Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie ciekawi, czy będą trzymać się tradycji z Z, że Goku jest zawsze transformację dalej niż Vegita, albo pójdą w stylu GT że ich zrównają i zostawią ich rywalizację nierozstrzygniętą. W sumie co byście woleli? Należy się Vegicie ten UI, czy jednak Goku zawsze na propsie? ;)

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, oFi napisał:

A ja chciałbym w końcu zobaczyć realne zagrożenie w tej Esce. 

Fajnie się to ogląda, bo wiadomo nostalgia itp. ale nie wywołują takich samych emocji jak Zetka czy nawet GT.

 

W pewnym stopniu się zgadzam. Wiemy, że bohaterom nic wielkiego się nie stanie, bo wciąż jesteśmy przed wydarzeniami z końcówki Zetki. Liczę, że wkrótce wykroczą poza te ramy czasowe.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Mendrek napisał:

Mnie ciekawi, czy będą trzymać się tradycji z Z, że Goku jest zawsze transformację dalej niż Vegita, albo pójdą w stylu GT że ich zrównają i zostawią ich rywalizację nierozstrzygniętą. 

 

Ostatnio popularna jest fanowska teoria, według której Vegeta osiągnie UI, ale jego ofensywną odmianę. Goku natomiast zostałby, przynajmniej na jakiś czas, ze swoją defensywną "połówką" (jedyne co, to wychodzą mu bajeranckie uniki. Ewidentnie nie radził sobie natomiast z wyprowadzaniem dostatecznie silnych ciosów w walce z Keflą, nie wspominając nawet o Jirenie, gdyż nie potrafi atakować instynktownie, co komentował zresztą Whis.).

 

Według mnie takie rozwiązanie byłoby jak najbardziej sprawiedliwe - każdy z nich posiadałby nową, potężną formę z własnym zestawem jej wad i zalet. :) Oczywiście wtedy taki Vegito byłby już kocurem zupełnie nie do ruszenia, z "pełnym" Ultra Instynktem.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

No dla mnie najbardziej tajemnicze było dlaczego po nokaucie nie wyrzucił od razu Goku z ringu, a manga w pewien sposób to tłumaczy.

 

W następnych odcinkach obstawiam RO albo 18 (jest osłabiona) albo Piccolo i rage Gohana i nowa forma. Gohan musi odegrać większą rolę w turnieju.

Edytowane przez mcp
Odnośnik do komentarza

Zacząłem nadrabiać DBS (obejrzałem wcześniej obie kinówki, więc wskoczyłem sobie w arc z turniejem) i szczerze mówiąc jestem mocno zaskoczony. Spodziewałem się jakiegoś kupsztala po opiniach w temacie, a to dobry i solidny Dragon jest. Denerwuje trochę cukierkowy klimat, power-upy z dupy (tutaj Hit rozbroił system, wcześniej nie wiedział, że może się rozwijać, tak? :yao: )i Goku zachowujący się jak nastoletni głąb, ale cała reszta :obama: Walki Vegety i pojedynek z Hitem, no mistrzostwo. Chcę więcej i po powrocie z pracy szykuje się solidny seans. Akurat kobieta wyjechała na konferencję to można oglądać w spokoju i skupić się na akcji.

Odnośnik do komentarza

Sporo fajnych odcinków przed tobą :) A co do Hita, to tak, nigdy wcześniej nie potrzebował się rozwijać. Nie mógł używać zabójczych technik to ulepszał skok w czasie.

Tak samo było np z Freezerem, który był na tyle potężny, że nie musiał się przemieniać/trenować. Czy też Gohan po sadze Cella, który jak komentował Vegeta, był słabszy niż ssj2 za dzieciaka.

Odnośnik do komentarza

Na razie zatrzymałem się na 41, liczę na przynajmniej utrzymanie poziomu ;)

35 minut temu, Square napisał:

A co do Hita, to tak, nigdy wcześniej nie potrzebował się rozwijać. Nie mógł używać zabójczych technik to ulepszał skok w czasie.

Zauważyłem jak o tym wspominał, ale prychnąłem gromko podczas jego przemów. Przymknąłem oko i oglądałem dalej, a tu Kaioken x10 :obama: Warto było, niczego nie żałuję.

 

@Square szieet, kawy się nie napiłem to bredzę ;) Oczywiście że x10.

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

Były spoko, ale najważniejsze, że koniec z miłością. Ekipy z U6 będzie brakować, szczególnie Champy, ale jak wróca to znowu będzie fajnie :)

Gohan w końcu pokazał co nie co, mam nadzieje, że w nadchodzących odcinkach będzie trzymał poziom. #17 cały czas daje radę, więc pewnie też zobaczymy jeszcze coś fajnego w jego wykonaniu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...