Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po tych wszystkich "W MM dzisiaj nie ma" postanowiłem zadzwonić i sie dowiedziec czy w Toruniu dzisiaj będzie - i jak to zwykle nikt nie odbiera - będę ostro wkur.. jak pojade dzisiaj 60km i sie okażę że nie mają....

 

No nareszcie odebrali - dzisiaj w Toruniu w MM jest juz na półkach za 199zł za zwykłą wersję - niestety spec. edycji nie mają

Edytowane przez Adamus7856
Odnośnik do komentarza

Dla ślązaków:

 

MM w Chorzowie- 14.10 cena 189zł

 

Saturn w Katowicach - 14.10 cena 199zł

 

Empik Katowice P.Skargi( w Silesii zapomniałem spytać) - dziś albo jutro cena "Prawdopodobnie 239zł ale może ulec zmianie"

 

Chorzów i zapewne Katowice sklep z grami (odpowiednio Ul. Wolności i chyba 3go maja) 14.10 cena 189zł

Odnośnik do komentarza

wlasnie dzwonilem do Sony Centre w Arkadii ..gosciu powiedzial ,ze "nie ma zielonego pojecia kiedy bedzie"..nosz kur.va

katowice sony center dzis maja dostawe nie wiedza co dostana.

ale dzis max jutro beda bundle packi 250gb wiec raczej uncharted tez dostana tylko pewnie cena bedzie 199zl

Odnośnik do komentarza

Jak jutro będę chciał odmówić grę w ultimie nie będzie za późno? o której oni to będą wysyłać? Bo właśnie się dowiedziałem, że w MM w poznaniu już jest U2 i bym kupił tylko do Ultimy nie mogę się już dodzwonić, a nie wiem czy jak zadzwonie jutro o 9;00, to nie wyślą już paczki przez co nie da się odmówić... :/

Odnośnik do komentarza

Wlasnie dostalem e-maila z opolskiego MM i ceny Uncharted 2: Among Thieves sa nastepujace: :)

 

Konsola 250 GB + gra - 1499 zł

Sama gra - 229 zł

 

Są już dostępne, ale moim zdaniem to bardzo duzo jak za sama gre, myslalem, ze bedzie najwyzej 219zl., odjechali z tym 229zl. :o

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Jak jutro będę chciał odmówić grę w ultimie nie będzie za późno? o której oni to będą wysyłać? Bo właśnie się dowiedziałem, że w MM w poznaniu już jest U2 i bym kupił tylko do Ultimy nie mogę się już dodzwonić, a nie wiem czy jak zadzwonie jutro o 9;00, to nie wyślą już paczki przez co nie da się odmówić... :/

Bez problemu. Sam odmówiłem dosłownie z 15 minut temu. Przywalili w h.uja to niech się nie dziwią, łaski nie robią.

Odnośnik do komentarza

Jak jutro będę chciał odmówić grę w ultimie nie będzie za późno? o której oni to będą wysyłać? Bo właśnie się dowiedziałem, że w MM w poznaniu już jest U2 i bym kupił tylko do Ultimy nie mogę się już dodzwonić, a nie wiem czy jak zadzwonie jutro o 9;00, to nie wyślą już paczki przez co nie da się odmówić... :/

Bez problemu. Sam odmówiłem dosłownie z 15 minut temu. Przywalili w h.uja to niech się nie dziwią, łaski nie robią.

Jak odmówiłeś skoro się nie idzie się do nich dodzwonić? chyba do 17:00 mają tylko czynne. Przez maila?

 

Co do konkretnego MM, to dzwoniłem na bukowską i tam rzeczywiście jest 14.10 ale na szwajcarskiej w M1 jest już dziś za 199zł

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...