Skocz do zawartości

SUPER STREET FIGHTER IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie. Zarządzili z portem.

According to multiple reports from notable community members like Maximilian, Alex Valle, and Damien “Damdai” Dailidenas, the title is plagued with a variety of issues, including massive slowdown during menu navigation, random stuttering during gameplay, and input delay even in offline settings.

http://shoryuken.com/2015/05/26/ultra-street-fighter-iv-experiencing-shaky-start-on-playstation-4/

 

Ps4 miało być platformą turniejową na zbliżające się EVO. Wygląda na to, że do czasu premiery SF5 będzie się grało na x360 w training stage... ;)

Odnośnik do komentarza

Kupiłem SF4 na PS4 i mam kilka pytań jako nowy w tym świecie :)

(grałem ostatnio w SF2)

W Character customise mam do wyboru Omega /SFIV /SSFIV 2012 itd .

A następnie Combo Select u Ryu

1.Metsu Hadoken

2.Metsu Shoryuken

30 Ultra combo Double.

O co w tym chodzi?

 

I jeszcze jedno pytanie muzyczne :)

Czy istnieje stary soundtrack znany sf2 Guila? Jeśli tak to na której planszy można go spotkać.

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

Najpierw wybierasz postać, z wersji gry, w którą chcesz grać.

 

Jesli chodzi o drugie pytanie to wybierasz Ultrę, której chcesz korzystać. Czyli albo mega hiper fireballa lub mega hiper shoryukena. Żeby skorzystać z ultry musi zostać naładowany specjalny pasek, który zapełnia się w miarę tego jak dostajesz bęcki lub robisz fautless defense (MP+MK). Ultra combo double - masz dostęp do obu ultr ale nie są one tak potężne jakbys zdecydował się na jedną z nich.

Odnośnik do komentarza

Faktycznie. Zarządzili z portem.

According to multiple reports from notable community members like Maximilian, Alex Valle, and Damien “Damdai” Dailidenas, the title is plagued with a variety of issues, including massive slowdown during menu navigation, random stuttering during gameplay, and input delay even in offline settings.

http://shoryuken.com/2015/05/26/ultra-street-fighter-iv-experiencing-shaky-start-on-playstation-4/

 

Ps4 miało być platformą turniejową na zbliżające się EVO. Wygląda na to, że do czasu premiery SF5 będzie się grało na x360 w training stage... ;)

Ogolnie to mam troche szczescia bo wczoraj siedzialem w store z mysla zakupu ale jak taki cyrk to niech sie w dupe cmokna :D

Odnośnik do komentarza

Ja miałem podobne mysli...Ale wczesniej już czytałem, że jacys dziwni ludzie odpowiedzialni są za konwersję :) Input lag to prawdopodobnie wina sterownika do kontrolera zas co się tyczy niewidzialnych "prodżektajli" to doszedł jeszcze ten:

 

PS Podobno c.HP Sagata można cancelować w specjala :D

 

Dobrą bekę mam czytając temat na srk

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

OMG!

In order to get to the bottom of things, the folks over at Display Lag performed a quick latency test with this new release, and came to some rather stark conclusions. According to their research, Ultra Street Fighter IV averages about 133ms (~8 frames) of input delay, but can top out as high as 142ms (~8.5 frames). Looking at their running chart of previous experiments, this PlayStation 4 port is among the worst they’ve seen, and scrapes the bottom of the barrel when held up against other fighters.

http://shoryuken.com/2015/05/27/ultra-street-fighter-iv-on-playstation-4-saddled-with-higher-latency-than-previous-versions/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.