Skocz do zawartości

Osiągnięcia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

30 poziom osiagne grajac na najwyzszym poziomie trudnosci? Bo mam wszystko zrobione na normalu i cos mi nie gra :)

Bez problemu. Jak drugi raz grałem w ME2, już właśnie na najwyższym poziomie trudności przed wybraniem się na ostatnią misję, zrobiłem wszystkie zadania jakie się dało, wtedy spokojnie dobijasz do 30 lev.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

 Tak jak Hela napisała/napisał (przepraszam, jestem tutaj nowy). Jeśli masz postać w 1 na 60 lvl to po przejściu gry zdobędziesz postać na 30 lvl. A co do szybkości wpadania achów. Dla mnie tak to powinno wyglądać. Achy mają być dodatkiem! Jaka to przyjemność z przechodzenia gry na siłę aby zdobyć ten jeden jedyny. Żeby pokazać innym że ja mam a inni nie? Trochę to dziecinne. Pokazać support producentowi gry? Chyba lepiej to można pokazać kupując ich tytuły oraz DLC :) Obecnie zabieram się za 2 podejście tym razem Adeptem. Zobaczymy jak to będzie.

Edytowane przez Adavenan
Odnośnik do komentarza

Spróbuj Szturmowcem na Insane (Od 1 levelu, a nie New Game Plus). Gwarantuję ci wyzwanie jakiego dotychczas nie przeżyłes grając w ME2. Oczywiście jeszcze większym wyzwaniem jest gra ta klasą przez NGP. Dla mnie to bardziej nieporozumienie ale niektórzy ludzie na świecie chwalą się, że dali radę. W męczarniach zapewne ale dali radę. Nie wiadomo czy im gratulować wytrwałości czy pocieszać, że przeżyli takie męki. ;)

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

To podziwiam, a trzeba przyznać, że po przejściu Insane, niższe poziomy trudności to jakiś żart, nawet hardcore wydaje się dziecinnie prosty.

A co do Szturmowca albo biotyka na NGP - strata czasu i nerwów. Nie wyobrażam sobie przejścia chociażby Horizon czy końcówki, coś co na insane człowiek męczy tam jest już logicznie niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Gram infiltratorem na Insanity właśnie i miejscami wychodzę z siebie. Walcząc wczoraj z tą spetorką nie rozumiałem jak mam ją jakoś dziabnąć skoro wariuje po całej lokacji jak najęta. Wybrałem jednak dobry spot, chwyciłem Viper'a w łapy i pocisnąłem ją ginąc po kilka razy na checkpoint. Przechodzę grę z Cerberus Packiem. Nawet nie wiem co wchodzi w skład. Olewam.

ME2 na poziomie insanity jest trudne. Należą się słowa uznania kolesiom z BioWare bo jest to raczej niespotykane w dzisiejszych czasach. Dwa trofea do końca.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Odnośnie trofeów w trójce - kompletowanie ich to sama przyjemność. Nie ma tu nic na siłę. Niemal wszystkie można zdobyć przechodząc główny wątek, a te które należą do segmentu multi tylko pomagają w skompletowaniu reszty. Np. kończąc grę na Insanity miałem około 2,5 tysiąca killi i zero na licznikach Lift czy Overload. Nieśmiało zabrałem się za multi tylko po to by przekonać się, że to bardzo fajna sprawa. Tam wybierałem postacie z wcześniej wymienionymi mocami biotycznymi i tłukłem zarówno kille jak i użycie tych mocy zupełnie nie koncentrując się na trofeach, które wpadły same, siłą rzeczy, naturalnie, bez żadnego głupiego grindingu, którego nienawidzę w grach.

 

Reasumując, platyna jak i cała gra - rewelacja.

Odnośnik do komentarza

W menu masz pozycję dodatki, ale o tym pewnie wiesz. Jeśli jesteś w menu multi nie ma takiej sposobności. Trzeba wyjść do głównego. Multi polecam bo choć początkowo niewiele się zwojuje, to jednak po kilkukrotnym skompletowaniu hordy masz postać dopakowaną na tyle, że gra się swobodniej. Nie rozumiem zabiegu Bioware w zakupie ulepszeń. Po kiego jest opcja kupna ulepszeń za złotówki skoro można wydawać uzbierane kredyty? Jeśli ktoś wyda choć grosz to jest zdziebko poyebutany.

 

Grę zacząłem na Hardcor'ze, resztę killi dociukałem na Insanity, a następnie w multi, które jest naprawdę rajcowne. Ja bawiłem się przy nim setnie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...