Skocz do zawartości

WRC 2010


Rekomendowane odpowiedzi

na początek jedna kwestia - was też odłączyło od live przy uruchomieniu dema? nie chciało się połączyć a jak skończyłem i wlazłem do dasha to samo od razu załączyło.

 

demo całkiem całkiem. jednak nie wyszła z tego taka kupa jak zapowiadało się na początku. szału nie ma ale jest poprawnie. grafa daje radę, dźwięki spoko, fizyka całkiem przyjemna. szkoda tylko że dali 2 auta grupy WRC. mogliby dać chociaż po jednym z pozostałych kategorii.

Odnośnik do komentarza

To ściągane demo nie zadziała na niezmodowanej konsoli.

 

 

Tez jestem w sumie zaskoczony jakością bo faktycznie nie jest żle. Spodziewałem sie totalnej porazki a wychodzi na to że sobie sprawie ta gierke. Może nie na premiere ale później napewno.

Edytowane przez mataman
Odnośnik do komentarza

Ktoś grał?

Moje wrażenia są bardzo pozytywne, chociaż kompletny ze mnie laik jeśli chodzi o gry wyścigowe. Jednak gra daje mi dużo więcej fun'u od Grida. Mam jednak wrażenie, że najwyższy poziom trudności jest trochę za łatwy. Ja na padzie radziłem sobie w miarę znośnie (czyt. potrafiłem ukończyć trasę w jednym kawałku), a wydaje mi się, że powinno być trochę bardziej symulacyjnie. Mimo wszystko zabawa jest przepoteżna, a masterowanie każdego zakrętu to świetna sprawa. Pełnej wersje może kiedyś kupie, jak zejdzie poniżej stówki.

Odnośnik do komentarza

Muszę powiedzieć że mi też towarzyszą pozytywne odczucia po ograniu dema. Nie mówie tutaj o oprawie graficznej, która pozostawia jeszcze wiele do życzenia (pop up razi w oczy) ale o modelu jazdy. Ten za to okraśliłbym mianem wersji Light modelu z pamiętnej szutrówki RBR. Powaga, kiedy wyłączy się wspomagacze wszelkiej maści prowadzenie samochodu staje się nie lada wyzwaniem. Czuć ciężar i bezwładność samochodu czy to przy chamowaniu, czy przy wchodzeniu w szybkie zakręty. Z ręcznym też nie należy przesadzać bo nietródno o wykręcenie bączka. Przypomniały mi się stare dobre czasy kiedy mase frajdy sprawiło mi masterowanie czasów w CMR 2. Klasyk : ) Z uwagi na średnią jak na dzisiejsze standardy oprawe graficzną spdziewałem się niższej ceny na starcie. Dlatego poczekam aż cena nieco spadnie. Must play : )

Odnośnik do komentarza

Co wy gadacie? wink.gif Jak dla mnie w ogole nie czuc predkosci i te furki zachowuja sie jakby wazyly po ponad 2 tony, az boje sie pomyslec co bedzie ze slabszymi klasami sad.gif

 

ja mam duży sentyment do gier z serii WRC i moze dlatego mam frajdę:) z ciężarem nie przesadzaj, może masz wspomaganie hamowania włączone i co zakręt zwalniasz z automatu:)

Odnośnik do komentarza

ja mam duży sentyment do gier z serii WRC i moze dlatego mam frajdę:) z ciężarem nie przesadzaj, może masz wspomaganie hamowania włączone i co zakręt zwalniasz z automatu:)

 

Ja wlasnie tez mam ogromny sentyment do WRC i pisze to z wielkim bolem na sercu :(. Wszystko na off najwyzszy poziom trudnosci wiec nie ma mowy o tym by za mnie zwalnialo, grasz na kierze? Bo ja gralem na dfgt i odpalilem przed chwila jeszcze na padzie i gra sie troche lepiej i tez troche lepiej czuc ten samochod, ale nie po to mam kiere bym musial jezdzic na padzie. Niestety demko mnie nie przekonalo zeby wywalic na pelna 200 mimo ze bralem pod uwage ten wydatek :) Czekam na wrc w gt5 i ken block 3. Tfu, dirt 3 xD

Odnośnik do komentarza

Niestety zawód... Gra nie dość, że wygląda strasznie słabo to i fizyka mimo że wymagająca, wydała mi się nierealistyczna. Co prawda na kierownicy całkiem fajnie można się wczuć, ale mimo wszystko pozostanę przy Dirt2. Do tego dochodzi rozdziałka - mam wrażenie że jest tylko trochę wyższa od SD - bez kitu lepiej chyba będzie się prezentował tryb WRC w Gran Turismo 5 :teehee:

Odnośnik do komentarza

Mi tam się podoba i nawet całkiem fajnie się gra na padzie.

Grając na widoku z kokpitu idzie się wczuć i grafika już tak nie straszy, chociaż i tak jakiejś wielkiej tragedii nie ma.

Najbardziej mnie cieszy poziom trudności, jest bardzo wymagający - jeżeli popełnimy jakiś błąd to już możemy zapomnieć o pierwszym miejscu :).

Odnośnik do komentarza

Nie grałem, ale z tego co widzę na filmikach... czy nie wydaje Wam się dziwne że te trasy są takie płaskie, szerokie i sterylne? Żeby to jeszcze był rajd Francji albo Włoch, ale Finlandia, gdzie w rzeczywistości kierowcy muszą się niemalże przeciskać pomiędzy drzewami, a hopki i wyboje są na porządku dziennym?

 

To już klasyki na PS2 pokroju

/Evolved i
wypadały pod tym względem o wiele lepiej.

 

Widzę że większość graczy w dzisiejszych czasach zwraca uwagę głównie na grafikę.

Edytowane przez White
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...