Skocz do zawartości

SUPER STREET FIGHTER IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Też, tak pomyślałem jak Ty Krilluch ale później stwierdziłem, że gram tylko Dhalsimem więc mi to nie przeszkadza. Najważniejszy dla mnie jest balans (wiem, że go nie będzie ale nadzieja jest). Na razie cieszę się z tego, że Sim będzie miał swoja plansze. Czekam na lepszy muzyczki i możliwość wyboru zremixowanych starych. Dobre online i reszta mnie nie obchodzi.

Odnośnik do komentarza

Zaje.bisty ten trailer, stanął mi :sweat:

 

Ej, to będzie w końcu tak że obydwie ultry będzie można używać w walce, czy będzie wybór jeszcze na ekranie wyboru postaci? Jeśli to drugie to kicha, bo to praktycznie to samo co jedna ultra dla każdej postaci. Co z tego że Urien ma trzy fajne supery, skoro i tak 99,99 (albo i 100) procent graczy jedzie na lusterku. Tak czy inaczej czekam na nowe ultra combo dla Ryu i Rufusa, wątpie że zrobią coś lepszego niż to co mają teraz. I modlę sie żeby Rufusowi nie usunęli ultry po target combo :whistling:

Odnośnik do komentarza

Chyba jak dostanie rzut Goukena :D

OMG ;D Mogliby wtedy od razu wszystkie inne postaci wywalić.

 

W trailerze pisze jak byk ze MOŻESZ WYBRAĆ POMIĘDZY DWOMA SUPER ZA(pipi)ISTYMI ULTRA COMBOSAMI ... wiec nie wiem gdzie tu jest zagadka

Ukyo, nie załamuj mnie. Gram sobie w gg, postać przeciwnika dostaje długiego stuna i ma mało zdrowia. Mogę ją wykończyć super-ścianą-ognia, ale wolę być bardziej cool i wciągnąć ją najpierw pod ziemię,a potem zastrzelić z luku, więc robię hcb,6P. To nie jest wybór według ciebie?

Odnośnik do komentarza

BEZ KITU. SF umarl wraz z 3rd strike'iem. Ten trailer to taka zenada, ze nie wiem. TO juz nawet smieszne nie jest : ( Ultrasy beznadziejne (koncza im sie pomysly?), stroje beznadziejne (same here), animacja ultrasow 2x dluzsza niz tych starych. Muzyka zapewne bedzie tak samo slaba, jak i byla w sf4. Nie no, nie mam na co juz czekac. Kupic i tak chyba kupie, ale nie wiem czy bede mial sile jeszcze w to grac.

 

btw. ma ktos ochote pograc offline? Oczywiscie mowie o ludziach z wawy. Chetnie rozprostowalbym kosci swoja Viper/Chun.

Edytowane przez krilluch
Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra

Nie rozumiem, czemu na tym forum są ciągłe narzekania.

Chłopaki, czy ktoś wam będzie kazał grać w tą grę?

 

Na SF4 też narzekaliście strasznie, a mimo to graliście.

Może czas przerzucić się na Tekkena?

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem czemu nie mogę po marudzić na forum.

Czy ktoś wam zabrania w to grać?

 

 

Aha, więc wybór mamy tylko SFIV albo Tekken, smutne ale to przecież

.

 

Jezeli twoje "marudzenie" rozciaga sie na kilkanacie postow... ;) (po jednym poscie zazwyczaj ludzie przyjmuja do wiadomosci, ze TOBIE sie gra nie podoba)

 

A BlazBlue be?

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra

Nie rozumiem czemu nie mogę po marudzić na forum.

Czy ktoś wam zabrania w to grać?

 

 

Aha, więc wybór mamy tylko SFIV albo Tekken, smutne ale to przecież

.

 

Oczywiście że możesz, ale ja w tym temacie widze generalnie samo prawie narzekanie od momentu jak gra wyszła.

 

Ja generalnie lubię SFIV, a 3rd strike'a gram do dzisiaj.

Obie są fajne.

Odnośnik do komentarza

Po to jest forum, zeby sobie pomarudzic o tej shitnej grze. Ja w sf gram juz kilka ladnych lat. W 4 gram chyba dobrze, wiec jakby mam podstawy, zeby sie wypowiadac, ze gra mi sie nie podoba, bo ma biedny system (na maxa camperski).

 

Mastachi: to jest mysl. Nigdy nie pomyslalem o tym. Campisz w rogu i na koniec walki ultra w rogu, zeby skonczyc walke 60 sekund przed czasem ; )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...