Skocz do zawartości

Predator Cinematic Universe


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

AVP 2 mial kilka dobrych momentow - walka Predaliena na statku Predatorow, walka w kanalach, Predator robiacy dochodzenie na rozbitym statku (fajny patent jak przegladal nagranie z maski drugiego Predatora) i moze sama koncowa walka. Ale film byl zniszczony przez familijne watki, klimat familijny ogolnie, no i ten Predalien skladajacy jaja w organizmach ludzkich bezposrednio to bylo pogwalcenie uniwersum. Tez go bym wyzej postawil od tego nowego tworu mimo wszystko.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, nobody napisał:

ej ale serio nie trzeba sobie wmawiać że (pipi) przestaje być gównem gdy ktoś zrobi jeszcze bardziej cuchnący stolec :).

Ale AvP2 mi sie podoba naprawdę. Podobny styl co do nowego Predatora ale tam ludzie to nie madafaki- głupki tylko naprawdę uciekają przez cały film no i giną jak trzeba. AvP2 jest brutalny ale w prawidłowy sposób czyli brutalność jest tam gdzie tego wymaga sytuacja a w nowym Predatorze jest gore na siłe pokazana , wiele razy niepotrzebnie (np sytuacja z bumerangiem)  no i często z humorem - dlatego Predator 2018 jest o wiele gorszy od AvP2 dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Trochę wstyd się przyznać ale byłem dzisiaj na nowym predatorze w kinie. 

 

 

Nie mogę za bardzo filmu ocenić bo wybrałem się z dobrym kumplem i byliśmy pod mocnym wpływem naturalnych ziół. Mi się w każdym razie film podobał. Dobra komedia. Nie wiem czy taki był plan twórców ale wyszła z tego niezła parodia. Film głupi ale ogląda się przyjemnie jak wyłączyć myślenie. Na pewno lepszy od ostatniego obcego czy jurrasic world. 

 

Grupa byłych żołnierzy z problemami psychicznymi, jedna pani biolog i autystyczne dziecko kontra zmutowany predator pudzian i jego dwa dobermany. Najlepsza i zarazem najgłupsza (oj a jest ich wiele jak

Spoiler

aport granatu przez kosmicznego pieska, kciuk w górę "predatora" czy hallowenowy kostium i jego konsekwencje

etc) scena "

Spoiler

podwójnego samobójstwa

". Jak to było zagrane no leżałem ze śmiechu w kinie. 

 

 

Film to mocne 6/10 pod wpływem środków odurzających. Na trzeźwo tego nigdy ponownie nie obejrzę bo boje się że ocena derastycznie spadnie. Polecam oglądać na ziołach albo jakimś kwasie. Alkohol to zdecydowanie za mało. 

Edytowane przez blantman
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

 

1 minutę temu, teddy napisał:

Polecam przejsc od razu do wrzuconego przeze mnie materialu, zaoszczedzicie troche czasu xD

Nie wolno. Teraz na forum jest zasada, ze jak nie ogladales albo nie grales to nie wolno sie wypowiadac. Musisz wykrwawic sie oczami bo oni tez patrzyli. Banda je.banych egoistow bez wyobrazni.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

No przy tym czymś co nie powinno się nazywać predator. (pipi)a The Predator. Nie spodoba Ci się nie ma opcji. Akurat tutaj forumek ma rację strata czasu. 

 

Dla mnie gettodeczopa też jest kultowe i oglądałem go 20 razy jak nic. Te (pipi)ki nawet muzykę za(pipi)ali 1 do 1 z oryginału XD No nie na koniec jest jakieś (pipi)o jak na festynie po całej akcji. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.11.2018 o 00:11, Mejm napisał:

Ty ale jak "przy tym". Predator z arnoldem to arcydzielo, kropka.

 

Nie moge sie doczekac seansu. Boje sie tylko ze znow bedzie odwrotnie niz forumek i mi sie spodoba xD

No i masz bracie xDDDD

 

No jaki zayebisty akcyjniak!

Teksty często krótkei i nie czerstwe, duzo fajnego gore, bez (pipi)enia, laski RZĄDZĄ, tak Olivia <3 jak i Iwonka.

Scena z granatem w stodole, zayebiscie nakrecone. Duzo spoko scen, dawno nie widziałem takiej roznicy miedzy trailerami  a własciwym filmem w drugą stronę. Ta końcówka xD  Nie ma już tej powagi 2 pierwszych predatorów, ale film nas nie okłamuje, od początku ma być z jajem. Teksty Olivii znakomite.

  • Plusik 1
  • WTF 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...