Skocz do zawartości

Next-Gen Guilty Gear


Patoslaw

Rekomendowane odpowiedzi

Next-Gen Guilty Gear In The Works

http://www.nowgamer.com/news/2122/next-gen-guilty-gear-in-the-works

 

Japanese developer Arc System Works has confirmed to NowGamer that producer Daisuke Ishiwatari intends to developer a new Guilty Gear game for the PS3 and Xbox 360

 

On a pre-Christmas visit to the NowGamer offices, Arc System Works' Business Development Director Tomo Ohno fielded a question on the possiblity of a Capcom-style crossover for the company's 2D fighters BlazBlue and Guilty Gear.

 

?Personally I don?t like that idea,? Ohno replied. ?What we can say about Guilty Gear is that it is not dead yet. It has not ended. The producer/creator of Guilty Gear, Daisuke Ishiwatari, his comment for this meeting [was] ?I have the full intention to create Guilty Gear for PS3 and 360.? ?

 

Ohno didn't totally dismiss the chances of a crossover between the rock-music themed fighter and the soon-to-be released fantasy fighter BlazBlue in the future. ?It?s a different world ? it?s not BlazBlue taking over Guilty Gear, but Guilty Gear is an important thing for us and we want to make sure fans of Guilty Gear continue to have fun in that world."

 

"BlazBlue is a new thing, and there might be some crossover but at the moment we don?t have any plans.?

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Nic konkretnego, że by niby chciał zrobić. Najpierw muszą sprzedać BB i rozszerzenie do niego ile się da i na co się da dlatego nie sądzę żeby szybko wydali GG - 2D w HD nie robi się taśmowo.

Zresztą po co niech wydadzą AC na xbox live arcade i psn z online i to wystarczy.

 

Albo powinni od razu wydać GGHD, a nie robić grę gorszą uboższą pod każdym względem, z (pipi)owym klimatem i pedalskimi postaciami którym dużo brakuje do zakręconych świrów z GG.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

ee

to 2 rozne firmy nawet jak Arc bedzie robił znow grafe do GG to sa tylko murzynem zrobia swoje dla SEGI i moga isc dalej barany pasc albo konczyc kolejna odsłone swojego mugena BB

BB i GG ma juz tyle ze soba wspolnego co nic zreszta nigdy nie miało to Arc zawsze na GG probował wypromowac tego crapa ze spedalonymi postaciami

 

rolfamo

ja sie ciesz ze SEGA jednak ruszyła dupe wiedziałem ze cos kombinuja bo nie chcieli sprzeda tego nawet jak dostali spora kase od Arc. jednak arto było poczekac a nie chwytac sie tego szajsu z braku GG, głowka jednak pracuje na stare lata a myslałem ze to lenistwo...

jak sa przecieki to pewnie juz sa w połowie prac a przerysowanie z 480 na 720 jest banalne bo to kwestia ostrosci i przeskalowania a nie rysowania nowych spritow jak w KOF wiec to moze poleciec bardzo szybko

Edytowane przez kowal
Odnośnik do komentarza

Miałem kupić bbct, ale akurat w tym czasie wyszła informacja o contium shift i stwierdzilem, że poczekam.

 

Daisuke Ishiwatari dodaje, że jego uwagę skupia teraz Xbox 360 i PS3, więc fani teoretycznie mogliby się spodziewać kolejnej części. Niestety Arc System Works stracił prawa do własnej marki, więc musiałby najpierw porozumieć się z wydawcą, którym jest SEGA. Mam nadzieję, że wszyscy się dogadają i ponownie zagramy.

 

I na koniec ciekawostka, Daisuke Ishiwatari chętnie zobaczyłby również tytuł, który połączyłby bohaterów Guilty Gear i BlazBlue.

Odnośnik do komentarza

stracili prawa do swojej marki ... dobre

to nigdy nie było ich całe prawa ma tworca gry a reszte udziałow SEGA zreszta SEGA jest w stanie sama pociagnac ten projekt

i raczej tak bedzie bo Arc teraz zwiazał sie z Taito a SEGA obecnie w Taito ma najwiekszego konkurenta wiec juz ta owocna wspołprace widze :whistling:

jakby to było arca to by wygladało jak HNK, RF czy ten crap ostatni co dla capcomu popełnili, oni nie umieja robic logicznego systemu tylko wyczesane mugeny. jak nie maja bossa nad soba co ostro za ryj to wszystko trzyma to spartola to bankowo

arc ma prawa do bodajze 2 postaci ABY i HOSa wiec pewnie ich juz nie zobaczymy

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Wychodzi na PSN (czy tam SEN) i XBLA :-)

 

Takze bardzo fajnie :-)

 

Accent Core chyba wychodzi, jak bedzie online dobry to swietna wiadomosc. Ta gra jest po prostu dobra, postacie sa ciekawe (moj glowny zarzut wzgledem BB to dziwne postaci - ale to tez tak, ze moze nie chce mi sie uczyc juz grac? ). Takze czekamy!

 

Jeszcze tylko VF5 i bedzie super :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Jak to ktoś napisał: "wolałbym 2D w HD, ale to chyba najbardziej znośny zamiennik".

 

Co nie zmienia faktu, że już nawet nie chodzi o szerokość postaci: są teraz bardziej w stylu "generic modern anime", podczas gdy stare GG kojarzą się (przynajmniej IMO) z produkcjami z lat '90, jak powiedzmy Berserk lub Record of Lodoss War. Zwłaszcza w przypadku Sola to widać. Mogliby już ten styl dociągnąć dalej...

wrvnew_gg_compare.jpg
 

 

 

...co nie zmienia faktu, że na dźwięk słów "Guilty Gear w 3D" spodziewałem się czegoś gorszego i jestem pozytywnie zaskoczony. ;)

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...