Jump to content

Guest

Steam

Recommended Posts

Dzięki wszystkim.:lapka: Raczej zależy mi żeby zobaczyć czy w ogóle mój komputer poradzi sobie z tą grą, bo jeśli nie to przeczekam w sumie do następnej generacji.

Edited by Paolo de Vesir

37 minut temu, blantman napisał:

Pisałem tylko że nie warto za pełną cene :) ale już w temacie tej gry doczytałem że @Bigby ograł na ps4 i teraz gra ponownie. Także nie było tematu. Ja z zasady uważam niezależnie jak bardzo mi by się gra podobała że za porty gry sprzed kilku lat nie warto dawać pełnej ceny. Dotyczy to gier zarówno wychodzących po latach na pc jak i tych wychodzących po latach na konsolach z pc :)

Gierka nie ląduje w pełnej cenie na premierę. Nikt też nie będzie wydawał gry w cenie na jakiej jest na PS4 bo tam gra już dawno na siebie zarobiła i jest zwyczajnie w innej cenie. Jak im się zwróci trochę hajsu który zainwestowali w port szybko spadnie do ceny z PSN. Trzeba też patrzeć na jednoplatformowców, ogromnej liczbie osób wystarcza jedna platforma do grania. Na premierę celują w takie osoby. Raczej nie myślą o osobach które grają na PS4 i PC. 

Sam kupię jeszcze raz żeby ograć dodatek ale jak spadnie poniżej 100 zł, celuję pierwsza promka. 

Edited by Ukukuki

No jak ktoś bardzo chce zagrać w te gre, a gra tylko na pc, to podejrzewam, że chuy go obchodzi, że musi wydać pełna cenę, bo dla niego ta gra jest nowa. 

7 minut temu, Ludwes napisał:

No jak ktoś bardzo chce zagrać w te gre, a gra tylko na pc, to podejrzewam, że chuy go obchodzi, że musi wydać pełna cenę, bo dla niego ta gra jest nowa. 

No tak po prawdzie to dla mnie początki grania PC-towego i mam lekkie opory aby wydawać pełną cenę za roczny tytuł, tym bardziej w cyfrze.

1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

No tak po prawdzie to dla mnie początki grania PC-towego i mam lekkie opory aby wydawać pełną cenę za roczny tytuł, tym bardziej w cyfrze.

Zaczekaj na promocję, jeśli nie pali Ci się z tym tytułem. Na PC gra debiutuje, więc i tak fajnie, że cena jest niższa niż obecny standard 249zł na premierę.

Nie no Horizon mi się podobał najbardziej z ekskluzywnych gier na PS4, także wiem na co się piszę. Cena jest jaka jest, ale myślę że za te pecetowe usprawnienia + możliwość ogrania po raz pierwszy DLC warto zapłacić. 

A jeśli jednak w sierpniu przejdzie mi ochota, to zawsze są steamowe zwroty. ;)

Chodzi o to, że to dość stara gra i pomimo, że jest nowością na PC to jej edycja kompletna kosztuje 180zł. Mający już rok Death Stranding kosztuje jak nowiutka gra.

Horizon ogólnie doczekał się małej obniżki na 169 zł. A jak jeszcze ktoś ma 17 zł rabatu, które Steam przyznaje w ramach aktualnej promocji to nie wychodzi tak źle. A jak ktoś ma pieniądze z kart, to jeszcze lepiej.

Jest też opcja na Epic Games Store, gdzie po premierze można grę kupić za bodajze 130 zł z kodem rabatowym.

Death Stranding jednak zwróciłem, otrzasnalem się. :D

16 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Chodzi o to, że to dość stara gra i pomimo, że jest nowością na PC to jej edycja kompletna kosztuje 180zł. Mający już rok Death Stranding kosztuje jak nowiutka gra.

Roznica jest taka ze DS dalej kosztuje pelna cene 289 zl na psstore. MSRP Horizon mocno spadl od czasu premiery.

PC to inny rynek niż konsolowy, tu już od lat króluje cyfra i pozostaje jedynie dilować z tym albo odbić się i lecieć na promocjach/cebulowych darmówkach. Głową muru nie przebijesz, klawiaturą nie zawrócisz pudełek, czy jak to tam leciało