Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Quaro

Rekomendowane odpowiedzi

Serwer TS

 

178.217.186.86:9613

 

pass: psxextreme

 

 

 

Lub, jeśli ktoś preferuje kolegów czitera-Kubicza [ :P ] to tutaj macie pasy do ich TSa

 

address: 62.75.219.120

port: 9987

default channel: 39. PSAT

channel password: ps3ever

 

 

Temat powstał z kilku powodów:

1: Zebrania jakiejś grupy ogarniętych osób na betę

2: Powiadomienia o moim pomyśle z kluczami<mój mózg ciężko się napracował żeby to wymyślić> oraz poinformować o "zbliżającej się wielkimi krokami" becie

3: Inne działy mają temat o BFBC2, czemu dział PC ma być gorszy : (

Odnośnik do komentarza

Sam chciałem coś założyć nt. tej gry ale zawsze zapominałem ;)

Preorder mam w ultimie, mam nadzieję, że od nich też będą klucze na betę. Jak nie to ślę faki ;/

 

Co do pomysłu na klucz, hehe, a nie będzie tak, że klucz dostaną Ci którzy zapłacą za grę z góry? W końcu Nasz Naród znany jest z różnych wałków ;)

 

Wracając do samej gry, już nie mogę się doczekać. Jeśli to będzie BF2 w nowej oprawie to chyba umrę ze szczęścia ;) Singiel od razu zlewam ciepłym moczem :)

 

Najważniejsze pytanie, jak rozwiążą sprawę serwerów i szukajki. Modlę się do dzieciątka jezus żeby tego nie spierdzielili.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
Co do pomysłu na klucz, hehe, a nie będzie tak, że klucz dostaną Ci którzy zapłacą za grę z góry? W końcu Nasz Naród znany jest z różnych wałków

sdawda.png

Więc teoretycznie nie ma możliwości im zapłacić przed dostaniem kodu do bety.

 

Najważniejsze pytanie, jak rozwiążą sprawę serwerów i szukajki. Modlę się do dzieciątka jezus żeby tego nie spierdzielili.

Jasnych informacji nie ma, lecz mam nadzieje, że w becie się chociaż trochę wyjaśni i przekonam się na 100% do kupna.

Odnośnik do komentarza

Stawiam, ze klucz do bety tylko dostaniecie kupujac pre-ordera(placac pelna cene z czego pamietam za gre) w sklepie.(leza przed premiera na polkach z paskiem "pre-order")

To znaczy te takie puste pudelka ze swistkiem papieru na jakim sa napisane kody do bonusow jakie otrzymacie.

Np Empik takie mial do Dragon Age'a. Zalezy od polityki EA w Polsce czy takowe tez wydadza.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

no ja pograłem z godzinke sobie w pracy.

Co moge stwierdzić ? Nigdy nie grałem w Battlefieldy i zdziwiła mnie ślamazarność postaci, są ociężali a na defaultowym ustawieniu myszki postać obraca się kilka sekund x]

Dziwi mnie strasznie Sprint bez możliwości strefowania. Brak leżenia tez jakiś dziwny.

 

Przekoksani są snajperzy - w moemencie kiedy jest się drużyną broniącą się, taki snajper drużyny przeciwnej potrafi schować się w lesie i naparzać nonstop x]

Denerwującym motywem jest też ta zamieć śnieżna - momentami jest tak jasno, że wypala oczy ;/

Noż retarda też mi się jakoś nie podoba - aby trafić nożem trzeba robić to z wyprzedzeniem jakiejś sekundy, bo nóż ma laga o_O

 

Podoba mi się bardziej realistyczne strzelanie ze snajperki - zeby trafć kogoś oddalonego o kilkaset metrów trzeba wycelować nieco wyżej niż jest cel. bardziej skillowo jest.

 

 

poza tym nie moge sie przyzwyczaić do mechaniki jeszcze dobrze.

Ciesze się, że dali tą bete do bede wiedział czy warto kupić gre.

 

 

Stona :

to na soldier name jest czy login konta ?

