Skocz do zawartości

inFamous 2


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

Skany z GameInformera:

http://www.madfanboy...kany-infamous-2

Za(pipi)iście to wygląda :woot:

Racja zaje.biście.

 

Wyjdzie, że czepiam się (bo tak jest) ale ten "nowy Cole" to po prostu masakra. Najbardziej ciotowaty bohater jakiego widziałem. Czy ten nowy Zikk. Coś okropnego, sam nie wiedziałem, że ten problem urośnie do takiej rangi ;/. Nie wiem ale chyba za design postaci odpowiada Jacyków. :confused:

 

Mi też w ogóle się nie podoba ten ciotowaty, "nowy" Cole. Zeke to samo.

 

Ale i tak czy tak z tych screenów widać, że rozpierducha w mieście będzie konkretna. Ja już się nie mogę doczekać, aby znów zacząć smażyć Ripperów :teehee:

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

No ja też przyłączem się do lamentu n/t japy Cola. Szkoda, że musieli sobie utrudniać i zmieniać jego wygląd. Na skanach najbardziej ucieszyła mnie fota gdzie jest dużo zieleni, ale takiej bardziej soczystej. Brakowało mi tego w jedynce.

 

Pomijając jednak design Koli, to jestem strasznie napalony na dwójkę i oby wyszła może nie dziś przed pracą :) , ale chociaż jakoś na jesień.

 

EDIT: faktycznie 2011, szkoda, ale w sumie byłoby to za szybko od jedynki.

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=51938 informacje z GI

 

"Zmiany nie ominą też głównego bohatera. Znany nam Cole MacGarth był potężnym, ale mało interesującym protagonistą. Problem ten naprawić ma druga część, w której bohater zyska na osobowości oraz otrzyma nowego aktora podkładającego głos. Zmieni się także jego wygląd, zarówno pod względem ubrania, jak i animacji." :whistling:

 

"Sony chce, by z serii wyrosła jedna z marek, które definiują konsole PlayStation, dlatego nie szczędzi środków na produkcję i nie popędza studia Sucker Punch." Świetnie.

 

Cieszy jak diabli (co już przy skanach było widać) większa różnorodność miasta.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

no... Dobrze, że pracują nad charakterkiem Cole'a ale ten nowy wygląd rzeczywiście nie jest zbyt ciekawy (choć oryginalny też nie jest szczytem designu). Ale od nowego Zeka to się odczepcie - o wiele lepszy od swojego "elvisowego" pierwowzoru.

Odnośnik do komentarza

Sądząc po skanach, gra nabrała bardziej komiksowy charakter? Nie wiem, może mi się wydaje.

Nad Colem się nie wypowiem, bo szkoda gadać. Przyzwyczaiłem sie do tego kuriera, z nijakim charakterem, ale kozackim dresikiem a tu? Nie wiem co tego Cola będzie wyróżniać. Zake może jeszcze być. A i cieszy fakty ze Sony ładuje dużo kasy w ten tytuł, niech teraz maszyna marketingowa ruszy i może być tylko lepiej (od jedynki).

Odnośnik do komentarza

Oglądałem skany i się dziwiłem o co wam chodzi z ciotowatym bohaterem. Dopóki nie zobaczyłem kolesia od przodu *_* Polecieli ostro ala członek boys bandu z elektryczną pałą. Na samą grę czekam na bank, jedynka była miodna.

Nadal nie rozumiem. Jest więcej ciotowatych bohaterów w każdym FF. Choćby w moim ulubionym FFX. Mowa oczywiści o Tidusie. Naprawdę aż tak PRZESZKADZA FACETOM wygląd bohatera? Jeeeez.

Odnośnik do komentarza

Oglądałem skany i się dziwiłem o co wam chodzi z ciotowatym bohaterem. Dopóki nie zobaczyłem kolesia od przodu *_* Polecieli ostro ala członek boys bandu z elektryczną pałą. Na samą grę czekam na bank, jedynka była miodna.

Nadal nie rozumiem. Jest więcej ciotowatych bohaterów w każdym FF. Choćby w moim ulubionym FFX. Mowa oczywiści o Tidusie. Naprawdę aż tak PRZESZKADZA FACETOM wygląd bohatera? Jeeeez.

 

No mi przeszkadza, dlatego nie gram w żadne JRPG, tak wiem strasznie dużo tracę :)

 

Infamous 3, nie przeszkadzał by ci taki ciapuś ? :)

 

 

fotopu.th.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Gra wygląda mega za(pipi)iście. Widać kilka nowych mocy, a sądząc po tym co tam jest napisane będzie sporo nowości pod tym względem (Cole ma być super superbohaterem). Fajnie, że przenieśli akcje do nowego miasta - sądzą po skanach będzie o wiele bardziej różnorodne, oprócz miasta mają być też "okolice miasta" więc może jakieś bagna, lasy?

