Skocz do zawartości

PGL#6 Poznań Game Arena 16-18 października2009 [Zakończony]


TroniC

Rekomendowane odpowiedzi

Lucek, ale żeś odwalił :D. Przychodzę na turniej i widzę, że LubieCycki zalogowany. To pytam, gdzie siedzisz, a obecna ekipa mi powiedziała, że byłeś ale zniknąłeś. Potem organizator wrzeszczał na cały głos "LubieCycki, LubieCycki"! Po kilku odpowiedziach "Ja też!" dodał, że o drużynę chodzi xD.

 

Będziecie jutro też? Chyba tylko dla Was tam wbiję, by się spotkać i popatrzeć sobie.

Odnośnik do komentarza

wrzeszczał na cały głos "LubieCycki, LubieCycki"!

Bo ja naprawdę lubię cycki...

Jutro będziemy z Forza 3 i Dirt 2...

 

Gratuluje wszystkim!

Przepraszam za niedociągnięcia - sytuacja w jakiej przyszło pracować nad turniejem była wyjątkowo ujowa...

 

 

1 Fil4, Zielony, Bobek, Mayo

2 Juan, Kila, Insiak, Konrados

3 Flacha, Bieniu, Boczek, Miniu

4 Gosia, Matek, Paqito , Misika

 

BTW: Kerlo - co z tobą?

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza

wrzeszczał na cały głos "LubieCycki, LubieCycki"!

Bo ja naprawdę lubię cycki...

Jutro będziemy z Forza 3 i Dirt 2...

 

Gratuluje wszystkim!

Przepraszam za niedociągnięcia - sytuacja w jakiej przyszło pracować nad turniejem była wyjątkowo ujowa...

 

 

1 Fil4, Zielony, Bobek, Stefan(??)

2 Juan, Kila, Insiak, Konrados

3 Flacha, Bieniu, Boczek, Miniu

4 Gosia, Matek, Paquito, Misika

 

BTW: Kerlo - co z tobą?

 

Ze mna dobrze, a autem brzydko. :> Ktos tu sie nie wyspal i zapierdzielajac z 50-60 wpieprzyl sie w tylni zderzak. :| nie dalo rady juz jechac.

Edytowane przez Kerlo
Odnośnik do komentarza

Gratuluje wszystkim!

Przepraszam za niedociągnięcia - sytuacja w jakiej przyszło pracować nad turniejem była wyjątkowo ujowa...

 

 

1 Fil4, Zielony, Bobek, Stefan(??)

2 Juan, Kila, Insiak, Konrados

3 Flacha, Bieniu, Boczek, Miniu

4 Gosia, Matek, Paquito, Misika

 

BTW: Kerlo - co z tobą?

Niedociągnięcia się naprawiło i było świetnie, jeszcze raz podziękowania dla Tronica za zorganizowanie tego grajdołka jakim jest scena Ha Czy ;)

 

Kerla nie było bo miał wypadek w drodze na turniej- jechał z Ojcem i jakiś typ im wjechał w tyłek i musieli wracać do Gdyni :confused:

 

btw. Paqito nie Paquito :>

Odnośnik do komentarza

Gratuluje wszystkim!

Przepraszam za niedociągnięcia - sytuacja w jakiej przyszło pracować nad turniejem była wyjątkowo ujowa...

 

 

1 Fil4, Zielony, Bobek, Stefan(??)

2 Juan, Kila, Insiak, Konrados

3 Flacha, Bieniu, Boczek, Miniu

4 Gosia, Matek, Paquito, Misika

 

BTW: Kerlo - co z tobą?

Niedociągnięcia się naprawiło i było świetnie, jeszcze raz podziękowania dla Tronica za zorganizowanie tego grajdołka jakim jest scena Ha Czy ;)

 

Kerla nie było bo miał wypadek w drodze na turniej- jechał z Ojcem i jakiś typ im wjechał w tyłek i musieli wracać do Gdyni :confused:

 

btw. Paqito nie Paquito :>

 

 

Gdansk korfa! Gdynia smjerdzi!

Odnośnik do komentarza

Lucek, ale żeś odwalił :D. Przychodzę na turniej i widzę, że LubieCycki zalogowany. To pytam, gdzie siedzisz, a obecna ekipa mi powiedziała, że byłeś ale zniknąłeś. Potem organizator wrzeszczał na cały głos "LubieCycki, LubieCycki"! Po kilku odpowiedziach "Ja też!" dodał, że o drużynę chodzi xD.

 

Będziecie jutro też? Chyba tylko dla Was tam wbiję, by się spotkać i popatrzeć sobie.

