Skocz do zawartości

Centrum kodów promocyjnych - Pierwszy post !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Zasady rozdawania i proszenia o kody są następujące. Obowiązują jako regulamin tego sobforum. Nieprzestrzeganie jest równoznaczne z otrzymaniem ostrzeżenia.

Jeśli ich nie przeczytałeś,
nie rozumiesz, mimo iż są napisane poprawną i komunikatywną polszczyzną,
lub nie zamierzasz się stosować,

Możesz być pewien, że zostaniesz ukarany ostrzeżeniem!

 

Zasady dotyczące kodów na forum PS3:

1. w tematach poszczególnych gier można umieszczać informacje skąd wziąć kod, pytanie o to tutaj jest zabrionione
2. chwalenie się że dostało się kod będzie karane, tutaj i na całym forum. To samo dotyczy tekstów "ja już ściągam" etc.

3. Zabronione jest proszenie o płatne rzeczy typu PS+ czy inne gry. Takie prośby od razu będą nagradzane ostrzeżeniem.




Jest to temat wyłącznie przeznaczony do następujących czynności:

3. proszenia o kod (jeśli chodzi o kod jakiejś innej gry niż ta, która jest aktualnie rozdawana, lub rozdawane są kody na dwie gry równocześnie, należy zaznaczyć o jaki kod chodzi)
4. udostępniania kodu
5. udostępniania konta z którego można pobrać przedmiot uzyskany za kod




Kody uprawniające do jednokrotnego pobrania gry:

6. obowiązuje zasada naprzemiennego proszenia i udostępniania kodu

  • jedna osoba prosi o kod
  • dokąd ktoś prośby nie zrealizuje, nikomu więcej nie wolno napisać kolejnego posta z prośbą
  • każdy, kto nie zastosuje się do tego zalecenia będzie miał zakaz proszenie o otrzymanie kodu do czasu aż kodu nie otrzymają wszyscy inni zainteresowani którzy zastosowali się do tej zasady, oraz otrzyma ostrzeżenie
  • jeśli zdarzy się, że równocześnie swą prośbę zgłosi więcej niż jedna osoba (max 5 minut różnicy między postami), osoba której post jest drugi lub dalszy w kolejce, może uchronić się przed karą poprzez edycje posta z prośbą o jego usunięcie

7. osoba która przekazuje kod, przekazuje go na PM osobie która jest do jego otrzymania uprawiona, a w temacie piszę posta, że kod został przekazany
8. następna chętna osoba może swą chęć otrzymania kodu zgłosić dopiero po takim poście




Kody uprawniające do wielokrotnego ściągnięcia gry / udostępnianie kont z których można grę pobrać:

  • każdy kod jest zawsze jednokrotnego użytku

9. jeśli chęć otrzymania kodu zgłosi osoba, która wyraźnie zaznaczy, że stworzy ona konto, które potem udostępni kolejnym zainteresowanym, jest ona uprawiona do otrzymania kodu poza kolejką określoną w poprzedniej sesji. Zgłoszenie kolejnej osoby do założenia konta zbiorowego już wg zasad z poprzedniej sekcji
10. Po otrzymaniu takiego kodu osoba tworzy konto i oznajmia w poście, że przyjmuje zgłoszenia na otrzymanie jego danych

  • jednorazowy limit zgłoszeń wynosi 5 (!!!); wynika to z faktu, że rozdanie danych do konta zbyt wielu osobom jednocześnie uniemożliwi skorzystanie z niego komukolwiek
  • osoba rozdająca dane rozsyła je na pm pierwszej 5 kandydatów
  • zasady dotyczące równocześnie napisach postów ponad limit stosuje się odpowiednio - skasuj treść posta aby uniknąć ostrzeżenia i wykluczenia z kolejki
  • po rozesłaniu 5 kompletów danych osoba informuje o tym w poście
  • jeśli (i tylko JEŚLI) zaznaczy ona, że rozdaje dane dalej, może zgłosić się kolejna 5.
  • jeśli nie, wracamy do normalnej kolejki po kod z poprzedniej sekcji

11. Próba ominięcia kolejki poprzez pisanie próśb do osoby udostępniającej dane Prywatnych Wiadomości będzie karane wg identycznych zasad, jak niestosowanie się do kolejki. Osoba nękana takimi wiadomościami może śmiało zgłosić ten fakt moderatorowi, poprzez opcje "Raportuj" przy PW.




Instrukcja pobierania gier z PSN (by Coati)
I. Udostepnienie konta z grą
a) Po otrzymaniu loginu i hasła do konta PSN, tworzymy nowy profil na konsoli o dowolnej nazwie po czym logujemy się do sieci.
b) Wchodzimy do PS Store i wyszukujemy z listy zakupionych rzeczy interesującą nas pozycje
c) Włączamy ściaganie i możemy przelogować się na własny profil
d) Instalujemy i gramy

II. Udostepnienie kodu do produktu
a) Logujemy się w PSN
b) Wchodzimy do PS Store
c) Wybieramy opcje: Redeem Codes i wpisujemy 12-cyfrowy kod promocyjny.
d) Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie - pobierz produkt i ciesz się nim.

