Skocz do zawartości

Monster Hunter Portable 3 !


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

4437971584_af873fca13_o.jpg

 

trailer!!

dostaniemy potwory z unite, i z mh3 , i calkowicie nowe!! :D to swietnie!!! (biorac po uwage to że w mh3 było ich mało, a my bedziemy mieli cała mase pewnie)

beda tez zarowno nowe bronie z mh3, jak i stare np gunlance!! (12 rodzajow broni!)

 

koty moga mieć bronie i zbroje tak jak gracze , lol xD (mozna brac 2 koty na questa)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

No i gut, też mi się podoba to rozwiązanie. Nie chciałbym regresu w stosunku do MHF 1 i 2, grunt żeby nie było to "dopakowane Unite", a coś przynajmniej pod względem wielu stworków, broni i terenów nowe. Mają dużo czasu, trudno żeby teraz wrzucali coś konkretnego. Najlepiej, żeby dali do tego Infrastructure poprawnie działający i ośmiu graczy w lobby, i będzie gites. Drużyny nadal mogą być czwórkami. Reszta to może (ma?) być stary, dobry MHF.

Odnośnik do komentarza

dokladnie to podobno jest napisane ze bedzie mozna przenisc save z gry o kotach do mhp3, ale nie wiadomo czy bedzie sie trenowalo i przenosiolo koty czy co

swoja droga jesli ta gra o kotach byla by "trenerem kotow" to troche marnie, bo w koncu koty nie byly na tyle rozbudowane zeby wymagac osobnej gry, no i sam trening w grze tez nie byl tak trudny, wiec to by bylo troche zbędne ulatwienie

chociaz moze koty beda rozwiniete, moze dostana jakis własny sprzet itp

 

 

swoja droga offtop na temat frontiera: podobno bedzie opcja walki 8 graczy na raz przeciwko niektorym przeciwnikom! (niektore questy) chociaz nie do konca jest jasne czy to bedą serio gracze czy 4 graczy i 4 klony w stylu kotów (we frontierze nie ma kotow pomocnikow)

 

i jeszcze na temat wielu graczy:

w mh1 i pewnie tez mh2 na ps2 mozna bylo spotkac w miescie onlineowym 8 graczuy (tam miasto online bylo odpowiednikiem guild halla online) , i z tych 8 graczy 4 moglo isc na questa, za to we frontierze w miescie mgoa byc całe stada graczy, nie wiem czy jest jakies ograniczenie ale conajmniej 30 graczy moze byc w 1 miescie co dosyc ulatwia sprawe doboru ludzi na questa ;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

o lol, swietna wiadomosc! nowego MH na psp zapowiedzieli tak z miesiac temu ale byly spekulacje ze to bedzie jakis spin off zwiazany z kotami :P ale jak widac to kolejna pelnoprawna czesc :D dobrze ze tak pozno bedzie, w USA i w EU w takim razie ghdzies dopiero w 2011 :P zdaze przynajmniej chociaz jedna czesc (Unite) wymasterowac :)

Odnośnik do komentarza

nie boj nie boj i tak nie wyjdzie poza japonie xD

 

nie musi, pewnie patche sie pojawia odpowiednie w swoim czasie xD a jak nie to bedzie ta minigierka musiala byc chociaz troche wciagajaca zebym gral w nia po japonsku bo inaczej to nie musze kota trenowac ;F i tak jest srednio przydatny (za czasow freedoma 2 przyzwyczailem sie do tego ze uwaga potworka jest caly czas na mnie i moglem dostosowywac ataki wzgledem tego, a jak sie zaczal nagle odwracac do kota to zaczelo byc wkurzajace gdyz np mialem wyliczony strzal w leb w momencie jak skonczy sie do mnie odwracac, a tu nagle kreci sie w innym kierunku i atak albo nie trafial albo trafial w jakas lapke czy cos).

Odnośnik do komentarza

Ja tam wywaliłem wszystkie koty.

 

Za dużo było sytuacji gdzie przeszkadzały.