Name : Serge

Odnośnik do komentarza

Ano właśnie skończyłem pierwszą sesję. Za(pipi)iste to jest :D Największy bug jak na razie [poza wbijaniem na serwy] to LAAAAAAAAAG jak dołącza nowa wiara do serwera. Masakra XD

 

Mam już kilka unlocków i widzę że pełno n00bów gra. Chwila moment i już pierwszy na serwie z 1000 pkt przewagi XD

 

Jakoś nie brakuje mi leżenia. I nie oszukujmy się, snajper z leżeniem będzie w chu@#$ trudny do wykrycia.

 

Aaaa, dźwięk jest za(pipi)isty :D

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje, że jak jutro wstanę, włączę komputer to chociaż mi połączy z serwerem, Wtedy będę mógł opuścić dom spokojny, że po powrocie dam rade zagrać.

Rozumiem, że to beta, ale takie błędy są niewybaczalne, nawet lagów na własne oczy nie zobaczę ; (.

 

P.S

Zauważyliście jakąś zrąbana optymalizacje? Przeraża mnie to, że komp który dźwigał crysisa na full może mieć problemy na low w BFBC2 <jak się niektórzy na forum EA wypowiadają>.

Odnośnik do komentarza

Optymalizacja jest ok, to raczej bug w grze. Ja mam 1680x1050 na high/med z AAx2 ~40-50fps na E8400 4GHz ,4GB, 4850(4870).

 

Co do wbijania na serwer. Wczoraj był bug że wywalało jak się serwer browser zrobiło więc robiłem PlayNow i po ok 20 próbach mnie łączyło ;) Zobaczymy zaraz jak to wygląda dziś. Porobię też parę screenów [bo wczoraj FRAPSa zapomniałem ;/ ]

Odnośnik do komentarza

Ja znam 2 sposoby:

 

a) Pewien serwis aukcyjny

b) Filesplanet - I tu pojawia się mianowicie problem dla mnie, bo używam ninjacloack.com do schowania IP gdyż tylko amerykanie mają dostęp do rejestracji dla tych kluczy, moje loginy nie działają jak się loguje gdyż świecą na czerwono i są ZABLOKOWANE ! (bo są europejskie)

Tak było z betą na PS3 ale teraz kompletnie nie pamiętam co zrobiłem, mam założyć nowe konto czy jak ? - -

Odnośnik do komentarza

Jest jeszcze za(pipi)isty, 3 sposób!!!

 

Kupić preorder z beta key'em!!!!1111oneoneone

 

 

PS. Żebranie tutaj o klucze itp. zakończy się 20%

 

 

A ze spraw związanych z grą.

 

-Działa już wyszukiwarka serwerów

-Działa już lista przyjaciół

Odnośnik do komentarza

wkurza mnie jak mam druzyne debili którzy nie oznaczają celów... stanie taki snajper w lesie i naparza, snajperzy z mojej druzyny beda w niego lupac ale nie oznaczą -_-'

 

troche narzekam na snajperów a sam gram ta klasą tylko :P

Ale to Recon jest, więc gram jak Recon - poruszam sie czesto, oznaczam cele i rzucam Sensor mines(masa EXP za asysty :D), nawalam Mortarem. nie siedze w miejscu.

Czesto mam tak, że jako snajper koncze z ratio 4.0 gdzie najcześciej zabijającą bronia mam nóż :D

atakowanie nożem nigdy nie dawało tyle satysfakcji (te dogtagi).

Odnośnik do komentarza
Są już serwery HARDCORE:

 

-broń zabija w końcu tak jak powinna :D

Czyli bron zabija jednym pociskiem, a czołg zabija samą obecnością ; o ?

 

Jako, że naprawiłem swój błąd, pograłem trochę w betę<niedziela i poniedziałek> to coś napisze.

Czytając fora EA, wiele ludzi marudziło na snajperów, ale ja jakoś z nimi problemów nie mam<no, poza tymi z automatyczna snajperką>.

Nadal najbardziej zabójczy jest czołg, oraz helikopter<i jest to dla mnie normalne> ale cholera, dobry pilot potrafi cala grę obsługiwać helikopter bez zniszczenia go. Rakiety są za wolne, snajperki nie robią zbytnio dmg, jedynie "broń wmontowana" może coś zrobić. Przez co zajmowanie 2 ostatnich pkt jest cholernie trudne<albo jeszcze nie znalazłem jakiejś dobrej techniki na to>.

