Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Warto. Jest kilka gejmplejowych zmian względem jedynki, które mi średnio podeszły, ale to nadal ten sam sztos. Największy plus to zmiana wymagań co do książek przez co każda postać może nauczyć się najprzydatniejszych skilli  z każdej szkoły na niskich levelach, no i hybrydowe buildy tworzy się wygodniej. 80h nabite i mam wrażenie, że jeszcze z 40h przede mną :)

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Dr1zzt napisał:

Warto. Jest kilka gejmplejowych zmian względem jedynki, które mi średnio podeszły, ale to nadal ten sam sztos. Największy plus to zmiana wymagań co do książek przez co każda postać może nauczyć się najprzydatniejszych skilli  z każdej szkoły na niskich levelach, no i hybrydowe buildy tworzy się wygodniej. 80h nabite i mam wrażenie, że jeszcze z 40h przede mną :)

Z jakiegoś guida korzystasz?

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Starh napisał:

Z jakiegoś guida korzystasz?

 

Zdarzało mi się sprawdzić alternatywne rozwiązania questów bądź same questy co by żadnego nie przegapić na gamefaqs, ale chyba nie ma w necie żadnego poradnika ukończonego w 100%.

https://gamefaqs.gamespot.com/pc/179840-divinity-original-sin-ii/faqs/75285/introduction

Buildy we wczesnym etapie gry resetujemy bez problemu także kombinować ze statami można praktycznie przez cały czas. Jak będziesz miał jakieś pytania to zarzuć moim nickiem w temacie Divinity.

 

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Bzduras napisał:

O co kaman z G2A i Kinguinem?

Kiedyś jakiś developer się wypowiadał, że jak masz tutaj kupić, to lepiej po prostu ściągnąć torrenta. Na Kinguinie/G2A mają klucze z kradzionych kart kredytowych, innych regionów. Oczywiście nie wszyscy sprzedawcy, wszak to takie "allegro", tyle że z kluczami - jednakże większość kluczy jest jumana.

PS. A G2A to polska firma, bodajże z Rzeszowa :ciekawostka:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, grzybiarz napisał:

Kiedyś jakiś developer się wypowiadał, że jak masz tutaj kupić, to lepiej po prostu ściągnąć torrenta. Na Kinguinie/G2A mają klucze z kradzionych kart kredytowych, innych regionów. Oczywiście nie wszyscy sprzedawcy, wszak to takie "allegro", tyle że z kluczami - jednakże większość kluczy jest jumana.

PS. A G2A to polska firma, bodajże z Rzeszowa :ciekawostka:

Coś kojarzę, to chyba przy okazji premiery Darkwood było jak wrzucili swoją gierkę na premierę na torrenty. Dziwi mnie to, bo oglądając niektórych na tubie czy czytając CDA (czasami się kupi jak jest fajna gierka w środku) widziałem reklamy i jednego i drugiego, nie do końca wiedząc, że idą tam jakieś przewały.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...