Skocz do zawartości

SUPER STREET FIGHTER IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Sticki są obsługiwane.

http://www.eventhubs.com/news/2015/may/26/how-get-your-ps3-stick-work-usf4-ps4-follow-these-steps-released-capcom-similar-mortal-kombat-x/

For one player:

 

– Power up the PS4.

– Use a PS4 controller to sign into an account or the guest account.

– Load up USFIV.

– Once the game is loaded, plug the PS3 stick of your choice into the other USB slot and the stick should now function.

– Please note that:

the PS4 controller will also control the character even though the PS3 stick is plugged in.

the PS4 controller used to sign in must remain synched to the PS4. If it loses power or connectivity, the joystick will become deactivated.

 

For two players:

 

– Power up the PS4.

– Use a PS4 controller to sign into an account or the guest account.

– Load up USFIV.

– Once the game has loaded, player 1 should unplug the PS4 controller, yet ensure that it remains synched and plug in a PS3 stick of choice into one of the vacant USB slots. It should now function.

– Player 1 should head to versus mode.

– Once at the selection screen, Player 2 will then have to sign into another account or a guest account.

– Once signed in, Player 2 should then press the “option” button to join versus mode.

– Player 2 should now be able to move around the selection screen.

– Once this is completed, player 2 should unplug in the PS4 controller, yet ensure that it remains synched and plug in a PS3 stick of choice into one of the vacant USB slots. The stick should now function.

– Please note that:

the PS4 controllers will also control the characters even though the PS3 sticks are plugged in.

the PS4 controllers used to sign in must remain synched to the PS4. If either loses power or connectivity, the corresponding joystick will become deactivated.

ha-ha-ha. To żart. Prawda?

Edytowane przez ornit
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

SF4 tuż obok BlazBlue, to moje ulubione mordobicie poprzedniej generacji. Kapitalnie się bawiłem zarówno przy SF4, jak i SSF4 (później jeszcze sobie Oni Akumę sprawiłem i Evil Ryu, ale jakoś szczególnie dużo nie grałem).
Capcom przesadzał z tymi dodatkami. Jasne, zawsze można tłumaczyć "nie chcesz, nie kupuj", ale wiadomo jak to jest.

Reedycja wydawała się całkiem przyjemna. Usprawniona, zawierająca wszytko z odpowiednią jak na odświeżenie cenę. Dali ciała po całości z taką ikoną, a teraz przepraszają, łatają. Taka jest ta generacja. Na premierę nie ma co kupować cokolwiek.

 

Odnośnik do komentarza

Kazda zaleznie od tego co w danej chwili sie dzieje 

 

Grasz Ryu wiec napisze ci tak prosto w telegraficznym skrocie

 

Poke cLP cMP cMK

Footsies Rzut cMP cMK fMP( Overhead )

Crossup jMK jHK

Air to Air jMP jMK jHP jHK 

Anti Air LP cHP farHK

 

Odpal sobie na YT jakies walki Daigo z czasow kiedy gral jeszcze zwyklym Ryu i zobacz jak on gra 

Odnośnik do komentarza

Miałem napisać cos bardzo złosliwego ale sobie darowałem.

 

Wszystko zależy od sytuacji. W zwarciu polegasz an ciosach szybkich, które prowadzą do potężnych combosów. Są to głównie najsłabsze ciosy, które wykonujesz z pozycji robienia kupy w krzakach jak np. kucając lp/lk, które linkujesz w mocniejsze, zakończone atakami specjalnymi.

Na srednim dystansie możesz sobie pozwolić już na większą efektywnosć dziobiąc przeciwnika mocniejszym repertuarem ciosów. Natomiast Najsilniejsze wykorzystujesz kiedy uda Ci się zablokować wrogi atak i masz wystarczająco dużo czasu na wyprowadzenie kontry. Oczywiscie nie ma reguły i wszystko może potoczyć się inaczej.

Najlepiej wybierz sobie postać i oglądaj walki z turniejów. Podpatrzysz strategie, taktyki i tam zaobserwujesz, które ciosy w jakiej sytuacji się stosuje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

No czyli YETI jak zwygle wykazal sie wiedza ;f

Sugerowałem się tym.

Street Fighter IV PS4 Edition Will Support PS3 Fight Sticks

http://www.escapistmagazine.com/news/view/140882-Street-Fighter-IV-PS4-Edition-Supports-PS3-Fight-Sticks?utm_source=feedly&utm_medium=rss&utm_campaign=news

Odnośnik do komentarza
Kaktus wez zobacz czy to z Guilty Gearem dziala?

Nie mam sticka do ps3. Mam tylko soul caliburowską wersję mad catza do xboxa360.

 

 

 

 

No czyli YETI jak zwygle wykazal sie wiedza ;f

Sugerowałem się tym.

Street Fighter IV PS4 Edition Will Support PS3 Fight Sticks

http://www.escapistmagazine.com/news/view/140882-Street-Fighter-IV-PS4-Edition-Supports-PS3-Fight-Sticks?utm_source=feedly&utm_medium=rss&utm_campaign=news

 

A few of you hardcore Street Fighters out there said that there was minor input lag in the controls of Ultra Street Fighter IV for PS3. Well, don't worry: We've eliminated it to make the PS4 edition the ultimate version on any platform!

 

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

kolejny patch wyladowal

 

“Skip” function mapped to Cross button during cinematics

Default character costume colors 11 & 12 are now unlocked

Anisotropic filtering improved on all stages and characters

Antialiasing added on all stages and characters

Reduced pixilation on various UI elements

Multiple audio balancing fixes

Addressed multi-hit audio issues

Increased resolution of visual effects

Sonic Boom graphical fix

Fixed multiple localization and font issues

Improved save functionality performance

“Press Start” replaced with “Press Options”*

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...