 

Na przykład chcesz złapać diablosa, kładziesz pułapkę. Blos się wynurza, kotek do niego biegnie. Blos się od razu zakopuje. Ja stoję daleko od pułapki żeby wyskakując spod ziemi nie zepsuł mi pułapki. Ale kotek oczywiście stoi dokładnie na pułapce i bum! Blos wynurza się spod niego, niszczy pułapkę a ja muszę go dobić żeby skończyć questa.

 

 

 

 

Koty = kupa.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

z psp-team:

 

Kotaku wypytało europejski oddział Capcom o umieszczone logo przenośnej trójki na okładce magazynu. Producent odcina się od tych spekulacji informując, że umieszczone logo zostało spreparowane z logotypu gry na Wii i dopisku Portable.

 

Z kolei dla Eurogamer, Leo Tan powiedział, że szansa na zapowiedź nowej gry z serii Monster Hunter w innym magazynie niż Famitsu jest znikoma. Dodał również, że nie powinniśmy na razie się spodziewać zapowiedzi nowej produkcji z serii Portable/Freedom.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

YEAH!!!!!!! plotki sie potwierdziły!!!!!!!!!!!!!!!!

i to w najza(pipi)istrzy sposob jaki mogl byc! dostaniemy połaczenie unite z mh3 i jeszcze nowymi potworami i wszystkim !! o (pipi)!!! :D:D

 

 

trailer!!

dostaniemy potwory z unite, i z mh3 , i calkowicie nowe!! :D to swietnie!!! (biorac po uwage to że w mh3 było ich mało, a my bedziemy mieli cała mase pewnie)

beda tez zarowno nowe bronie z mh3, jak i stare np gunlance!! (12 rodzajow broni!)

 

koty moga mieć bronie i zbroje tak jak gracze , lol xD (mozna brac 2 koty na questa)

 

KNVBb93Gj79BdOUA9aM3g8a1gQ6OS7vR.jpg

 

QtwHkZaB3tTLw3oc9RQG96DZfFQkuW3M.jpg

 

 

 

 

icame3.jpg

 

 

spełnilo sie moje marzenie !! nie musze kupować wii!!!! :D skoro na psp bedzie gra o wiele lepsza niż mh3 :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

(pipi) ale sie ciesze :DD:D:DD:

 

przerobilem pierwszego posta w tym temacie, bo opieral sie na fałszywych plotkach i spekulacjach, nowe info jest tak za(pipi)iste ze nie wiem co by bylo zebym sie bardziej cieszył ;p (mozze gdyby bylo na ps3 z grafika jak na filmikach ;p)

Odnośnik do komentarza

post pod postem ale chyba warto

 

podono to są potwierdozne informacje!

 

 

- lepsza inteligencja kotów

- lepsza grafa i dzwiek (jak na psp to i tak byly dobre)

- lepsza komunikacja, mozliwe ze klawa/mikrofon/ps3 ?

- bedzie Infrastructure !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (mam nadzieje ze to serio potwierdzone info, bylo by za(pipi)iscie)

- brak walki pod wodą (jakoś nie płacze z tego powodu)

- nowa wioska (trudno nie zauwazyc po filmiku;p)

- gra jest robiona od nowa a nie na bazie unite, nie bedzie powiązania z unite (2G) ani przenoszenia save

- koty beda mogly miec rozne bronie i zbroje robione z potworów tak jak gracze

- ma być mniej "wszystkiego" niż w unite, ale wiecej niż we freedom2 (co i tak jest niezle , MH3 miał okolo 1/4 tego co freedom2 ;p)

- 12 broni, wszystkie stare + slash axe z mh3

- bronie maja nowe ciosy (pewnie wiekszosc tych co były w mh3 ale nie ma pewnosci)

- będa calkowicie nowe mapy + mapy z MH3 (nie wiadomo ile, czy wszystkie z 3, czy beda stare jakies)

- data premiery jap - końcówka 2010

- gra ma bardziej japoński design , i nawiazuje do jesieni (w sumie fajnie to wyglada, przynajmniej jesien :D)

 

- to ma być początkowa zbroja (na zasadzie jak zimowe ubranko z unite)

4436504038_d6ec9cb301_o.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.