Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą Left 4 Dead 2 mi wpadło, choć grę instalowałem ostatnio jakoś z dwa lata temu. Ja to widzę tak, że Gaben powiedział "dobra, to tymi kartami pokażemy im w co mają dzisiaj grać i jak to rozkminią to robimy Half-Life 3".

Odnośnik do komentarza

Dobra wyjąsnione. Stem inaczej teraz bedzie dropić karty:

 

"Instead of starting to drop Trading Cards the moment they arrive on Steam, we're going to move to a system where games don't start to drop cards until the game has reached a confidence metric that makes it clear it's actually being bought and played by genuine users. Once a game reaches that metric, cards will drop to all users, including all the users who've played the game prior to that point. So going forward, even if you play a game before it has Trading Cards, you'll receive cards for your playtime when the developer adds cards and reaches the confidence metric. "

 

Źródło: https://steamcommunity.com/games/593110/announcements/detail/1954971077935370845

 

Na nadchodzącej wyprzedazy mam zamiar nabyc dodatki do NV i na ten rok zakupy skonczone.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

ehhh nie idzie nic kupić, serwery jak zwykle leżą. skusze się na balasa, Desc.ip.ples III z dodatkiem za 17,99zł  kusi steam controller za 147zł :| brałbym gdyby nie dostawa za 40zł

 

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, sosnaa napisał:

na ch.uj wy kupujecie te wszystkie gnioty? żeby na forumku psx się żalić, że macie 500 gierek o wartości 1000$ a przeszliście z tego 15 tytułów?

to te znaczki -80% tak na was działają?

 

poważnie pytam

ehh

Bo wydawanie pieniedzy na hobby powoduje skok dopaminy

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Niby pytanie z dupy, ale zacząłem się zastanawiać nad zagadnieniem. Chwila przemyślenia, szybki rzut oka na ratio "kupione/ograne", i po chwili mnie olśniło, znalazłem odpowiedź.

 

Ponieważ, panie kolego @sosnaa, ch.uj Ci do tego.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Bzduras napisał:

Niby pytanie z dupy, ale zacząłem się zastanawiać nad zagadnieniem. Chwila przemyślenia, szybki rzut oka na ratio "kupione/ograne", i po chwili mnie olśniło, znalazłem odpowiedź.

 

Ponieważ, panie kolego @sosnaa, ch.uj Ci do tego.

 

masz racje, ch.uj mi to tego, po prostu nie rozumiem, jakby jeszcze można było pudełeczko na półkę postawić i co tydzień przecierać z kurzu podziwiając bogatą kolekcję a tak to odpalasz steam'a, zakładka biblioteka i napier.dala.sz scrollem góra dół zastanawiając się jakiego szrota by tu jeszcze dokupić xd

Odnośnik do komentarza

ile gierek do kupienia mały poradnik zakupocholika : Vikings expedition (bo wcześniejsza gra z serii expeditions była w pytke), The Red Strings Club (bo to jedna z najlepszych firm robiących przygodówki no i cyberpunk! ), Northgard (bo settlersi),  Startup Company (bo podobna gierka o robieniu gierek zeżarła mi kiedyś 30 h), Pyre (bo tanie i bluber polecał), Niffelheim (jak to (pipi)a wygląda :) , Finding Paradise (bo to the moon) i  Where the water tastes like wine (bo gra kompletnie niedoceniona a ma podobno za(pipi)istą historię).

 

 

No i najważniejsze The Dream Machine - Podobno najlepsza przygodówka w historii. Z genialną animacja poklatkową i wspaniałą historią. Całośc obecnie kosztuje 30 zł. Trzeba wziąć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...