III. Deaktywacja konta PSN
a) Logujemy się na konto które chcemy deaktywować
b) Przechodzimy na zakładkę PSN i kolejno: Account Menagment -> System Activation -> PS3 System -> Game -> Deactivate System

~~Z jednego konta może korzystać aktywnie 5 osób [5 aktywowanych konsol]
~~Deaktywacja konsoli skutkuje zwolnieniem się tzw. slota. 1 slot = 1 aktywowana konsola na danym koncie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jakby ktoś miał wolny klucz do bety MAG to byłbym wdzięczny :)

 

EDIT:

 

Wielkie dzięki dla MYSZa7 który już podesłał mi kod

 

 

EDIT2:

 

Teraz mam 2 kody :P. Więc jakby ktoś był chętny to pisać na PW lub w tym temacie.

 

EDIT3:

 

Kod już powędrował do kogoś innego

Edytowane przez tomaszz04
Odnośnik do komentarza

Ja pier.dole. Nie ogarniam tego już. Kolejka do 3 gier, debile edytujący posty sprzed dwóch tygodni. Miało być szybko i czysto. Nie jest, bo banda imbecyli nie umie czytać zasad i każdy robi co mu się podoba. Ch.uj. Przeboleję że mój pomysł się średnio sprawdza.

 

O co mi chodzi? O porządek. O to, żeby przy okazji każdej akcji rozdawania kodów i przez następny miesiąc po, nie czytać postów zaśmiecających temat poświęcony grze z błaganiem o kod. Chyba się zgodzicie z tym - przynajmniej Ci użytkownicy, którzy obdarzeni są zdolnością czytania.

 

Teraz tak. Ja nie będę się użerał z tym tematem, bo się to nie kręci. Chętnych do dawania kodów po prostu nie ma, a chętni do otrzymania zasad przeczytać nie raczą. Dalej. Jeszcze pomyślę, ale prawdopodobnie wypieprzę to w pizdu, pozdejmuje warny etc. i zaczniemy jakoś od początku.

 

Moja nowa propozycja jest prosta. Ten temat zostanie i będzie pełnił dwojaką rolę. Będzie się tu pisać jak można kod zdobyć. I będzie można wrzucić zbędny kod. Nic więcej. Żadnego proszenia o kod.

Może tak być?

 

Czekam na opinię i ewentualnie inne propozycję, przy czym, jeśli ktokolwiek chce, żeby skomlenie o kody było dopuszczalne, to niech to zachowa dla siebie. Skomlenia nie będzie ani w tym temacie, ani w żadnym.

Odnośnik do komentarza
Gość Kyo

Grigori - jestem za tym żeby nie było jęczenia o kody - tylko posty z kodem, sposobem zdobycia, lub dostępem do konta z demkiem/betą.

 

Może zacznę:

 

Kod Bad Company 2 Beta - do ściągnięcia tylko na koncie USA:

 

TPCB-NLBT-QD5D

 

Jak ktoś wykorzysta niech łaskawie da znać co by reszta się nie męczyła.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

(...) Jeszcze pomyślę, ale prawdopodobnie wypieprzę to w pizdu, pozdejmuje warny etc. i zaczniemy jakoś od początku.

Właśnie nie!!! rozdawaj dalej, banuj ... to może wkońcu ludzie zaczną myśleć. Dlaczego "normalni" uzytkownicy nie mogą dostać kodu przez patafianów, którzy nie potrafią czytać lub co zarejestrowali się tydzień temu na forum, żeby tylko zdobyc kod, bo gdzieś zasłyszeli że rozdają.

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza

Gdyby tylko ktoś faktycznie rozdawał. Dwa kody przez dwa tygodnie poszły. A są 3 strony ukrytych postów z warnami. Dałem jednemu kolesiowi niesłusznie warna, bo poprosił o kod, a ja nie widziałem, że się miejsce w kolejce zwolniło, bo nie sprawdziłem, czy aby jakiś patafian nie zedytował sobie starego posta z pierwszej strony. Dobrze, że się chłopak upomniał o zdjęcie. Szkoda czasu.

Odnośnik do komentarza

Cóż, ten temat z definicji się robi syfiaty, bo każdy chce coś dostać jak rozdają za darmo :P. System [post-prośba -> post-kodzik, proszę bardzo -> post-dziękuję, załatwione] jest chyba najlepszy, ale wymaga częstej moderacji, a jestem pewien że to jest jedna z ostatnich rzeczy jakie Ci się chce robić ^^ Wystarczy że ktoś się wryje w kolejkę i już się robi syf - ja byłem wcześniej, tak nie wolno, o co chodzi, to do czego w końcu kod, to jest kolejka czy nie ma, a to ja też chcę itp... A że Ty masz zamiast kilku postów 3 strony to tym bardziej Ci ciężko to obczaić...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.