Skocz do zawartości

raven_raven

Dragon Ball (także Z, GT i Super)

Rekomendowane odpowiedzi

aaa nie zauważyłem logo w rogu ekrany, myślałem, że to ta nadchodząca kinówka :rayos:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypominają się czasy DBZ MUGEN 2 :) SSJ4 Broly, SSJ5 Vegeta itd. A Broly był supersilny zanim stało się to modne w oficjalnych grach :)

• Lubię! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepszy opening z Dragon Ballowych gierek ever

• Plusik 1
  • Lubię! 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Bzduras napisał:

Najlepszy opening z Dragon Ballowych gierek ever

Mógłbym oglądać i słuchać w nieskończoność.

Tutaj też ładne intro z innej gry z PSX-a, ale brakuje odpowiedniej muzyki i choreografii. Pamietam, ze podobal mnie się moment jak wjedża SSJ3.

https://www.youtube.com/watch?v=7SPg5fZisn8

Edytowane przez SlimShady
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No opening z Final Bout klasa, sama gra to już crap.

Jednak MUGEN 2 dla mnie wygrywa, ile ja przy tym godzin spędziłem, ten opening do dzisiaj mi gra w uszach. Fajne czasy to były, w MUGENA pierwszy raz grałem jak kupiłem u wietnamców na rynku CD właśnie z tym i jakimiś innymi duperelami związanym z DB, niezły skok jakościowy to był po tych wszystkich super butoudenach na emulatorze. A jeszcze pomiędzy była chyba najlepsza oryginalna bitka 2D z DB czyli Hyper Dimension.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez przesady, w tamtych czasach nie było nic lepszego z bijatyk 3d(z uniwersum DB).

Pamietam, ze to był pierwszy raz kiedy zapisywałem rozne kombinacje/ataki/specjale na kartkę(rozkminiajac  metoda prob i bledow).

Nie mogę FB GT nazwac crapem, bo gralo się za(pipi)iscie, a tez było, co odkrywac(wspomniane ciosy czy sekrety jak dodatkowi zawodnicy, m.in SSJ4, walka z wielką małpą)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem podczas grania jakieś ~10 lat i już wtedy wiedziałem, że gra jest słaba jak barszcz... co oczywiście nie przeszkodziło mi w trzaskaniu w nią od razu po lekcjach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedna z moich pierwszych gier na PSX. Zbyt udane to nie było, ale grało się sporo. Byłem zbyt mocno podjarany tym, że to Dragon Ball. ;)

No i intro oglądane za każdym razem z takim entuzjazmem, jakby nowy odcinek leciał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No wiadomo, ze porownujac do topowych bijatyk to nie było o czym mowic , ale i tak było dużo lepiej niż w Ultimate 22(chociaż tam postacie wygladaly niemal jak wyrwane z anime, takie FighterZ z lat 90-tych) .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ile ja się w tamtych czasach naszukałem gry DBZ Legends...byłem kilka razy na giełdzie, i za każdym razem była to albo fałszywka, albo Final Bout :) Na szczęście któraś ze stron w końcu wrzuciła ISO w wakacje 2001. W tamtych czasach nawet crap się podobał, bo to Dragon Ball (Recenzja Ultimate Battle 22, Grabarz chyba dał 3 na 10, a w zakończeniu "Ale czy ktoś to w ogóle czyta? Wszyscy pobiegli do sklepów"  Z UB 22 to w ogóle były niezłe jaja, gra ukazała się w 1995 w Japonii, a dopiero w 2001 wyszła w Europie, i w 2003 roku w USA)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z FB GT może nie była tak samo, ale gra stala się popularna dopiero jakies 4-6 lat po przemierze w 97r, wiec musieli dotloczyc kolejne partie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serio? To musi być upokorzenie dla Dragon Ball. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chciałem zapytać jaki powrót ale się boję  ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, mcp napisał:

chciałem zapytać jaki powrót ale się boję  ;/

W 2003 roku w kinach i na VHS/DVD wyszło DBZ Movie 12/13 z polskim dubbingiem, jako jeden film pod tytułem Fuzja :)

Dubbing był nawet niezły, ale Borys Szyc jako Vegeta brzmiał dziwnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki za linki ale nie, dziękuję :lapka: wystarczy, że się na amerykański nadziałem kilka razy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi