Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, blantman napisał:

 i  Where the water tastes like wine (bo gra kompletnie niedoceniona a ma podobno za(pipi)istą historię).

Nie wydam ani eurogabena na tę gierkę po tym jak twórca płakał, że nie nabił żadnego zysku w day 1 od premiery i że to wszystko nasza wina, bo nie umiemy docenić sztuki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, selene napisał:

Nie wydam ani eurogabena na tę gierkę po tym jak twórca płakał, że nie nabił żadnego zysku w day 1 od premiery i że to wszystko nasza wina, bo nie umiemy docenić sztuki. 

a nawet nie wiedziałem o tym. Gierka mnie zainteresowała już rok temu po pozytywnych reckach ale była za droga :D  Teraz kupiłem i zobaczę z czym to się je. Jak gra dobra to w sumie mi zwisa kto jest twórcą. Takie rozumowanie troszkę przypomina rozumowanie mojej koleżanki która nie ogląda dobrego filmu bo gra w nim aktor którego nie lubi :P

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, blantman napisał:

a nawet nie wiedziałem o tym. Gierka mnie zainteresowała już rok temu po pozytywnych reckach ale była za droga :D Teraz kupiłem i zobaczę z czym to się je. Jak gra dobra to w sumie mi zwisa kto jest twórcą. Takie rozumowanie troszkę przypomina rozumowanie mojej koleżanki która nie ogląda dobrego filmu bo gra w nim aktor którego nie lubi :P

Niby tak, ale jednak to płakanie do wszelkich możliwych mediów, że więcej ambitnej gry nie zrobi, bo nie ma sensu, mocno mnie odepchnęło. Brak szacunku do klientów/graczy oraz do innych twórców indie, którzy pracują nie tylko tworząc grę ale też kombinując dystrybucję i marketing (jakoś innym to względnie to wychodzi i nikt nie płacze).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no nie wszystkim wychodzi polecam felieton w nowym cd action redaktora Papkina. Opisuje tam pułapki czychające na młodych developerów. Między innymi pisze o tym że w tamtym roku na steam wyszło prawie 8000 gier czyli dziennie wychodziło ok 20 gierek. Nie jest łatwo się wyróżnić

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że nie wychodzi wszystkim z automatu, bardziej chodziło mi o to, że jeśli nie wychodzi to z jednego z trzech powodów: a) gra jest zła, b) marketing był zły, c) ktoś był na tyle głupi, żeby wlać w produkcję więcej hajsu niż jakiekolwiek racjonalne przewidywania zwrotu inwestycji, i każdy komu nie wychodzi bierze to na klatę i następnym razem robi lepiej, a tu pan zaczął się skarżyć publicznie, że graczy wina, że nie zarobił.

 

No nieistotne, daj znać czy gierka faktycznie taka dobra jak autor powtarza, to może przyznam się do babskiego marudzenia. Ale wątpię.

Odnośnik do komentarza

IdleMaster -> logujesz się -> click -> idlujesz + masz wygodne UI do skipowania/blacklistowania gierek

 

ASF -> wchodzisz na GitHuba -> zaczynasz czytać poradnik -> ściągasz release -> wchodzisz w konfigurator, tworzysz bota -> wsadzasz plik z botem do folderu -> włączasz w trybie poleceń

żeby coś zblacklistować wchodzisz w konfigurację i szukasz, szukasz, szukasz, okazuje się, że musisz mieć kilka botów, żeby gadać ze sobą na Steamie, wydawać jakieś polecenia tym botom, blacklistować coś w konfiguracji... o(nene)ieć można, takie pierdy to ja mam na pęczki w pracy, w domu mi się już nie chce

 

a idź Pan :gayos:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

U mnie setup trwal minute, potem 2 kliki i sie farmi samo wszystko i to znacznie szybciej. No ale nie nalegam, ja juz dawno wszystko sfarmione z ASF i na idlemastera juz nie bede nawet patrzyl, co z tego ze moge sobie wybrac gierke do farmienia jak bedzie to trwalo ruski rok :gayos:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale da się szybciej niż natychmiast? Przecież w IdleMasterze wystarczy przeklikać przez wszystkie gry, by to leciało dziesiątkami, dwa-trzy razy tak robiłem i wydropione. Teraz dodali fast mode i się to samo robi, więc jak ASF potrafi to jeszcze szybciej to szacun, pewnie cofa czas.

 

Jak znalazłeś ID gier, które chciałeś zblacklistować i gdzie je potem wpisałeś w ASF?

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, raven_raven napisał:

Ale da się szybciej niż natychmiast? Przecież w IdleMasterze wystarczy przeklikać przez wszystkie gry, by to leciało dziesiątkami, dwa-trzy razy tak robiłem i wydropione. Teraz dodali fast mode i się to samo robi, więc jak ASF potrafi to jeszcze szybciej to szacun, pewnie cofa czas.

 

W momencie jak sie przesiadalem na ASF to Idlemaster jakos slabo mi dzialal i nie pamietam juz czy byla taka opcja. Jak jest teraz szybko to spoko, niech kazdy uzywa czego chce. Ja nie mam juz nic do farmienia niestety :frog:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
20 minut temu, MLeKSk napisał:

Jakiś gnoj włamał mnie się na konto! Dostałem na maila dwa powiadomienia o udanej zmianie hasła, ale ja niczego nie zmieniałem. Chciałem odzyskać, ale podaje, że hasło wyśle na jakiś e-mail, który w ogóle nie przypomina mojego. Da się coś z tym zrobić? Niby weryfikację chce robić przez dane karty debetowej, ale ryzykować nie będę. Kuźwa.

No niestety, weryfikuj kartą albo pomachaj ikonce Steama na pożegnanie.

Odnośnik do komentarza

Można pisać do supportu, ale trza wtedy przechodzić całą weryfikację, np. poprzez przesyłanie im dowodów na posiadanie konta, czyli chociażby fotek pudełek z widocznymi kluczami, gier, które mamy na koncie. Jeszcze ze 2 lata temu tak to działało przynajmniej.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...