (dlatego też nie ma silnika - dostał z boku od Transita).

Te świeczki to możecie sobie odpuścić, na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. No prawie nikomu, jeden typ nie zapiął pasów i chyba stracił kilka zębów i połamał szczęke.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...