Skocz do zawartości

Kącik Sportowy PE


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Muszę zaooftopować , ale zaraz usunę tego posta

 

koso - http://www.psxextreme.info/topic/82844-psx-extreme-146/page__view__findpost__p__1954496

 

zajrzyj i odp.

 

Wyniki ankiet pokazały, że czytelnicy nie przepadają za kącikami, stąd m.in. sportowy będzie się pojawiał z rzadka. I tylko wtedy, jeśli będzie miejsce :)

Odnośnik do komentarza

Nikomu nie można było w pełni dogodzić, bo sam nie czytałem ani kącika bijatyk, ani RPG, ale Sportowy był jedną z ważniejszych lektur w PE i dlatego zostawiłbym wszystkie. Żałuję, że już nie można poczytać poradników, wypocin, wyników, chociaż jak nie było materiału i zapychało się to relacjami z kolejnych turniejów PESa, gdzie zmieniały się tylko nicki to lepiej zachować te strony na co innego.

Odnośnik do komentarza

Cris, niby czemu miałoby nam zależeć na pozbyciu się kącików? Były w PE od niepamiętnych czasów, inne pisma na rynku "pożyczały" sobie koncepcje na niektóre z nich. Dla mnie osobiście jest frajdą prowadzenie kącika sportowego. Sami byliśmy zdziwieni wynikami ankiet, ale kąciki naprawdę zostały ocenione wyraźnie gorzej niż większość stałych rubryk.

Odnośnik do komentarza

Zarówno kącik sportowy jak i bijatyk są/były podstawową lekturą dla mnie od kiedy się pojawiły. Jeżeli mam być szczery to materiału było sporo bo o turniejach w pesa 09 nie było napisane nic a nic co aż dziwiło bo było kilka eventów - szynka cup i NH cup turnieje z tradycją , zawsze opisywane w psxextreme no ale skoro ma o tym pisać Esiek który na turniejach od 2 lat się nie pojawia wogóle to ja to rozumiem(tzn nie rozumiem co on tam jeszcze u was robi). To samo tyczy się miastowych lig a dokładnie cyklu turniejów z rankingami miastowymi które stały się alternatywą dla posuchy turniejowej i tak we Wrocławiu , Białymstoku i Knysznie takie ligi istnieją mają swoją renome , takich eventów troszke mniejszej rangi było sporo a ludzie organizujący je bardzo się starają wspomóc i odbudować umierającą scenę ale nie o nich nic nie było natomiast zapowiedzi nowej fify nie raz zapełniały luke w kąciku mimo że powinny znbajdować się w dziale zapowiedzi. Jak dla mnie potrzebny jest wam nowy człowiek od pesa taki który regularnie jeździ na turnieje i zna doskonale scene i to co na niej się dzieje . Pes w kąciku sportowym to była tradycja !

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...