Skocz do zawartości

Predator Cinematic Universe


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Kierwa, chciałby zaufać Shane'owi ale to jak szturchanie ula kijem mając nadzieję, że zaraz nie (pipi)nie o ziemię. Ciekawe koncepcje wyraźnie przenikają się z tanim pastiszem. Shane chce przelać trochę klimatu filmu z Arnoldem. Drużyna po(pipi)onych indywidualistów, Predatory, walka o przetrwanie, one-linery, brutalne finishery... ale trochę chaos jest na ekranie. Niby za dużo ludzi ale z kolei w Predators z 2010 koncepcja małego oddziału wykolejeńców się nie sprawdziła. Ciężko wymyślić coś co byłoby zarazem wciągającym filmem i duchowym powiernikiem obrazu z 1987, a nie bezkształtną kalką. 

Odnośnik do komentarza

Grupka frajerów-bohaterów wyjętych spod ch.uja, 30letnia baba profesor, CGI napędzane przez ps3, predopsy, statek predatorów rozpierd.alający się dwa razy w filmie, Murzyn dowódca i to wszystko na serio. Brakuje tylko dziecka. Na plus jakaś tam brutalność. Cały czas zastanawiam się czy pójde do kina.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

mysle, ze dobry film o predatorze musi spelnic kilka podstawowych warunkow. to samo tez sie tyczy serii o obcym.

 

- malo predatorow (jeden, gora dwa)

- duzo scen na ktorych nie widac predatora wprost na ekranie

- bohaterowie moga byc 'cool' na poczatku, ale pod koniec powinni byc obesrani ze strachu*

 

* nie dotyczy arnolda schwarzeneggera.

  • Plusik 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Mejm napisał:

W skrocie: ma byc jak jedynka. Niestety juz nie do odtworzenia.

Dwójka znacznie lepsza, Glover > Arnold. Latał obes,rany ale czarnuch był  większym madafaką.

Gdyby zrobili film Glover vs Arnold, to Arnold dostałby kulkę w miejskiej  dzungli po  5 minutach.

 

Edytowane przez milan
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie porownywalni. Dwojke czesto ludzie je.bia ze to zly sequel ale ja uwielbiam. Postacie w zasadzie sa kalka druzyny Butcha. Glover wiadomo to Arnie, Danny to Billy, smieszek to Hawkins, a babka ma jaja a nie jest siedzaca w trawie przestraszona kobietka.

 

Czy jednak 2 > 1? Nie, ale minimalnie za. Scena na statku z pojawieniem sie predatorow <3. Az sobie obejrze.

 

Aha, i jeszcze a propos nowego filmu. Jaki cel maja te wieksze predatory? W Predators do tej pory nie wiem czemu zlapaly tego mniejszego i przybily do krzyza. A zreszta yebac to, wlasnie sobie przypomnialem psy z nowego trailera. Dobra niewazne.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Odkrycie obranych ludzi w apartamencie > odkrycie obranych ludzi  w dzungli, narzekanie Glovera walczacego w butach od garniaka i koszuli > szczerzenie zębów komandosa. Ugly motherfucker Glovera > ugly motherfucker Arnolda. Gore w dwójce > gore w jedynce.

Zawsze mnie bawi Glover który zamiast  z neseserem lata pod koniec z bronią predatora xD

oeuke6.gif

A, i scena w łazience.

Odnośnik do komentarza

Ja bym chętnie zobaczył Batman vs Predator i Aliens vs Predator na podstawie komiksów (wydania tm-semic). Oba bardzo dobre. Pierwszy klimatyczny i bardziej kameralny, drugi z większym rozmachem i w bardziej otwartym terenie. Jak dla mnie najlepsze czytadła z predziami i dobry materiał źródłowy. No i batek ma już pancerz z BvS :potter:

Edytowane przez Luqat
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

predator 2 nie jest az taki zly. jest mocno inny, nie jest chamską kalką.

 

prowokacji milana nie komentuje ;*

 

nie chodzi tez o to, zeby robic na nowo jedynke. ale zarowno obcy i predator (pierwsze czesci) sa tak zaje.biste miedzy innymi dlatego, ze przez duza czesc filmu tych potworow nie ma na ekranie. cos lata po dzungli, nie widac go, komandosi giną - to buduje klimat. a nie ekipa z usmiechem na ustach walczy z predatorami. jak sie ociera cos z tajemnicy to juz nie straszy. zobaczcie sobie pierwszego terminatora. przez ponad polowe filmu nie do konca wiadomo o co chodzi, arnold prawie sie nie odzywa tylko po kolei morduje.

dwojka podobnie.

 

gdyby zrobili film gdzie jest 20 terminatorow i walczy z nimi ekipa, ktora zachowuje sie jak will smith w dniu niepodleglosci to nie daloby sie tego ogladac.

 

co do nowego predatora - akcja nie musi dziac sie w czasach wspolczesnych. mozna np. zrobic go podczas jakiegos konfliktu, np. wojny swiatowej. w dwojce mowili o tym, ze predatora przyciaga do miejsc gdzie sa wojny/konflikty. oddzial zolnierzy (albo np. obie strony laczace sily) z bronia z poczatku 20 wieku walczacy z predatorem - wiem, ze moze brzmi slabo i podobnie do jedynki, ale mogloby bardziej wypalic niz to co sie dzieje na tych trailerach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Spoko pomysl z ta wojna swiata. Albo akcja w 1715 i predatorem jest ten szaman z koncowki 2ki co rzuca murzynowi pistolet.

 

Mnie zastanawia to czy oni wtedy nie mieli kasy na cgi i fx i dlatego nadrabiali innymi technikami. Czy gdyby predatora wymyslic w 1999 to czy nie skonczylo by sie jak ep1-3 Lukasa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...