Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Steam przestał mieć ochotę aktualizować mi gierki. Wszystkie są w kolejce i oczekują na pobranie. Ustawienia dalej pokazują aby aktualizować wszystko (nawet w tle). Ktoś coś poradzi? Nie chce mi się za każdym razem wymuszać aktualizacji poprzez włączanie gry.

 

E: dobra nie wiem jakim cudem ale wszystko ustawia się automatycznie na 3 w nocy. To jakieś nowe ustawienie czy tylko ja tak mam?

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, pawelgr5 napisał:

Steam przestał mieć ochotę aktualizować mi gierki. Wszystkie są w kolejce i oczekują na pobranie. Ustawienia dalej pokazują aby aktualizować wszystko (nawet w tle). Ktoś coś poradzi? Nie chce mi się za każdym razem wymuszać aktualizacji poprzez włączanie gry.

 

E: dobra nie wiem jakim cudem ale wszystko ustawia się automatycznie na 3 w nocy. To jakieś nowe ustawienie czy tylko ja tak mam?

 

U mnie to samo. Nie wiem skąd się to wzięło, zawsze było automatycznie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja tam cały czas farmię IdleMasterem, nie tym oryginalnym (bo bodajże już nie działa) tylko forkiem, który wciąż jest utrzymywany przy życiu. Bardzo prosto można dużo karty wyfarmić, wystarczy włączyć program i przełączać na następną gierkę co kilka sekund. Nawet jak gra ma poniżej 2h to karty lecą jak głupie, w kilka minut kilkadziesiąt kart tak dropię. Tylko wyłącz udostępnianie granej gry wszystkim znajomym bo inaczej oszaleją z powodu ilości powiadomień jakie to generuje ;P.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, grzybiarz napisał:

nie widze tam takiej opcji. dobra, jak kogos to wkur.wia, to niech mi pisze na steamie :)

 

Wjedź w profil, edit profile i tam po prawej masz dwie opcje: "My Profile" i "My Privacy Settings". W opcjach prywatności zmienia się "Game Details" na private bodajże by już nie wyświetlało w co grasz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Komentarz jednego typa jest ciekawszy.

 

Cytat

I'm not saying anything in this article is factually incorrect, but it is a long way from painting an accurate picture of Steam and its relationship to gaming on computers. Or explaining why you probably should wish Steam a happy birthday.

In the early aughts, pc game makers started including single use codes in almost every big pc game, which made it impossible to resell their games used. This is the same time period where Gamestop was finishing up buying and/or destroying the last of its competitors. Babbages, Software Etc, Electronics Boutique, Funcoland, and others I can't even remember the names of anymore, were all dead or dying or just flat out purchased and absorbed. Gamestop was all about throwing its weight around, and when pc game publishers started undermining their pawn shop-esque business model with those codes, Gamestop decided to kill pc gaming. Within a span of a few months, the pc game section of Gamestop was decimated. (PC games were literally half the store in a lot of places, like the Babbages and the subsequent Software Etc I worked at in the late 90s, early 00s, just before this fight started.) All of a sudden, pc games were relegated to an anemic little suicide rack, where most Gamestops still keep them to this day.

For a couple of years there, things were kind of dicey. There were still big pc game sections at places like Circuit City, Best Buy, and Media Play, but most of those big electronics and media stores were in the process of going under too. PC gaming was a wounded passenger on a bunch of sinking ships.

But Valve had this digital storefront - Steam - and when they started carrying games from other publishers, things in the land of computer gaming started to turn around. These days, I'm rarely thrilled with Valve and the stuff they're doing, and there's a lot about Steam I dislike, but they are the reason that being a pc gamer is still possible today.

So, good looking out, Steam. And happy f'ckin' birthday.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.