Skocz do zawartości

Monster Hunter Portable 3 !


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

2G to najlepiej sprzedajaca sie gra na psp w japonii, a na wii zrobila tylko 1mln

 

w japonii napewno ze 4mln pójdą, a u nas... moze chociaz ze 300.000 ;p

 

 

 

EDIT

bardzo wazne (chociaz niepwene info)

podobno zapowiedzieli już angielską nazwe - MH freedom3!!! a skoro tak to jest szansa ze nie bedziemy czekac rok tylko o wiele krocej!!!! XDD

bylo by świetnie! :D

przypomne ze wczesniej musielismy czekac kilka miesiecy a nawet pół roku po premierze jap zeby sie dowiedziec czy w ogole planuj ą wydać poza japonią, a skoro teraz odrazu mowia o tym to są serio dobre wiesci! :D

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

w sumie unite sprzedal sie w usa i europie po 300k , w sumie okolo 600k, to chyba w miare zadowalający wynik dla wydawcy? (w jap 3.7mln)

czy dobrze rozumiem?

 

 

wczoraj czytalem jakies ploty ze angielska wersja ma sie pojawic pod koniec 2010 razem z japonską, ale potem ktos powiedzial ze to pomoyłka ;p ale chyba i tak daty premier nie beda az tak odległe od siebie jak ostatnio .

 

ogolnie to zastnawiam sie czemu niektore gry "potrafia" wyjść jednoczesnie na calym swiecie a inne nie.. wydawalo by sie ze mamy rynek globalny..

 

 

żeby post nie byl taki pusty

to oficjalna strona na ktorej nic nie ma;p tylko filmik wczorajszy i dosyc ladny rysunek potwora i guntera (wieksza wersja tego z 1szego posta)

http://www.capcom.co.jp/monsterhunter/P3rd/

 

no i klimatyczny screen , na ktorym jednak niewiele widac ;p

GLUH95Ci4MS7ew2tf28bNse9amM2rRNh.jpg

 

 

ogolnie to ten typ ze screena ostatniego i koncowki trailera srednio mi sie podoba (przez kolory)

"monstrualny borsuk" juz lepszy , ale też nie jakiś mega , widac ze to nowa wersja małp , i dobrze, chetnie zobacze nowe wersje starych modeli (nowe kraby itp)

jak widac dosyc znacznie zmienieli, chociaż mozna poznac ze to przeróbka małp, miśko-borsuk siada tak samo jak congalal i podobnie macha łapami ;p

 

ale do czego zmierzam - jak narazie przeciwnicy nie zachwycaja mnie (chociaz nie nazekam jakos specjalnie, są ok) , to nowe mapy jakie pokazali strasznie mi sie podobaja!!! są piekne i klimatyczne! :D najbardziej mi sie podobaja te calkowicie nowe las z wodospadami, i ta z elementami jesieni :D (te ktore byly z mh3tri też są ok)

 

 

 

 

 

 

FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

podobno prawie pewne jest infrastructure... tylko nie wiadomo czy do granai czy do sciagania questów.. -__-

grrrrrrrrrr

 

 

 

jeszcze jeden edit:

tak mi przyszlo do glowy że mogli by pieknie ruchać nas na kase na ps3 wypuszczajac co jakis czas nowe potwory i bronie jako dlc, chetnie bym kupowal (troche jak we frontierze) , ale idioci zamiast w koncu zrobic pełnoprawna czesc na ps3 ze swietną grafą musieli zrobic na wii... eh ;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Chodzi o to, że wymagałoby to zrobienia dosyć zaawansowanej grafiki i możliwości, ludzie by dużo oczekiwali. Wii chyba miało być taką próbą pod next geny, ale coś nie wyszło. Stąd pozostało wrócenie do starych, sprawdzonych metod - Frontier wyjdzie na X360, a nowy Freedom na PSP, który tak naprawdę będzie po prostu przerobionym Unite.

