Skocz do zawartości

Predator Cinematic Universe


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj oglądałem też i byłem piekielnie szczęśliwy że nie czekałem na blu ray, bo chyba bym go złamał po seansie.

Nie wiem, dla mnie Predator to naprawdę inteligentny łowca, stanowiący śmiertelne zagrożenie. A nie debil z kosmosu ( a przecież od 1987r ewoluowali!!! ). Brakowało tylko grilla i kiełbasek gdy dookoła po dachach zasuwa Predator. 

Walki niby gore jest, ale co z tego gdy nonameow lekkim drasnieciem pazurów rozrywa, ale głównego bohatera tylko rzuca i odpycha :)) 

Ja rozumiem że można mieć dobre nastawienie na ten film, że będzie fajnie i lekko komediowo, że reżyser bawi się konwencją. Ale dla mnie reżyser nie miał kompletnie pomysłu i scenariusza, dlatego żeby się ratować poszedł w takie tanie coś. A fanów miał w dupie. To moje zdanie, po seansie byłem zły i szczęśliwy jednocześnie. Zaoszczędziłem z 80zl. Tylko tyle pozytywów z tego dzieła.

 

ps. I tak pani doktor co biegnie za istotą która rozyebala całe laboratorium :) nagle strzela jak wytrenowany żołnierz. Dobra starczy, zobaczcie sami

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Seria Obcy udala sie swietnie do polowy 3ki. Ripley byla czlowiekiem ze slabosciami, watpliwosciami, lekami. Tylko w obliczu najwyzszej koniecznosci i z instynktem przetrwania decydowala sie na ryzykowne i odwazne ruchy. Saraj Connor udala sie w jedynce i dwojce Terminatora. Raz jako nieswiadoma, nieogarnieta osoba cywilna, ktora potrzebuje pomocy zolnierza, i drugi raz jako matka i kobieta swiadoma stawki, wyszkolona i zmotywowana do obrony syna przed smiercia. Postacie kobiece w tych filmach byly przede wszystkim wiarygodne, a ostatni Terminator to skrajny szajs i obraza dla widza.
Nie chce wyjsc na malkontenta bo ostatnio wrecz zanudzam sam siebie marudzeniem, ale z tego projektu bedzie jedna wielka chujnia. Swiat juz nie robi dobrych filmow akcji tylko je wysrywa. Szkoda.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Shen napisał:

Mozna to dobrze zrobić i z laską, seria Obcy czy Terminator.

No racja, tylko szkoda, ze jako przyklady dobrych rol kobiecych ciagle podajemy filmy z lat 70/80.

 

Ja mysle, ze bedzie jak Yap pisze. Znow to spier.dola. Mam dzie wiersje.

 

1. w miare ok:  Indianie mezczyzni beda szydzili z typiary, ze max do zbierania jagod sie nadaje a potem ich Predzio wyrznie. Laska mimo braku wyszkolenia pokona Predatora sprytem i wytrwaloscia.

 

2. A.D. 2021: Typiara jest liderem plemienia, najlepszym wojownikiem, pokonala by kadego w stadzie, zaje.bala bizona golymi rekami. W narkotycznej wizji widzi swiat za wielka woda, ktorym pragnie zawladnac ale nieporadni mezczyni z plemienia sa hamulcem dla jej rozwoju i ambicji. Przylatuje Predator, ona go zaje.buje, bierze jego statek, leci do europy, to Indianie kolonizuja bialych.

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Bo to chyba najlepszy scenariusz jaki moge sobie wyobrazic. Malo cywilizowane plemie wojownikow na probsie. Chyba ze znowu wezma sie za Special Forces, ewentualnie powrot Arnolda. Kobieta slabo pasuje do zmierzenia sie z Predatorem ale ma tez swoje plusy jak np. zwinnosc, jestem jakos dobrej mysli

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...