Skocz do zawartości

Komiksy: wasze zdanie i ulubione tytuły


Komiks: Be czy cacy?  

185 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Komiks: Be czy cacy?

    • Cacy
      232
    • Be
      7
    • Wisi mnie to
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Jest fajne promo w empiku, kup 3 książki zapłać jak za 2. Oferta trwa do 17.01.2016

 

http://www.empik.com/ksiazki?kwnazwa=ksiazki_3_za_2&kwinfo=tina-sg

 

Więc zakupy komiksowe styczeń, luty można wyrwać taniej  ^_^

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza

Przy ich cenach to i tak wyjdzie taniej kupić te 3 w dyskontach, niż na ich "promocji".

Ja zrobiłem dwa zamówienia na styczeń i luty i w sumie wyszło mnie taniej o 20zł niż w arosie, a posiadają oni aktualnie zniżkę 34%. 

 

Jeżeli bliżej premiery nieprzeczytane/mestro będzie mieć taniej to anuluje zamówienie z empiku :P

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza

Nie będę otwierał nowego tematu. Macie jakieś sugestie jeśli chodzi o czytanie komiksów w formie elektronicznej? nada się jakiś tablet? Tel za mały, zaś laptop nie wygodny. Głównie chodzi tylko o wygodę bo będę miał sporo stuffu po PL więc rozglądam się za czymś, jednak czy to ma sens?

Odnośnik do komentarza

No jeśli chcesz kupić tableta tylko do czytania to chyba lepiej ebooka, tylko nie wiem czy czytają cbr i tego typu formaty. No, ale generalnie tablet jak najbardziej i nie musi być jakiś wielki. Ja np. mam Pentagram z abonamentu i w zupełności wystarcza. Próbowałem czytać na kompie, ale jakoś tak niewygodnie. Może jakbym miał monitor z piwotem to byłoby lepiej. Laptop to jak dla mnie w ogóle odpada. Tak samo komórka, chyba że ktoś ma jakąś z wielkim jak na telefon ekranem. W każdym razie konkludując - tablet się nada :)

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Nie będę otwierał nowego tematu. Macie jakieś sugestie jeśli chodzi o czytanie komiksów w formie elektronicznej? nada się jakiś tablet? Tel za mały, zaś laptop nie wygodny. Głównie chodzi tylko o wygodę bo będę miał sporo stuffu po PL więc rozglądam się za czymś, jednak czy to ma sens?

 

min. 8 cali musi mieć by było wygodnie. jednostronicowo wtedy jest git.  Przy rozm. powyzej 10 cali mozna już się pobawic pewnie w czytanie poziome.

Osobiście czytam na 8,4 i 14 calach, ale dlatego ze laptopik sie składa w tableta, i jest wygodnie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zdaję sobie sprawę, że Eternal może być nierówny, lecz mimo tego dostał całkiem niezłe oceny. Chcę mieć uzupełnioną kolekcję Batmana i przeczytać tą dodatkową opowieść co się dzieje pomiędzy tomem 3 Śmierć w rodzinie a tomem 7 Endgame, które ma zostać u nas wydane w 3 kwartale 2016.

Nie 300 a ok 200zł bo nie kupuję po cenach okładkowych  ^_^

Odnośnik do komentarza

Też bym się mocno zastanowił nad Eternal. Podzielam zdanie, że trochę na szybkiego ta seria wyszła, przez co mocno się odbiło na jakości. Lepiej streszczenie łyknąć, przeczytać kilka ostatnich zeszytów, a gotówkę co innego zainwestować.

 

Mnie ciekawi jak wydadzą Y, bo nie wiem czy kupować czy kontynuować po Manzoku.

Odnośnik do komentarza

 

Zapowiedź Egmontu na marzec...

 

 

Chyba zapomnieli o New Avengers, na których najbardziej czekam. Pierwszy tom wyszedł w sierpniu i zdechło. :/  Ktoś coś wie? Pisali jak to będą wydawać?

 

Nic nie zapomnieli, New Avengers vol 2 to jest już event Infinity a przecież muszą do niego dojść najpierw. Czyli Avengers vol 3 (będzie w kwietniu) jest to prelud do Infinity więc w następnych miesiącach powinni wydać New Avengers vol 2 + Avengers vol 4 + Infinity (razem) i w tedy mielibyśmy kompletny event. Powinni wydać 3 tomy Marvela naraz bo cholernie nieskładnie wtedy ten event by wyszedł, NA vol 2 jest zbiorem zeszytów z początku środka oraz końca eventu. Tu dokładna rozpiska jak to sie powinno czytać  http://marvel.com/comics/discover/47/infinity-the-complete-eventczyli trochę tego, trochę tego i tamtego  ^_^

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

W tym tyg przeczytałem 2,3,4 tom Locke&Key i jestem tą serią zachwycony. Niesamowity scenariusz, widać że J.Hill miał wszystko zaplanowane szczegółowo jak do tej pory. Historia w każdym tomie wciąga jak tornado, niesamowite pomysły z różnorodnymi kluczami (np 2 tom :)), każdy tom kończy się tak, że chce się sięgnąć po następny (już nie mogę doczekać się kwietnia jak wyjdzie 5 tom). Świetne nakreślone i rozpisane postacie, relacje pomiędzy nimi, ich tajemniczość. Kreska specyficzna, ale bardzo dobrze zgrywa się opowiadaną historią.

Już teraz żałuję, że jest tylko 6 tomów... :(

Jestem bardzo zadowolony z zapoznania się z ta serią i mam nadzieję, że J.Hill jeszcze kiedyś napisze jakiś komiks :)

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...