Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Quaro

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno tak, ja tego nigdy nie miałem, więc nie wiem.

 

Serwy? Na początek pykaj sobie na zwykłych [ofkoz z europy] , nie polecam 2 PL serwów [wiadomo, Polacy do elokwentnych nie należą i co chwilę latają urwy i pedały], a jak już się nagrasz, to spróbuj serwów HARDCORE.

Odnośnik do komentarza

Ogarnęła mnie frustracja, do jasnej cholery czy na 5 gier, będąc w obronie ZAWSZE kilku palantów musi cholernie kampić?

2 czołgi atakują z daleka punkty, mortar strike snajperów, snajperzy nie dopuszczają nawet do wystrzelenia. Siedzą tak przez bite 10 min prawie nikt u nich nie umarł, po xx min męki rozwalili pkt. Jada trochę dalej i znów kampia. Niektórzy znudzeni tym bawią się w zamachowców samobójców <aka quad/ciężarówka z c4> i rozwalają pkt. Nie mówiąc o idiotach z 4chana, którzy odkryli jak świetnie niszczy się własne ładunki rozwalając miny przeciwpancerne...

 

 

nie polecam 2 PL serwów [wiadomo, Polacy do elokwentnych nie należą i co chwilę latają urwy i pedały]

Grając w nocy poziom dzieciarni spada, ale nadal zostają WIELCY GRACZE KLANOWI<wielu to tępe (pipi)e, którzy uważają się za "niewiadomokogo">.

Chociaż paru porządnych graczy wczoraj spotkałem.

 

P.S

Dostane jakieś punkty zayebistości za dog tag kobiety*?

basia29.png

 

 

*Niby nick ukazuje, że to kobieta, lecz znam fetyszystów którzy lubią nazywać się w grach damskimi imionami : (

Odnośnik do komentarza

Kolejna porcja frustraci ode mnie.

Czemu ten świetny i "oryginalny" system spawnu przy członkach drużyny musi być używany w złych celach.<znów marudzenie co do wrednych atakujących>

Weźmie się taki prostak, prześlizgnie do jakiegoś miejsca, skampi w kącie i czeka aż mu się reszta drużyny zrespi.

Potem kradną, helikopter, czołgi, twoją matkę i trzodę chlewną i weź tu kuźwa w jakikolwiek sposób broń. Nie wspominając, że jeśli maja taki plan gry, to UAV rozwala helikoptery żeby broniący ich nie użyli.

Nie wiem czy dalej mam ochotę na kupno gry<chyba, że powstaną serwery z a)zablokowanym respawnem na graczach b)z egzekwowanym regulaminem zabraniających takich zabaw> bo już mam z tego więcej frustracji niż zabawy.

Ogólnie im dłużej gra jest, tym bardziej wkurzające techniki zostają wymyślane, jak na początku miło się grało, tak teraz jest to spam 20 czołgów z połowy mapy, ninja kradnący maszyny z respa przeciwnika, niszczenie ładunków dzięki c4 i ludzie na UAV kampiący na helikoptery.

Odnośnik do komentarza

Kolejna porcja frustraci ode mnie.

Czemu ten świetny i "oryginalny" system spawnu przy członkach drużyny musi być używany w złych celach.<znów marudzenie co do wrednych atakujących>

Weźmie się taki prostak, prześlizgnie do jakiegoś miejsca, skampi w kącie i czeka aż mu się reszta drużyny zrespi.

Potem kradną, helikopter, czołgi, twoją matkę i trzodę chlewną i weź tu kuźwa w jakikolwiek sposób broń. Nie wspominając, że jeśli maja taki plan gry, to UAV rozwala helikoptery żeby broniący ich nie użyli.

Nie wiem czy dalej mam ochotę na kupno gry<chyba, że powstaną serwery z a)zablokowanym respawnem na graczach b)z egzekwowanym regulaminem zabraniających takich zabaw> bo już mam z tego więcej frustracji niż zabawy.

Ogólnie im dłużej gra jest, tym bardziej wkurzające techniki zostają wymyślane, jak na początku miło się grało, tak teraz jest to spam 20 czołgów z połowy mapy, ninja kradnący maszyny z respa przeciwnika, niszczenie ładunków dzięki c4 i ludzie na UAV kampiący na helikoptery.

 

 

Tak było jest i będzie.. przynajmniej od czasu BF2 ;) Z tym, że tam można się było spałnić tylko na dowódcy [wtedy trzeba było robić wałki z wyjściem z teamu i ponownym wchodzeniem]. Mi to nie przeszkadza zupełnie. A co do ostatniego zdania, to srogo przesadzasz mały frustracie ;) UAV łatwo zdjąć, czołg jest 1, ninje są w każdej grze. Jedynym BUGiem dla mnie jest niszczenie MCOM za pomocą C4. Zmień styl gry z roszczeniowego na drużynowy i będzie Ci się grało lepiej :]

Odnośnik do komentarza

Grając trochę w BF2 nie <przynajmniej tam gdzie grałem>miałem takich przypadków, maszyny wroga były bardziej jak trofeum wojenne.

