Skocz do zawartości

Z nim już więcej nie jadę!


wilku00034

Rekomendowane odpowiedzi

Czy znacie takie osoby z którymi nie odważycie się jechać i dlaczego?

 

 

 

 

Ja nie wsiądę już nigdy do mojej koleżanki, która ma prawo jazdy i jeździ już ponad 2 lata i podczas zmiany biegu auto ucieka jej na lewy pas(w mieście problem prawie nie występuje, ale po przekroczeniu magicznej bariery 60km/h), z 5tki startuje do wyprzedzania, po czym w połowie samochodu redukuje (co zajmuje jej duuuuuużo czasu)... Po jednej takiej przejażdżce powiedziałem sobie "nigdy więcej". Bałem się bardziej niż podczas dachowania swoim audi, a to już jest "coś" ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

moj kumpel, jeżdżący tico. Odkąd dostał prawko, czuje się jak pan. Gdy jest ciepło- zimny łokieć, gdy zimno, popala fajke w środku.

Co z tego, że jest ślepy i zdarza mu sie nie zauważyć dużego skrzyżowania. Kiedyś (na szczescie wtedy z nim nie jechalem) na prostej, mokrej drodze (z 3 pasażerami) zaczal bawic sie w jechanie slalomem. Po chwili auto obróciło o 180 stopni i zatrzymalo sie na krawezniku. Innym razem zaczal bawic sie recznym i ledwie by wylądował na drzewie.

I wciaz sie chwali ile cisnie z tego "samochodu" (1160 w jego opowiesciach to norma)

Odnośnik do komentarza

moj kumpel, jeżdżący tico. Odkąd dostał prawko, czuje się jak pan. Gdy jest ciepło- zimny łokieć, gdy zimno, popala fajke w środku.

Co z tego, że jest ślepy i zdarza mu sie nie zauważyć dużego skrzyżowania. Kiedyś (na szczescie wtedy z nim nie jechalem) na prostej, mokrej drodze (z 3 pasażerami) zaczal bawic sie w jechanie slalomem. Po chwili auto obróciło o 180 stopni i zatrzymalo sie na krawezniku. Innym razem zaczal bawic sie recznym i ledwie by wylądował na drzewie.

I wciaz sie chwali ile cisnie z tego "samochodu" (1160 w jego opowiesciach to norma)

 

rakietowe to tico

Edytowane przez banny
Odnośnik do komentarza

Z znajomymi którzy mają małe doświadczenie, a wydaje im się, że już są mega kierowcami.

Z pijanymi ludźmi czy to kierowcy czy pasażerowie.

Z bezsensownie popi.erdalajacymi znajomymi.

Z jednym znajomym, który zapier.dalał po autostradzie rozmawiając przez telefon, drugą ręką pisząc smsa a kolanem trzymając kierownice <idiota>

Z ludźmi bez wyobraźni.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...