Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem wczoraj pierwszą część z Brolim i nie podobało mi się. Było tak słabe że nie pamiętam dziś nawet o czym był. A przecież to było wczoraj!!! :yuno:

Dlaczego nie pamiętam? :facepalm: Ponieważ dziś obejrzałem nareszcie Dragon Ball Super Broli. Poza piękną orgią świateł podczas walki i fajną fabułą, film niestety ma słabą kreskę. Jak na film kinowy mogli się bardziej postarać. Niektóre odcinki Turnieju mocy były lepiej animowane. A no właśnie, ta fabuła tak pięknie orze pierwszy film z czego się niesamowicie ciesze. 

 

To było piękne widowisko. Z pewnością kupie tego steelbooka w BluRay. 

Odnośnik do komentarza

O Tak, Vegeta pięknie orał. :ohboy: To najlepszy moment z filmu, od razu było widać że dorósł i dotrenował. A animacji mi szkoda bo cały film mogli pociągnąć ale żeby w ostatnich scenach takie babole pokazać. :/ No ale i tak na cały film warto było czekać. 

 

Jeśli ktoś nadal czeka aż pojawi się blue ray i chce się skusić na to co jest w internecie to jednak odradzam oglądanie. Ja to jeszcze raz obejrzę na Blu Ray. 

Odnośnik do komentarza

Momentami to wygląda jak początkowe odcinki DBS, te powykrzywiane ryje xd Zmęczyła mnie ta animacja, wiem, że chcieli pokazać jaki to kozak ale te błyski, non stop darcie mordy Broliego,

Spoiler

walka w innym wymiarze wtf

, ciekawe ile gówniaków dostał w trakcie seansu ataku epilepsji.

 

Podobał mi się

Spoiler

Broli atakujący Whisa, szkoda, że dalej tego nie pociągnęli

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czyta ktoś mangę? Co myślicie o nowym przeciwniku?

Ostatnio oglądałem ponownie Super, pojedynek U7 vs U6 i cały Turniej Mocy wraz z przygotowaniami. Fajnie tak się ogląda ciągiem jak nie trzeba czekać na kolejne epy. Jedynie ten limit czasowy 48 minut dziwnie wypada, biorąc pod uwagę przebieg większości odcinków.

 

BTW. Wczoraj pojawił się nowy ep SDB Heroes.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...