Skocz do zawartości

Łysonżi - Dżonson


Rekomendowane odpowiedzi

Łysonżi - Dżonson

 

1251964454_o.jpg

 

Osiem lat po ataku terrorystycznym na WTC nadchodzi kolejne chamstwo, od którego świat zadrży w posadach. W nadwiślańskim kraju zwanym Polską nie wydarzyło nic równie gorącego od czasu lądowania Talibów w Klewkach. 11 września uderzy w miasto płyta ?Dżonson?, solowy album dumnego reprezentanta SzSz, słynącego z bezczelnych panczlajnów Łysonżiego.

 

Płyta jest efektem nagrań realizowanych przez Łysonżiego w okresie 2008-2009. W projekt zaangażowało się ponad 30 osób z całej Polski. Zdecydowana większość gości to osoby, które w szczególny sposób wpłynęły na życie Dżonsona oraz na jego muzyczny rozwój. Na płycie usłyszycie nowoczesne elektroniczne brzmienia, aczkolwiek nie zabrakło też klasycznych bitów, na których Łysonżi jest wspierany zarówno przez raperów znanych szerokiej publiczności jak i tych undergroundowych. Na krążku znajduje się 17 pozycji, w tym intro, outro i dwa skity, których autorem jest skonektowany od lat z Szybkim Szmalem nieobliczalny Krzysztof Kozak. Dodatkowo płytę uzupełniają DJ-e - Ike oraz Spike. Planowany termin premiery płyty to 11 września. Równolegle z premierą albumu Łysonżiego pojawi się klip do kawałka "Jestem Dżonson".

 

Pierwszym singlem z płyty Dżonson pt. Lecisz na ryj (feat. Ten Typ Mes, Ciech, Mały Esz, prod. R.J. Majewski). Plik MP3 można pobrać z oficjalnej strony Aloha Entertainment* -------> http://www.alohaentertainment.pl lub odsłuchać na ofilcjalnym profilu myspace Łysonżiego ------> http://www.myspace.com/dzonsonszsz .

 

 

Poniżej prezentujemy tracklistę płyty Łysonżi ?Dżonson?:

 

Tracklista:

01. Intro

02. Jestem Dżonson

03. Jadę Z Tematem (feat. VNM, Emazet, WdoWa)

04. Maria Joanna (feat. W.E.N.A., Mały Esz Esz, Ciech, Jeżozwierz)

05. Skit 1

06. Powiedz Jak To Jest (feat. Rest, Emazet/Procent

07. Moje Życie Mój Syf (feat. Smarki Smark)

08. Palimy To To (feat. Onar, VNM, Stemplo, Wonz, Jajco)

09. Prawdziwe Kłamstwa (feat. Kali (Szybki Szmal))

10. Najgorszy (feat. Rest, 4P)

11. Gwoździe (feat. Rudy MRW, Proceente, W.E.N.A.)

12. Szacunek (feat. Stemplo)

13. Skit 2

14. Nienawidzę (feat. Mały Esz Esz)

15. Lecisz Na Ryj (feat. Ten Typ Mes, Ciech, Mały Esz Esz)

16. Zawsze Wierzyłem (feat. Numer Raz, WdoWa, Kfiat)

17. Outro

 

pożyczyłem opis.

 

 

Płyta jest świetna, naprawdę warto sprawdzić. Są kawałki luźne i poważniejsze. Słucha się przyjemnie, inteligentne teksty, dobre bity.

Polecam. :D

Edytowane przez Wojtusior
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No bo jak jest na tym samym roku, to nie moze byc w tej samej grupie studenckiej, ku rwa wez sie ogarnij albo dorosnij i pojdz na studia to zrozumiesz, moze ci sie z Jablczynska poje balo od sluchania tej chu jowej muzyki, bo z nia to tylko na roku bylem;0. Wzrusza mnie to jak dokladnie sobie zapisujesz w dzienniczku kazdy moj post na forumingu, ale musisz sie podszkolic;]

 

I nie bede, a jestem dobrym prawnikiem. Inaczej bym nie pracowal w najlepszej polskiej kancelarii w zakresie rynkow kapitalowych.

 

 

 

 

Zeby nei bylo offtopu - plyta jest wspaniala.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...