Skocz do zawartości

WRC 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Życzyłbym sobie powrotu do tych długich i wymagających OSów z 4ki bądź 2ki. Generalnie najlepiej się jeździło w 3 środkowych odsłonach, przy czym 3ka była chyba najbardziej arcadowa. OSy gdzie trzeba było kręcić kółkiem po 9-10 minut to było to. Jeden mały błąd na najwyższym poziomie i powtórka z rozrywki.

Odnośnik do komentarza

Akurat tym jak gra wygląda najmniej bym się przejmował. Richard Burns Rally na PS2 też grafiką nie zachwycał (chociaż momentami może się podobać), a mimo to do dziś gram w to z wypiekami na ryju. Bo liczy się model jazdy, atmosfera, smaczki i pasja.

Ale niestety, te zwiastuny nic dobrego nie zapowiadają. Ci ludzie robili gry o motocyklach, samochody rajdowe to zupełnie inny klimat, którego twórcy chyba po prostu nie czują. Złym przeczuciem natchnął mnie już wywiad kiedy mówili że chcą zrobić grę która spodoba się zarówno fanom rajdów jak i ludziom nie mającym pojęcia o tej dyscyplinie.

IMO takiej gry zrobić się nie da, więc wyjdzie prawdopodobnie średniak, takie niewiadomoco. Choć chciałbym się mylić.

Edytowane przez White
Odnośnik do komentarza

Lista samochodów i rajdów dostępnych w grze:

 

WRC

Citroen C4

Ford Focus 09 WRC

Ford Focus 08 WRC

Subaru WRC 07

 

S-WRC

Punto Abarth S2000

Ford Fiesta S2000

Skoda Fabia S2000

Peugeot 207 S2000

 

P-WRC

Subaru Impreza N4

Mitsubishi Lancer X

Mitsubishi Lancer IX

 

J-WRC

Suzuki Swift S1600

Citroen C2 S1600

Renault Clio R3

Honda Civic R3

Ford Fiesta R2

Citroen C2 R2

Suzuki Swift R2

 

13 Rallies

Rally Sweden

 

Rally Mexico

 

Jordan Rally

 

Rally of Turkey

 

Rally New Zealand

 

Rally de Portugal

 

Rally Bulgaria

 

Rally Finland

 

Rally Deutschland

 

Rally Japan

 

Rallye de France

 

Rally de Espana

 

Wales Rally GB

 

Niestety nie będzie mazurskich szutrów :diablo:

 

Patrząc na zapowiedzi może gra nie powala na kolana, ale z załorzenia raczej jest przewidziana dla miłośników gatunku. Jedni się jarają grafiką w GT5, innym wystarczy "wyważony" model jazdy i podwyższony poziom adrenaliny na os-ie podczas wyścigu live.

Wielu niedocenia takich tytułów jak RacePro i Toca, a tymczasem są to tytuły nieśmiertelne dla miłośników czterech kółek na całym świecie ze świetnym modelem jazdy i rozgrywką zderzak w zderzak :thumbsup:

Dla mnie najważniesze, żeby nie można było się odbijać od barierek, siatek i innych dziwadeł, lub żeby miało to duży wpływ na prowadzenie auta.

A z dostępnych filmików jest z tym różnie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Łee nie ma żadnych klasyków wśród aut ? :|

Haha właśnie sie okazało, że klasyki z grupy B będą dostępne w dniu premiery jako DLC za 4,99$ :lol:

Nie dosć, że gra jest i tak biedna po chyba każdym względem (wątpie aby model jazdy i fizyka były dobre) to jeszcze na dzień dobry każą nam płacić za część contentu, który powinien być w cenie gry.

Odnośnik do komentarza

400 msp za auta grupy B? no chyba ich posrało do reszty <_< faktycznie, nie dość że gra nie zanosi się na zbyt ambitną to jeszcze na dzień dobry karzą sobie jeszcze dodatkowo płacić? na prawdę wydawcom zaczyna się w baniach przewracać od tego dlc. pierdziele, kupię używkę jak będzie za śmieszne pieniądze. żal trochę tych B-potworów ale trudno.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

Łee nie ma żadnych klasyków wśród aut ? :|

Haha właśnie sie okazało, że klasyki z grupy B będą dostępne w dniu premiery jako DLC za 4,99$ :lol:

Nie dosć, że gra jest i tak biedna po chyba każdym względem (wątpie aby model jazdy i fizyka były dobre) to jeszcze na dzień dobry każą nam płacić za część contentu, który powinien być w cenie gry.