 

no niestety musialem zniknac bo braklo konsol do drugiego setupu i trzeba bylo pojechac do hotelu, a korki sprawily, ze nie dotarlem na czas ;) a wracalismy dzis rano z Pingiem i Troniciem.

Odnośnik do komentarza

No a my w myśl super-ekscytującego-tygodnia mieliśmy powrót nie mniej zabawny niż przyjazd. O ile w drodze do Poznania zaliczyliśmy małe bum, tak w drodze powrotnej nasz pociąg (a konkretniej NASZ WAGON!!!) stwierdził, że chyba nie chce mu się jechać i zapalił sobie koło. Tak jest, pociąg z płonącym kołem! Podobno zablokowało się i zapaliło od tarcia, ale czemu akurat w wagonie, w którym siedzieliśmy my? Jutro chyba nie wychodzę z domu ;).

 

A teraz pora na prywatę: Dzięki wszystkim za wpadnięcie na turniej, sorry że pojawiłem się dopiero na sam finał, ale akurat cierpiałem na zatrucie żołądkowe (albo aftershock po wypadku) i nie mogłem ruszyć się z łóżka. Miło było zobaczyć tyle znajomych twarzy. Mam nadzieję, że impreza podobała się.

 

P.S. Bieniu, co to kierwa za ploty, że przerzucasz się na Cock of Doody: Modern Gayfag Stupid 2?

Odnośnik do komentarza

No to jestem ;]

 

Chcialem bardzo podziekowac wszystkim ktorzy zjawili sie na turnieju , organizatorom ( Raz, Barth , Tronic ), Flaszce ( za nocleg ) , no i moim timmejtom z ktorymi mialem zaszczyt grac ( Ins, Kila i Konrados ).

Ogolnie turniej zajefajny nagrody tez , ale nie obylo sie bez problemow :/ , chyba w tym roku nad poznaniem jakies fatum wisialo , barth dzwon ( na szczescie nic sie nikomu powaznego nie stalo ) , moj docelowy timmejt ktory niestety nie mogl dojechac Kerlo aka Kpt Sprzeglo, tez dzwon ( na szczescie bez wiekszych obrazen) no i jak zawsze 2 gi setup nawalil ;]

 

Respect i gratulacje dla Raza ;] po takich emocjach z tym wypadkiem pobiles rekord :good:

 

Pozdrowienia dla Jezusa ( flaszka w sobote do konca nie wypita :P ) i Tomisha ( sorki kolezeko ze za duzo nie pogadalismy ale na turniej jakis zakrecony wpadlem a pozniej juz Cie nie widzialem :( )

 

 

 

Peace

Odnośnik do komentarza

No to dobrze Bieniu, dobrze, a już miałes dostać w ryło ;)

 

Aha, zapomniałem podziękować Marianowi, Damiasiowi i mojej Kasi za wspólne wytrwanie po naszym wypadku (Kasia niestety trwała z nami na odległość), Damiasiowi tym bardziej, że w momencie jak odchorowywałem w sobotę to on zajął moje miejsce organizatora u boku TroniC'a.

TroniC dzięki po prostu za wszystko, sorry, że nie będę wymieniał po kolei, ale chyba w jednym poście to się nie zmieści ;).

No i Razowi, za to że skubaniec pokazał, że Zielonogórzanie to twardy naród :D.

Odnośnik do komentarza

zapewne poraz kolejny nikt nie nagral zadnego meczu.

 

po hu.. bungie robilo taka funkcjonalnosc jak nikt z tego nie korzysta, a chetnie zobaczyl bym tego mayoneza jak gra

 

Fil coś zuploadowal na miejscu - obadaj jego fileshare... Mieliśmy wszystkie stanowiska podpięte do mega - net... Szkoda ze nie wiedzieliśmy wcześniej ze Allegro przygotuje nam tak za(pipi)ista strukturę sieciowa.

Odnośnik do komentarza

zapewne poraz kolejny nikt nie nagral zadnego meczu.

 

po hu.. bungie robilo taka funkcjonalnosc jak nikt z tego nie korzysta, a chetnie zobaczyl bym tego mayoneza jak gra

 

Fil coś zuploadowal na miejscu - obadaj jego fileshare... Mieliśmy wszystkie stanowiska podpięte do mega - net... Szkoda ze nie wiedzieliśmy wcześniej ze Allegro przygotuje nam tak za(pipi)ista strukturę sieciowa.

Ocho to dobrze wrozy na przyszlosc :D

Ktos bedzie uploadowal na fileshare na bierzaco podczas turnieju :D.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...