Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam czekam na baterie w flagowcu która będzie trzymała tydzień. Aparaty już są za(pipi)iste, ekrany 6cali + oled no cudowne. Tylko kwestia baterii, żeby sot lepszy niż te 5-6 godzin. 

Ten cały fold z ekranem 4.5cala jak złożony z gabarytami ceglowki. Po rozłożeniu trochę ponad 7 cali w proporcjach telewizora z poprzedniego wieku. No nie widzę tego. Jeszce żeby ekran jak złożony miał te ok 5 cali po rozłożeniu jakieś 8-9 cali w proporcjach 16:9. A tak to tylko meh 

Edytowane przez REZOK
Odnośnik do komentarza

Wczoraj zaktualowalem xperie xz1c do androida 9. Najgorsza decyzja odkąd mam ten telefon :/.
Jakoś nie zauważyłem jakoś żadnych nowości, a wywalili mi rozwijane menu przy przycisku od bluetooth. Teraz żeby wybrać urządzenie bluetooh muszę wejść w ustawienia i w poprzednio połączone urządzenia.
Czy można jakoś wrócić do ósemki bez używania dziesięciu programów odblokowania bootloadera i rota?
Albo czy idzie jakoś przywrócić te menu?
d53e1f05c35ebec5ec162b85ed63b429.jpg

Odnośnik do komentarza

 

Właśnie prezentowane są nowe telefony i tak jednym okiem to śledzę i nie powiem, trafne spostrzeżenie moim zdaniem. Bardziej od wyginanego Samsunga jara mnie, że za rok kupię sobie Xiaomi, który za ułamek ceny spełni 90% moich wymagań. I to nie jest jakiś low-endowy model, tylko high-end.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, raven_raven napisał:

 

Właśnie prezentowane są nowe telefony i tak jednym okiem to śledzę i nie powiem, trafne spostrzeżenie moim zdaniem. Bardziej od wyginanego Samsunga jara mnie, że za rok kupię sobie Xiaomi, który za ułamek ceny spełni 90% moich wymagań. I to nie jest jakiś low-endowy model, tylko high-end.

Bez nfc nigdy nie kupie Xiaomi...

Huawei zaprezentował składany telefon - piękna bestia.

Odnośnik do komentarza

Ja nawet nie wiem czy nie odłożę w czasie zakupu mieszkania żeby to brać day one. 

 

https://komorkomania.pl/36882,huawei-p30-i-pro-30-na-zdjeciach-analizujemy-parametry-potrojnych-aparatow

 

Kurcze będzie mnie kusiło żeby zmienic P20 na P30. Optyczny zoom w telefonie o całkiem niezłych parametrach. Poczekam na testy najwyżej poczekam jeszcze rok na P40. Współpraca z Leica wychodzi im świetnie. 

 

A pomyśleć ,że rok temu bałem się chińczyków i zawsze uderzałem w galaxy albo innego flagowca.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...