Najlepsze jest to, że posiadacze pecetowej wersji dostaną to "DLC" od razu na płycie, czyli zapewne znowu mamy do czynienia z sytuacją że content jest dostępny na nośniku w wersji konsolowej, a my musimy zapłacić za jego odblokowanie :D .

Odnośnik do komentarza

 

 

ktoś z prasy już tnie. po tych wszystkich tragicznych screenach i trailerach chyba nie jest tak źle...

Podoba mi sie!

Widac ze kolo musi sporo pracowac kiera i bardzo czesto zakladac kontry....o ile na trailerach wygladalo to kieprawo i arcadowo (w sumie nawet tryb rally w GT5 w widoku TPP wyglada dziwacznie), o tyle ten gameplay napawa optymizmem ^_^

Ja chce tego Fanateca :/

Odnośnik do komentarza

http://www.wrc.com/news/new-wrc-game-gets-the-thumbs-up-from-its-stars/?fid=13562 może jednak coś z tej gierki będzie, kierowcy rajdowi dosyć pochlebnie się o niej wypowiadają:)

 

a jak się mają wypowiadać o oficjalnej grze WRC ( na stronie WRC na dodatek) :rolleyes: ; to tak jakbyś napisał że PES20XX będzię ok bo Messi o nim dobrze mówi ...

 

przy tak słabych teksturach miałem nadzieję że nie będzie przynajmniej pop-up'u , ale ten filmik z odcinka we Francji pod koniec (3:30) nie podoba mi się :confused: ; może te budynki nie wyskakują jakoś chamsko, tylko tak jakby za mgły, ale efekt i tak jest nieciekawy [ nawet jeżeli to zamierzony efekt właśnie mgły :turned: ]

 

czekam na demko i że fun z jazdy będzie ok

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No nie wygląda to wcale tragicznie. Ogromnie jestem ciekaw modelu jazdy... po filmiku ciężko coś stwierdzić.

 

No ja już jestem po pierwszych testach

 

Przede wszystkim te dwa filmy zdecydowanie różnią się jakością prowadzenia auta. Wg. mnie na pierwszym koleś grał na kierownicy z wyłączoną kontrolą trakcji, a na drugim kolo szarpał padem z kontrolą trakcji stąd to wszystko płynnie wygląda. Profesional to raczej miał all przeciwników :unsure:

Ja zarwałem pierwszą nocke z WRC (i napewno nieostatnią :good: ) pograłem dwie godzinki na kierce w Finlandii i dziś łapy mnie bolą :dance:

 

Wieczór spędzałem jak zwykle z RacePro na multi, swobodne prowadzenie auta, płynna jazda trasami znanymi na pamieć, a o 1.00 po zassaniu dabljuersi wcisnęło mnie mocniej w fotel. Oczywiście od razu wyłączyłem wszystko co możliwe (hardcore musi być) czyli trakcje i wspomaganie hamowania no i troszkę mną porzucało :thumbsup: )

 

Ale do rzeczy. W ustawienia każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych graczy. Wspomaganie hamowania ma regulowaną wartość, trakcje wł/wył. i poziom przeciwników też się płynnie reguluje.

Co do ustawień samochodów, to też jest sporo. Można wybierać domyślne (asfalt suchy, mokry, mieszany, szuter suchy, mokry, mieszany, śnieg......) a dodatkowo można te ustawienia samemu dopracowywać,np. długość poszczególnych biegów. Mi to wystarczy podobnie jak w RacePro :good:

 

Przed udostępnieniem dema troszkę byłem zniesmaczony szerokoscią tras. Taka Finlandia wydawała się jak pas startowy, jednak czuć różnice w nawierzchni. Wystarczy delikatnie zachaczyć o pas zieleni, a samochód od razu traci na prędkości.

 

Tak jak wszyscy mówiliśmy grafika nie powaliła na kolana, ale ja chciałem tytuł a'la RacePro tylko w wersji szutrowej i taki produkt właśnie nadjeżdza. Można zapomnieć o "fanie" jaki płynał z Dirta2 podczas slajdów. Tutaj trzeba będzie się sporo napocić aby wprowadzić auto w poslizg, a jeszce więcej żeby go z tego poślizgu wyciągnąć płynnie. Będzie to tytuł dla fanów gatunku, spragnionych wyścigów szutrowych, a sprzedaż niestety będzie w stosunku 0.5 do 10 w stosunku do F1 która zdominuje jesienny rynek wyścigowy. WRC będzie tak samo niedocenionym tytułem jak RacePro, Toca, itp. ale mi to nieprzeszkadza :geek:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...