Skocz do zawartości

Video przez HDMI , dźwięk przez czincz - MOŻLIWE ?


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy - dzięki za odpowiedzi ; faktycznie u mnie jest tak że nie można razem przypiąć kabli - mam lepszego componenta z Big Bena (ale chyba nie jest grubszy wtyczką od normalnego/oryg. kabla ?) i nie chce mi wejść razem z (też lepszym i raczej też nie grubszym) HDMI ; cóż , zostanę chyba przy comp. - a adapter audio to (może być) strata sygnału ;

milekp - podasz jakiegoś linka do zdjęcia tego adaptera audio ?

Odnośnik do komentarza

Koledzy - dzięki za odpowiedzi ; faktycznie u mnie jest tak że nie można razem przypiąć kabli - mam lepszego componenta z Big Bena (ale chyba nie jest grubszy wtyczką od normalnego/oryg. kabla ?) i nie chce mi wejść razem z (też lepszym i raczej też nie grubszym) HDMI ; cóż , zostanę chyba przy comp. - a adapter audio to (może być) strata sygnału ;

milekp - podasz jakiegoś linka do zdjęcia tego adaptera audio ?

Albo rozbierasz wtyczkę od big bena - znajdź sobie poradniki, wtedy obie się zmieszczą obok albo kupujesz taki adapter. I nie ma żadnej straty sygnału.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że kabelki potaniały i już normalnie kosztują. Nie wiem czy ktoś mi tu odpowie czy coś się złego dzieje dla konsoli jak mam przypiętego tego bigbena tylko do dźwięku(leży na podłodze część video), a obraz leci po hdmi? Nie wiem czy to jakaś przypadłość konsoli, ale od tego czasu kiedy zastosowałem taką kombinacje mam coś takiego, że najpierw musze włączyć tv, potem konsolę, a na końcu 5.1. Bo jak np włączę wszystko równocześnie to gdy przeskoczę w tv na kanał gdzie mam konsolę robi ona reset co słychać w głośnikach. Nie wiem czy to jest przez taką kombinacje. Załapałem już e74 i zastanawiam się czy to ma coś z tym wspólnego. Dodam, że w tym samym czasie jak zastosowałem tą kombinacje dorobiłęm sobie dysk 120giga, ale to chyba nie ma nic do gadania?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.