Ciekawe czy w dodadzą bronie - a la ten elektryczny widelec ze skanów, fajna byłaby jakaś włócznia/kijek może elektryczne bicze jak w nowym Iron manie, urozmaiciłoby to gameplay - mogliby też rozwinąć umiejętności walki wręcz.

W tej grze pokładam wielkie nadzieje bo jedynka był na prawdę świetnym kawałkiem kodu.

 

A propos wyglądu Cole'a, zmiana dizajnu pewnie wynika z tego, że Sony chce z iF zrobić wielką markę, a bohater o facjacie Cole'a z jedynki nie przekonuje do siebie mainstreamu tak jak metroseksualny-super-fajny-elo-ziom Cole.

W sumie odmłodzenie Cole'a wytłumaczą pewnie zawirowaniami w czasoprzestrzeni (na tych skanach jest coś, o tym że Kessler coś tam namieszał swoim cofnięciem się w czasie).

Odnośnik do komentarza

Liczę, że wprowadzą możliwość importu save'a z jedynki. Byłoby bosko ;)

Słuszna uwaga też o tym myślałem.

 

Choć jaki pisali w GI będziemy zaczynać z Colem ze wszystkimi mocami. Więc na czym import save miałby polegac ? Hmm...

 

No i nagroda dla osób które mają platynę by się przydała ;]

Np. możliwość grania starym Colem, ha.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

W sumie odmłodzenie Cole'a wytłumaczą pewnie zawirowaniami w czasoprzestrzeni (na tych skanach jest coś, o tym że Kessler coś tam namieszał swoim cofnięciem się w czasie).

 

W artykule chodziło o to, że pierwotny plan Kesslera miał dać Colowi jeszcze kilka lat do pojawienia się bestii (co dało by mu okazję do zwiększenia swojej mocy). Niestety, pojawienia się Kesslera w teraźniejszości namieszało w obecnej rzeczywistości - Bestia pojawia się o wiele za wcześnie i jest zbyt potężna dla nieprzygotowanego Cola, który ratuje się ucieczką do nowego miasta.

Odnośnik do komentarza

@up

Ok, załapałem o co chodziło ale wydaje mi się, że skoro przemieszczanie się w czasie zmieniło już teraźniejszość to pewnie Kessler namieszał jeszcze więcej i oprócz wcześniejszego przybycia Bestii mogła się teraźniejszość jeszcze zmienić vide nowy look Cole'a ;) Wiem, że to naciągane, ogólnie chodziło mi o to, że albo wymyślą coś równie naciąganego albo po prostu przemilczą zmianę wyglądu u głównego bohatera - ja bym wolał naciągane zawirowania czasoprzestrzeni :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Myślę, że nie będą się wdawać w szczegóły, czemu Cole odmodniał i zmienił mu się głos. Bardziej interesuje mnie jak oni to zrobią, że pad i tak już zawalony po brzegi skrótami do mocy będzie w stanie obsłużyć kolejną ich porcję. Obawiam się, że mogą zrobić tak że nowe moce będą zastępować stare. Oby nie.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

W tej grze nie ma zawirowań czasoprzestrzeni. Twórcy nie popełnili błędu Terminatora, gdzie poszczególne rzeczywistości czasowe oddziaływały na siebie i wszystko było tak poplątane, że z logicznego punktu widzenia Connor nigdy nie powinien się narodzić.

W inFamous tymczasem, czas A nie ma żadnego związku z czasem B (to dwa oddzielne czasy); tz. kiedy człowiek przeniesie się z czasu B do czasu A (tak jak Kessler) i zabije swojego dziadka, to nic się nie stanie - człowiek nie zniknie ani się nie rozpuści, ponieważ ta zmiana dotyczy tylko czasu A i nie będzie miała wpływu na czas B, gdzie dziadek na dal sobie spokojnie żyje.

Odnośnik do komentarza

Trailer z konferencji Sony:

http://www.youtube.com/watch?v=7FBLmm8rgxU&feature=player_embedded

http://gamevideos.1up.com/video/id/29966

 

Nie jest tak najgorzej z tym nowym Colem. Jest bardziej "cool", bardziej teenager-friendly ale nie ciotowaty.

Lód jako nowa moc? Ciekawe czy teraz będzie mógł wchodzić do wody (może będzie zamrażał powierzchnie i chodził po zamarzniętej wodzie) i jak zamkną to nowe miasto (stawiam na patent z GTA).

 

Już się tak nakręciłem na iF2, że na ta chwile kupuje w dniu premiery :)

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...