Odnośnik do komentarza

doszedlem do wniosku ze potworek z konca trailera (ten ze screena) jest spoko ;F

 

 

bede biegal w secie z niego na bank w pewnym momencie gry xD z reguly sety z takich stworkow sa fajne (narga, rathalos) jedynie tigrex byl jakis taki nie doruchany pod wzgledem skilli (wyglad byl w miare ok, ale za to bronie z niego byly nawet spox, chociaz takiej rewelacji nie bylo jak w przypadku nargi ;b)

Odnośnik do komentarza

zbroje z tigrexa to byla najdziwniesza akcja... po cholere komus skill szybkiego jedzenia w takiej zbroi xD

 

a ten stworek wyglada niezle na tym obrazku z 1 posta (chociaż akurat ta wrsja obrazka jest ucięta :P) jest ciemnoniebieski, leciutko żółtawe elemnty ma i swiecace żółte paski ... ale w grze te kolory sa tak pozmienianie ze wyglada jak ręcznik :P

 

 

mogli by dodać inne wersje kolorystyczne potworow z mh3tri :D

 

zauwazyliscie ze w unite nowe "kolory" bardzo sie rozniły - np blangoga i congalala mialy zupelnie inny styl walki, i roznic byla cała masa poza kolorem

a np inne kolory rathian albo khezu roznily sie tlyko 1 ciosem, albo wiekszą skłonnoscią to strzelania fireballami (to samo black grav - mniej biegal a wiecej strzelał, i to jedyna roznica)

wiec fajnie by bylo miec kazdego stwora z roznymi kolorami i roznym zachowaniem :>

Odnośnik do komentarza

Swietne info, to bedzie gra roku. Podoba mi się ten orientalny styl, ciekaw jestem czy beda wszystkie potwory z dwojki czy tylko czesc. Dobra wiadomoscia jest ze nie pozbyli sie zadnego rodzaju bronii jak to mialo miejsce w trojce na wii. Pozostaje czekac na koniec roku i miec nadzieje ze nie bedzie opoznienia. Pewnie capcom chce to wydac przed gwiazdka. Cos tez czytalem ze walka pod woda jednak bedzie.

Odnośnik do komentarza

oj tak :D

 

ostanio moj humor podupadał , a wręcz leżał gdzieś na glebie i dogorywał;p

aż tu nagle kupilem gow3 przed premierą i niezły zastrzyk zabawy mialem, alee.... kompletnie niespodziewanie nastpenego dnia po kupnie gow3 tak za(pipi)iste info sie pojawiło ze serio :D (pipi) no tylko sie cieszyć :D

 

nie wiem jak zniose czekanie do konca roku, ale i tak sie ciesze bardzo :D

 

postaram sie przynosic wszystkie nowe informacje jakie znajde, chociaż pewnie bo takim ataku infomarycjnym capcom zrobi sobie rpzerwe na pare tygodni...

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Pisz pisz chętnie, uwielbiam te Twoje newsy o każdej (pipi)e, serio :). Są takie optymistyczne i nasiąknięte jakby radością, euforią, zresztą potem wiem tyle o grze, że hoho :).

 

Swoją drogą te gry są tak wielkie, że newsów można by robić tyle, że czas do premiery by 3 razy zleciał :D.

Odnośnik do komentarza

Frontier wyjdzie na X360

 

Pokażcie mi źródło do tego njusa a będę kwiczał z radości.

 

 

 

 

 

Ogólnie to już tłuczenie 2G/MHU na wszelkie możliwe sposoby (solo weapon runy itp) już mi się znudziło ;p

 

Ale jak dostaniemy to co Yano pisze (multum stworów nowych) to będzie świetnie.

