Skocz do zawartości

Backdash.pl


Di

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro konkurencja nie śpi... :wink:

 

 

SDTekken, TekkenZaibatsu, EventHubs, SRK, DustLoop ? czy te nazwy są Wam znajome? Jeśli interesujecie się takim gatunkiem gier, jakim są bijatyki, to pewnie znacie przynajmniej jedną z tych stron. Czy nie męczy Was przeglądanie wielu stron w poszukiwaniu różnego rodzaju informacji informacji, na dodatek po angielsku? W końcu Polacy nie gęsi...

 

No i gdzie znajdują się materiały od naszych rodaków? I właśnie dlatego zdecydowałem się na stworzenie strony Backdash. My, Polacy, nie mamy się czego wstydzić, jeśli chodzi o bijatyki. Dlaczego więc nie pokazać tego światu? Najwyższa pora.

 

Z wymienionych wyżej powodów postanowiłem stworzyć coś nowego. Ilość niemal 12 tysięcy odwiedzin w ciągu 11 dni świadczy o tym, z jak dużym zainteresowaniem jest śledzony rozwój strony.

 

BACKDASH.PL to serwis tworzony dla Was ? graczy ? przez Was samych. To Wy nadsyłacie różnego rodzaju materiały ? czy to filmy czy teksty ? i dzielicie się nimi z innymi fanami bijatyk. Oczywiście sama redakcja, która w chwili obecnej jest kompletowana, nie ma zamiaru spać. Newsy to zaledwie szczyt góry lodowej tego, co chciałbym robić na Backdashu. Polski Joybox? Pierwsze w Polsce podcasty na temat bijatyk? Poradniki? Relacje na żywo z turniejów? Wszystko zależy od Waszego zainteresowania. Część z wymienionych przeze mnie planów jest już w trakcie realizacji.

Swoje materiały nadesłały już takie osoby jak VHO [TcT], Frizen, Cambion [A-Team] czy Sepkong, Tundra, Manieq [TLT] czy HateMe!, ale swoją zaoferowało więcej :smile:

 

backdash1.jpg

 

W tej chwili Backdash jest zorientowany głównie na Tekkena, ale jeśli znajdą się osoby chętne do pisania na temat innych gier, to oczywiście pozostałe działy również będą rozbudowywane :smile:

 

PS. Wiem, że na razie graficznie nie jest ciekawie, jednak za możliwość edycji stylów CSS na Wordpressie, na którym został założony Backdash, trzeba zapłacić. Jeśli serwis będzie się dalej prężnie rozwijał - pomyśli się :thumbsup:

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 34
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Właśnie o to chodziło :thumbsup: . Ktoś się w końcu za to wziął, no a tym kimś nie mógł być nikt inny jak "naczelny redaktor polskiego Tekkena" (bo Mashter to już emeryturka :P ). Wreszcie nmłodsze pokolenia nie będą musiały wertować TZ i czytać miliony bezsensownych postów na dodatek wprowadzających w błąd, tylko będą mogły wejść na BD i w rodzimym języku znaleźć sprawdzone przez "fachowców" porady dotyczące samej gry czy też konkretnej postaci. :good2:

Odnośnik do komentarza

Wreszcie nmłodsze pokolenia nie będą musiały wertować TZ i czytać miliony bezsensownych postów na dodatek wprowadzających w błąd,

 

Najlepsze jak nooby z Filipin albo Malezji kłócą się o jakiś oczywisty banał,który jest do sprawdzenia w sekundę przez kilka postów jednocześnie nawzajem się wyzywając :lol:

To mnie zawsze rozbrajało w tej stronce.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Swoją droga byłbym rad gdyby ludzie grający dobrze (a widać to chociażby na turniejach) jakimiś postaciami zadali sobie trochę trudu (jakieś 25 minut na practice) i spisali bardziej przydatne juggle do swoich postaci, a następnie przesłali je Di który mógłby wrzucić je na BD. Piszę to bo lubię, obczajając jakąś postać, posprawdzać również jej podstawowe versusowe juggle i nie tracić na to 3h wertowania bezsensownych postów na TZ :wacko: .

ZRÓBMY WIEĆ WSPÓLNIE JAKĄŚ POLSKĄ STRONKĘ O TEKKENIE, GDZIE NIE TRZEBA BĘDZIE PRZEGLĄDAĆ 1000 STRON FORUM ABY ZNALEŹĆ JAKIEŚ PODSTAWOWE JUGGLE.

Jak narazie tylko ja i jeszczę kilka osób (którym jestem bardzo wdzięczny) pospisywaliśmy juggle do postaci które ogarniamy i zamieściliśmy je na BD. Zapraszam więc kolejne osoby do jakiejś inicjatywy dla dobra polskiego Tekkena. :thumbsup:

http://backdash.wordpress.com/2009/12/15/juggle-od-was-dla-was/

Edytowane przez Cambion
Odnośnik do komentarza

No to czekamy, Tenshi :smile:

 

Wczoraj Nevan wysłał mi juggle do Anki, dziś od oTOMo dostałem juggle do Paula. Sam dziś i/lub jutro spiszę akcje do Pandy/Rogera/Fenga.

Interes się rozkręca - tak trzymać! :smile:

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

Ściany będą tam, gdzie juggle, razem z akcjami po low parry. A jeśli chodzi o top 10 ciosów, to to jest często subiektywna kwestia, bo np. postać ma więcej niż 10 świetnych ciosów, w związku z czym takie tematy będą na forum. Na przykład TUTAJ jest top 10 ciosów dla Marduka.

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

Nad kolorystyką popracujemy jak przeniesiemy się na własny serwer. Nie chcę płacić $15, żeby móc zmodyfikować plik CSS ;] Chciałbym, żeby dominowały kolory czerwony i czarny (+ biały dla napisów).

 

A na forum zrobimy fajną skórkę, jak przeniesiemy stronę i zaparkujemy domenę :smile:

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.