Skocz do zawartości

Batman: Arkham City


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe DLC fabularne z Harley + goty ze wszystkim w maju:

http://www.giantbomb...kham-city/4099/

 

A na okładce jest napisane, że DLC za które płacisz musisz ściągnąć do 31 marca 2013, to nawet nie rok :P Czyli po tej dacie wycofają to ze sklepów, bo to już nie będzie wtedy GOTY tylko zwykła edycja? Powaliło ich do reszty.

 

Powinno być od razu na płycie, po czasie zapewne rzucą nową partię z inną datą. Najlepsze, że to samo jest w przypadku PS3, a spokojnie dodatek zmieściłby się na nośniku.

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kilka nowych screenów

 

http://www.ppe.pl/news-15524-Widokowki_od_panny_Quinn.html

 

Sporo informacji dotyczących fabuły w dodatku. SĄ SPOILERY DLA TYCH CO NIE GRALI!

 

http://www.arkhaminfo.com/2012/05/informacje-zwiazane-z-dodatkiem-harley-quinns-revenge/

 

I nowy gameplay z Robinem z GTTV. Zaczyna się od 18:10

 

http://www.gametrailers.com/episode/gametrailers-tv/154?ch=4

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Kurde ale ta gra ma krótką fabułę główną :/ Wczoraj odpaliłem grę i wymyśliłem, że zrobię około 50% fabuły i wezmę się za zadania poboczne, a tu (pipi)... napisy końcowe :woot:

Zobaczymy jak tam z dodatkowymi misjami, bo szczerze mówiąc główny watek AA podobał mi się bardziej (chociaż AC też bardzo dobry).

Odnośnik do komentarza

Kurde ale ta gra ma krótką fabułę główną :confused: Wczoraj odpaliłem grę i wymyśliłem, że zrobię około 50% fabuły i wezmę się za zadania poboczne, a tu (pipi)... napisy końcowe :woot:

Zobaczymy jak tam z dodatkowymi misjami, bo szczerze mówiąc główny watek AA podobał mi się bardziej (chociaż AC też bardzo dobry).

 

Dodatkowe będziesz robił dłużej, zwłaszcza tą z zakładnikami Riddlera, do której trzeba rozwiązywać i zbierać zagadki, by ruszyć ją dalej.

Odnośnik do komentarza

A propos Riddlera - jest jakaś możliwość, żeby były oznaczone na mapie te znaczki zapytania tak jak to było w AA? Bo trochę ciężko tak lizać ściany.

Jak w ogóle brać się teraz z a grę? Ukończyłem fabułę główną mając 2% zadań pobocznych. Robić dalej poboczne i jak rozwinę przez to postać to dopiero brać się na NG+? Czy od razu NG+?

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że jest. Szukasz typów, którzy świecą na zielono (uaktywni się to po rozpoczęciu misji w kościele), wybijasz wszystkich dookoła, a ich przesłu(pipi)esz. Oczywiście patent trzeba powtarzać po kilka razy, bo nigdy nie zdradzą lokalizacji wszystkich zagadek.

 

Tak, lepiej najpierw rozwiń postać i pozaliczaj już teraz zadania poboczne i rozwiąż zagadki. Na NG+ też będziesz musiał zrobić wszystko jeszcze raz, poza zbieraniem zagadek.

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ok 2h grania. Na zmianę Robinem i Batmanem, z czego ten pierwszy tylko w lokacjach zamkniętych. W sumie niewiele on wnosi do fabuły gry i wszystko toczy się przewidywalnym torem. Ja jednak nie żałowałem, ale jeśli ktoś uważa że dodatek z Catwoman nie był wart single passa, to ten też może sobie odpuścić.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Odkopie troche.

 

Tak na szybkiego, zaraz po zakonczenu gry moge smialo pkwiedziec, ze kolesie z Rocksteady to moje nowe, jedno z bardziej ulubionych studiow developerskich. Arkham City polaczylo wszystkie najwazniejsze postacie z universum Batmana w sposob mistrzowski. Staralem sie przeciagac przygode ile tylko sie dalo. Lizalem sciany, podsluchiwalem kolesi, zbieralem wszystko co sie dalo, czyscilem obszary z szumowin. Slowem nie chcialem opuscic Arkham City. Zostaly mi jeszcze jakies dodatki, ale juz teraz wiem, ze przejde sobie NG+. Swietna przygoda.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.