Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Nie twierdzę, że to mądre. Mam podobne zdanie. Sam system też ciebie ogranicza. Natomiast wyjście HDMI czy jakieś hybrydowe w telefonie to fajna rzecz, nawet po to, żeby dziecko bajkę w hotelu czy u teściów włączyć. Jak widać też po sprzedaży - tablety nie wyparły kompów do pracy, są do konsumpcji treści i tak raczej zostanie. Apple i jego iPad Pro to tylko próba uratowania tego segmentu, który ewidentnie wpadł w stagnację.

 

Samsung kombinuje bo jest ogromny i może. Ale myślę, że to gadżet, którego prawie nikt nie kupi. Tak jak nakładana klawiaturka na telefon. Znacie kogoś z S7 kto to kupił?

Odnośnik do komentarza

Ale to sensu większego nie ma.

 

Za cenę tego telefonu, stacji dokującej, i  monitora, masz mozliwosc kupna dobrego telefonu i laptopa który zrobi  więcej niz ta hybryda. I laptopa wezmiesz ze soba,  a monitor co niby? Ogólnie gadget kompletnie dla małej garstki, kiedyś probowalem przerobic za pomoca myszki  i  klawiatury Tab S na laptopa,  zainstalwoałem worda i i inne, ale po  paru godzinach wiedziałem ze to po prostu głupie.

Poza tym nie po to się pracuje by miec na ekranie ciagle powiadomienia o  smsach, telefonach.

 

Jak Ciebie nie stac na urzadzenie z wysokiej polki, to nie marudz i wyjdz. 

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Mi się to wydłużenie nie podoba jakoś szczególnie. Czy to ma jakieś dodatkowe funkcje? LG wsadzało ostatnio mały dodatkowy ekranik nad normalny ekran, czy ten w S8 będzie się dzielił? Jak nie, to będzie ciężko ściągać górną belkę bez dodatkowego gestu/przycisku.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Instalujesz klienta ftp na pc, potem ftp po wifi z Google playstore, konfigurujesz i już.

 

Potem wygląda to tak, że uruchamiasz sobie w tle ftp na androidzie, na pc wlaczasz program, ktory automatycznie laczy sie z telefonem i masz dostęp do wszystkich folderów i mozna sobie kopiować, przenosić i usuwać. Jak sobie skonfigurujesz tak będziesz miał. U mnie to wyglada tak, że aktywuje jedna ikone na telefonie, druga na pulpicie i juz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chyba kolega pyta o konkrety. Tak może działać np. Es File Explorer. Spoko program tylko trochę dużo reklam w wersji darmowej. 

Tak jak pisze Bizon jest dość wygodnie. Masz jeszcze AirDroid który pozwala na więcej rzeczy przez przeglądarkę (ściąganie zdjęć z podglądem np.). Możesz też zawsze użyć jakiegoś dysku sieciowego (Dropbox, Google Drive itp.)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Można przy czym wolno działa raczej, dostęp przez USB jest emulowany i nie działa to tak szybko jak natywne dyski USB czy Peny. Najszybciej przerzucić przez ABD, wtedy pełna prędkość jaką możesz osiągnąć zostanie osiągnięta, ale trzeba to robić z konsoli albo przez jakieś narzędzie (wiem że jakieś są, robię sam z konsoli).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość ragus

Muszę wgrać system do uwalonego galaxy j7. Skąd się teraz ściąga oficjalne romy? Przecież to kur,wicy idzie dostać od ściągania z tych wszystkich stronek z milionem reklam, gdzie transfer to 300kb/s.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Dzięki.

 

Ehh stoję w miejscu. Telefon ma wgrane TWRP i teraz nie wiem, czy ja mam wgrywać jakiś customowy rom przez odina czy normalnie wrzucając zipa na pamięć telefonu i instalować z jego poziomu. Najdalej udało mi się w odinie wybrać roma, ale wywaliło mi błąd, że "Binary size is too large: boot". Nie wiem też, czy mam instalować oryginalnego roma czy mogę jakiegoś customa.

 

Na ten moment telefon po włączeniu odpala TWRP i nie chce z niego wyjść.

 

Naprowadzi ktoś? Nemko? Ktokolwiek? Dawno nie miałem androida a obiecałem znajomemu, że mu pomogę ;/

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...