Skocz do zawartości

Next-Gen Guilty Gear


Patoslaw

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Postacie wyglądają bajecznie i chyba są to wyżyny cell-shadingu.Tła są za to mocno rozpaćkane,ale chyba takie niestety są ograniczenia takiego stylu patrząc na tą i inne gry jak np.Tales of Xillia,czy Dragon Balle.
Mam nadzieję,że w tym przypadku nie będziemy dostawać nowej gry co rok tylko ewentualnie jakieś dlc z postaciami i arenami,bo padaka jak przy blazblue mi się nie widzi.

Wiadomo coś o dokładnej premierze,czy tylko holiday season '14 jak przy Smashu na wii u ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

nie no aż tak biednie nie będzie, FRC w jakiś sposób zastąpią nowe RC, zamiast slashback będzie blitz shield. Jedynie szkoda trochę force breaks. Najważniejsze, że moveset nie jest zbiedzony do poziomu #R (przynajmniej u mojej postaci coś tam zabrali i coś tam dodali więc pewnie u wszystkich jest podobnie).

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Damage Scaling jest zly byle (pipi) bierze na poczatku ponad cwiare gdzie pozniej jak wlacza sie Gutsy to nie bierze sie nic.

Gra jest tak samo szybka ale przez dluzsze Guard Stuny wydaje sie wolniejsza

Tension buduje sie najszybciej z wszystkich czesci 

Parry czyli S+HS jest duzo lepsze niz Slash Backi co prawda kosztuje 25% Tension ale dzieki szybszemu budowaniu paska wydaja sie byc calkiem przydatne i w sumie daje gwarantowany damage 

YLC sa na razie czarna magia ale to pewnie z racji tego ze 2 dostepne postacie nie musza ich robic zeby trzymac pressing 

Brak FRC boli i strasznie wkurza tak samo jak auto pilot na jump installe 

Dust Loop Sola jak zawsze przegiety

Pady do PS4 sa do dupy jezeli chodzi o bijatyki trzeba bedzie zainwestowac w Game Pada z limitki albo Arcade Sticka nowego 

 

Ogolnie ta gra wydaje sie sytemowo biedniejsza i wolniejsza od BB na dzien dzisiejszy. Mam nadzieje we Ark odrzuci model kolejnych Edycji co pol roku i beda to hotfixowo zmieniac i dodawac patche wzorem SF4. Nowym gracza pewnie spodoba sie bardzo ba mnie sie bardzo podoba! Ale widzac jak ta gra na naszych oczach zbiedniala do poziomu #R wkurza niemilosiernie 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...