Tutaj takie techniki ninja są na porządku dziennym.

 

UAV można rozwalić, lecz gdy przeciwnik jest całkowicie na gorze jedynie snajperka się sprawdza<a mój skill w jej używaniu ogranicza się do zaznaczania celów>, a mając uber team nikogo innego to nie obchodzi.

Ogólnie to nie mam szcześcia do zespołu, pewna sytuacja: mamy 2 ludzi od niszczenia pkt z c4, ale co z tego wysuńmy się prawie pod ich resp i atakujmy<jako drużyna broniąca> przez bite 10 min skakałem pomiędzy 2 punktami<jako recon z shotgunem> nasłuch ując<lol, cenzura> czy nikt nie łazi<i popełniając samobójstwa żeby te (pipi)e detektory ruchu odnawiać>

 

Jeszce co do respawnu zespołowego to: skampione nuby w domu>dwóch schodzi na nóż>trzeci dostaje shotgunem w twarz>okrzyk zwycięstwa>jakiś zrespiony dupek zabija mnie od tyłu :<

 

Wiem, że ogólnie moja frustracja jest spowodowana brakiem pracy zespołowej, ale kuźwa nie mam szcześcia do drużyny. Albo polowa to snajperzy albo idioci latający po mapie bez celu.

Odnośnik do komentarza

Tak to już jest, trzeba poczekać na full'a i pograć na normalnych serwach, ewentualnie jakieś ustawki robić [wiara z PClaba gra codziennie ok 21 na Multiplay.co.uk ::NL:: Bad Company 2! #13 , wtedy można sensownie pograć.]

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Po tym, co zobaczyłem w becie, obawiam się najgorszego. Sama rozgrywka jest spoko, da się bardzo dobrze pograć. Jednak najważniejszą cechą jedynki był jej KLIMAT, którego tutaj jest całkowicie brak. Twórcy oskalpowali ten tytuł z tego co najlepsze i to po prostu wywalili. Gdzie ta muzyczka przy jeździe samochodem? Pytam się, no gdzie? Oby nie pogorszyli tego jeszcze bardziej, bo chyba przestanę wierzyć w DICE.

Odnośnik do komentarza

Muzyczka przy jeździe motorem? LOL XD Nie no, ofkoz wszystko zależy od tego, jak kto podchodzi do tej gry. Dla mnie to od początku jest produkty tylko i wyłącznie do multi. Singla potraktuję jako bonusik na raz. I na multi jest wypasik.

 

@Serge...

Szczerze? Lagi zdarzały się w 1 dniu bety oraz zdarzają się na serwach w USA. Grając na Londynie [hyperian] nie ma żadnych lagów, wszystko wchodzi idealnie. Co do optymalizacji - był tekst że wersja beta, to najstabilniesza wersja która się nie wykrzaczała. Mieli bardziej zoptymalizowane ale niestety nie były stabilne. Postawili na stabilność i takie coś rzucili. Gold ma być już zoptymalizowany.

 

 

PS.hehe , tutaj foto z testowania gry na różnych grafach :

 

uo9.jpg

Odnośnik do komentarza

@Stona

 

Teraz jak sie uda to łączac się z serwerami z FRA mam latency w okolicach ~60, łącząc to z 32 Graczami i moim sprzetem - daje to jakieś 20-25 FPS(wszystko na LOW).

Przy wiekszej zadymie tylko widze jak koles mi przeskakuje.

 

pomijam fakt, że w MW2 na low wszystko jest megapłynne. stawiam bardziej na płynność niż wygląd.

 

 

Nie mówię, że jest tragicznie w BC2, ale daleko do przyjemnego Grania.

Jeśli podczas bety nie pokażą, że potrafią ogarnąć silnik na którym jest gra, to niestety, ale podziekuje tej grze.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie dostalem beta klucz na Battlefield'a. Gram w wersje na Ps3, wiec moge komus oddac. Jakby co to na PW.

 

 

Nie mówię, że jest tragicznie w BC2, ale daleko do przyjemnego Grania.

Jeśli podczas bety nie pokażą, że potrafią ogarnąć silnik na którym jest gra, to niestety, ale podziekuje tej grze.

Beta na PC jest koszmarnie zoptymalizowana. Kumpel ma na pokladzie 4giga ramu, niedawno kupiona karte graficzna za niecale 1000 zeta, a po zainstalowaniu gry, grafike ustawilo mu srednie parametry!:blink:. Tam gdzie jest wieksza zadyma klatki spadaja ponizej 30 fps'ow. Nie ma plynnosci takiej jak na np., na ps3 czy x360. WTF?

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...