Skocz do zawartości

MORTAL KOMBAT - który najleszpy?


DAFT-PUNK

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.... zastanawiam się nad kupnem i nie jestem zdecydowany. Nie grałem w żadnego nowego Mortala (najnowszy w jaki gralem to mk4) i boje się, że te nowe zatraciły swój klimat jaki prezentowała np Trylogia na psx. Proszę o pomoc :)

 

P.S sorry za literówkę w temacie....

Edytowane przez DAFT-PUNK
Odnośnik do komentarza

MK Armageddon jest słaby, co z tego, że jest tyle postaci, jeśli fatality praktycznie niczym się nie różnią, więc odechciewa się grać, przynajmniej ja tak miałem.

Dla mnie zdecydowanie najlepszy MK z PS2 to Shaolin Monks, jest tam świetny coop, przemierzamy mnóstwo znanych lokacji ze starszych odsłon, szczególnie MK2, jak The Pit (arena z mostem), arena z kwasem, kolcami itd. Spotkamy również mnóstwo klasycznych postaci (tych najlepszych), jak Baraka, Scorpion, Sub-Zero, Ermac itd, a nie pajaców w stylu Bo Rai Cho. System walki jest bardzo dobry, a cały czas odblokowujemy nowe akcje. Fatality są rewelacyjne, gdzie rządzi głównie Kung Lao. Chyba jedyna odsłona z tych w 3D, która choć nie jest bijatyką, to jednak klimatem najbardziej zbliżona jest do najlepszej drugiej części.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

To fakt, Shaolin Monks jest bardzo dobry, a w szczególności w co-op'ie. Warto zagrać, bo klimatem najbardziej zahacza o MK2 (jak zresztą już wyżej wspomniano). Z nowych bitek 3D, to niezgorszy jest MK5: Deadly Alliance (szkoda tylko, że do dyspozycji jest 1 fatal na postać... coś jak w MK1) i Deception. O "Armageddon'ie" nie wypowiadam się z tego względu, iż nie grałem.

Odnośnik do komentarza

Ze swojej strony polecałbym Deception bo ma świetny Konquest (tryb przygodowy). Ale jeśli nie musi to być bijatyka 1 on 1, to faktycznie Shaolin Monks jest najlepszy. Co do Armageddon to liczba postaci napewno daje do myślenia, ale zgadzam się z przedmówcami, że to najsłabsza gra z czterech wcześniej wymienionych.

Edytowane przez ciwa22
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
polecałbym Deception bo ma świetny Konquest (tryb przygodowy)

Deception bo ma świetny Konquest

świetny Konquest

świetny

To jest żart mam nadzieję?

 

Z nowych Mortali grałem tylko w Deception i Armageddon. Pierwszy jest fajny jako prosta mordoklepka, ale konieczność przechodzenia irytującego Konquest w celu odblokowania większości rzeczy to trochę chybiony pomysł.

 

Armageddon stawia na ilość, nie jakość. Postaci jest dużo, ale każda ma tylko dwa style walki (zwykły i broń) co strasznie spłyciło już i tak dość prostą rozgrywkę. Także ikona serii - Fatality - to jakiś żart.

 

Cicho też liczyłem, że ta minigierka z gokartami będzie prezentować nieco wyższy poziom (pomysł ciekawy się wydał) ale niestety i tutaj się zawiodłem. Deception przynajmniej ma jakieś puzzle.

Odnośnik do komentarza

Hmm powiem , że gra prezentuje się całkiem przyjemnie.

Tak jak mówicie, postaci jest dużo dzięki czemu jest w czym wybierać. Również dobrze wygląda tworzenie postaci, w którym 'bajery' kupuje się za zdobyte żetony.

Co do minigry powiem szczerze, że chwilami lepiej się bawiłem z kumplem jeżdżąc biednymi gokartami niż przy VS.

Tryb Conquest przypomina mi grę Marvel Ultimate Aliance i wygląda to całkiem dobrze :)

Ogólnie mówiąc nie jestem zachwycony.. oczekiwałem czegoś więcej, co nie znaczy, że się nie opłacało wydać 20 zł :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.