Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Chciałbym całkowicie i nieodwracalnie usunąć z konta grę. Niby można usunąć grę poprzez pomoc techniczną, jest tam opcja usnięcia na stałe, ale to na stałe jest niestałe. ;)

Przywraca się taką grę przez zakładkę Steam support - wybiera się grę > nie ma gry w mojej bibliotece i > przywróć ostatnio usunięty pakiet, grę.

Da się to zrobić czy nie? To przywracanie usuniętej "na stałe" gry jest jakoś ograniczone czasowo i po tym czasie faktycznie zostanie usunięta, czy...?

Odnośnik do komentarza
W dniu 5/7/2018 o 11:54, krzyhu923 napisał:

Chciałbym całkowicie i nieodwracalnie usunąć z konta grę. Niby można usunąć grę poprzez pomoc techniczną, jest tam opcja usnięcia na stałe, ale to na stałe jest niestałe. ;)

Przywraca się taką grę przez zakładkę Steam support - wybiera się grę > nie ma gry w mojej bibliotece i > przywróć ostatnio usunięty pakiet, grę.

Da się to zrobić czy nie? To przywracanie usuniętej "na stałe" gry jest jakoś ograniczone czasowo i po tym czasie faktycznie zostanie usunięta, czy...?

 

A co, w HuniePopa czy jakies inne obciachowe (pipi) masz wklepane 200 godzin i sie wstydzisz? :D

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.05.2018 o 06:32, Orzeszek napisał:

kusi mnie ten steam kontroler, ale akceptowalna kwota to do 150zł z wysyłką za tego cudaka mogę dać.

Zanim kupisz zastanów się do czego chcesz używać. Wszystkie gry które natywnie wspierają kontroler od Xboxa są lepsze na nim. Ja grałem jakąś chwile w Civke na tv i jest bardzo fajnie. Tak samo w Pillarsy jakies 30 minut zagrałem i wiem ze tak kiedyś będę grał w te grę. Bardzo duże opcje konfiguracji i jak zawsze potężne wsparcie od społeczności. Problem w tym, że to co dedykowane padowi lepsze jest na zwykłych kontrolerach, a że nawet Pro controller od Switcha ma oficjalny support to proponuję przemyśleć zakupy.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to jest PC, więc mogą sobie cenzurować do woli, w HuniePop i tak wystarczy jeden pliczek podmienić i dorotki na wierzchu, a Wieśmina albo się potraktuje tak samo w razie czego albo zawsze jest GOG, który chętnie dostarczy wersję DRM-free z cysiami included.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...