 

Chyba odkurzę MHU ;p

 

 

Odnośnik do komentarza

nowe screeny! :D niestety małe

 

83431120100319_151917_0_big.jpg

 

83431120100319_151917_1_big.jpg

 

83431120100319_151918_2_big.jpg

 

83431120100319_151918_3_big.jpg

 

83431120100319_151918_4_big.jpg

 

83431120100319_151918_5_big.jpg

 

83431120100319_151918_6_big.jpg

 

83431120100319_151918_7_big.jpg

 

 

EDIT

jeszcze ARTy nowych potrowrów

Jinouga2.png

Aoashira.png

Gavua.png

 

po tych obrazkach wydaje sie że mają nowego projektanta potworów ktory lubi małe głowy , zauwazcie jak małe mordy są w porownaniu z ciałem, kiedys np tigrex mial wiekszą paszcze

 

 

EDIT32389123

kurde troche sie nazbieralo,

jeszcze wioska i koty

529px-Yukumo-Village.jpg

 

bardzo mnie ciekawi czy koty beda mialy tyle ubrań co potworow z roznymi skillami itp

czy może tak jak ktos wspomnial bedzie np kot walczacy w rahlocie, wspomagajacy w zbroi kurupekko, defensywny itp, i tylko z 5 rodzajow, i zbroja przyporzadkowana do rodzaju .. czy wlasnie kupowanie zbroi normalnie jak dla gracza

edit do edita: przeczytalem że ma sie kupowac zbroje, beda tylko 2 elemnty- na komrus i głowe, i pewnie broń, wiec kazdy kot bedzie mogl miec zalozlone 3 wybrane elemnty wyposarzenia zrobione jak zwykle z części po potworach (ciekawe jak ze skillami)

Felyne-Jaggi.png

Felyne-Rathalos.png

 

 

EDIT OVER 9000

 

jeszcze pare info (+screeny)

o nowej mapie

http://monsterhunter.wikia.com/wiki/Mountain_Stream

 

i porównanie nowego potwora w wersji z gry i ARTa - ktore są podobne czyli żółto-bialo-niebieski

z wersją "okładkową" ktora jest mroczna i wg mnie o wiele lepsza

800px-Jinouga.jpg

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

bumerang to raczej nie bedzie podstawowa broń kota tylko item tak jak w wypadku gracza...

chociaz kto wie, moze rzeczywiscie kot z bumerangiem bedzie "gunnerem" i zamiast bowguna bedzie mial bumerang..hm

 

co do ilosci broni to podejzewam ze tylko 2 - miecze i młoty , czyli tnące i obuchowe, na obrazku widac ze jeden miecz to iniatura GSa, a drugi to SNS z TRI, ale raczek kot bedzie go uzywal jako "miecz" a nie bedzie mial do tego tarczy

 

kota z młotem widac na trailerze, i wiadomo ze ma byc broń obuchowa

 

ale co do HH to wątpie, bo koty moga dawać buffy za pomoca zwykłych fletów jak do tej pory (widac to tez na filmiku)

Odnośnik do komentarza

Mimo że koty w zbrojach prezentują się wypaśnie to ja kontynuuje mój bojkot.

 

Nie dla kotów.

 

Za bardzo mi przeszkadzają w questach.

 

 

Koty nie sa obowiazkowe wiec nie widze problemu, dla mnie to dodatkowy bajer przedluzajacy rozgrywke i jestem na tak.

Mnie zastanawia ile potworow z poprzednich czesci zostanie, chcialbym wszystkie ale pewnie nie ma co o tym marzyc. Moze pozniej wydadza dopakowana wersje, mapki z 1,2,3 i wszystkie potwory ;p

Edytowane przez Guernica
Odnośnik do komentarza

Mimo że koty w zbrojach prezentują się wypaśnie to ja kontynuuje mój bojkot.

 

Nie dla kotów.

 

Za bardzo mi przeszkadzają w questach.

 

ale koty maja miec poprawioną inteligencje , chociaż nie wiadomo jak bardzo i czy to nie przechwałki poprostu

ale moze nie beda rzucac bombami prost w gracza (chociaz sytuacja gdzie gracz sam przypadkiem wbiega w bombe zapewne będą)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...