 

Ogólnie w pierwszy dzień wszystko sobie odblokowałem, a wczoraj już się bawiłem<odblokowanie broni za miliony pkt sobie odpuściłem>. Większość czasu to była demolka c4<zaklejenie czekającego na pilota helikoptera, na wypadek przejęcia ftw> i bawienie się shotgunem, który jest naprawdę słaby. Jedyną nadzieją są headshoty z niego, których mam więcej niż ze snajperki :< W dodatku jestem poirytowany trochę wykrywaczem ruchu, nie dość, że trwa on krotko, to nie da się uzupełnić zapasów. Nie wiem czy to zamierzone, ale jeśli tak, to niech działa na stałe, przydałby się do patrolowania niektórych bocznych dróg.

 

Człowiek tu piszę, a tu jeszcze jedna osoba swoją cegiełkę dorzuciła ;<

 

wkurza mnie jak mam druzyne debili którzy nie oznaczają celów... stanie taki snajper w lesie i naparza, snajperzy z mojej druzyny beda w niego lupac ale nie oznaczą -_-'

Jeden, jeden raz miałem drużynę która cokolwiek zaznaczała, nie wiem czy to przez błędy<q nie zawsze mi zaskakuje, mam przeciwnika na muszce a "magiczny trójkąt" się nie pojawia>, czy ich lenistwo.

 

atakowanie nożem nigdy nie dawało tyle satysfakcji (te dogtagi).

To wbijanie przeciwnikowi noża w czaszkę :>

Odnośnik do komentarza

ale cholera, dobry pilot potrafi cala grę obsługiwać helikopter bez zniszczenia go. Rakiety są za wolne, snajperki nie robią zbytnio dmg, jedynie "broń wmontowana" może coś zrobić. Przez co zajmowanie 2 ostatnich pkt jest cholernie trudne<albo jeszcze nie znalazłem jakiejś dobrej techniki na to>.

 

 

 

Zapraszam na pokaz korzystania z AA. Tak , ta pierdziawka ruskich, która pryka 5-6 kulami po czym ma przestój jest zabójcza dla Apacza i Blakhołka. Tak, trzeba umieć się nią posługiwać. Tak, przechwalam się ;)

Ja zawsze nie mogę się doczekać rundy kiedy UeSAńczycy dostają heli. Uwielbiam je strącać za pomocą AA. Takie moje hobby już od czasów BF2 :D Gdyby Apacz miał TOWa to bym może i się bał, a tak stanę za górką przy drodze, Apacz robi nawrót, a ja go kilym!

Gorzej kiedy jakiś n00biacz mi podpierdzieli pojazd ;/

 

 

Są już serwery HARDCORE:

 

-broń zabija w końcu tak jak powinna :D

Czyli bron zabija jednym pociskiem, a czołg zabija samą obecnością ; o ?

 

Hehe, broń zabija 3 pociskami, czołgi 1 aleeeeeeeee to jeszcze NIE TO :D Dla mnie potęgę czołgu pokazuje Project Reality. Tam , jak stoisz obok czołgu i ten (pipi)i z działa, to dostajesz kombo: dzwonienie w uszach+ogłuszenie+blur a wokół unosi się fajny dym. Jak by takie coś wprowadzili do BF:BC2 to bym chyba padł w ekstazie :D

Odnośnik do komentarza

stona - toto ze strzałem z czołgu to nawet w MW2 było tak odwzorowane ;]

 

 

po kolejnej ostrej wymianie ognia stwierdzam, że atakująca drużyna składająca się z większości z reconów to największe debile jakich widziałem :D

stoi banda głąbów na tym wzgórzu i nic nie robią, cała drużyna obrońców podchodzi pod góre, wrzuca sobie ammo/health boxy pod nogi i z obrońców stają się atakującymi ;]

a jeszcze jak sie uda przejąc jakiś pojazd to w ogóle smiech na sali.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...