Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Quaro

Rekomendowane odpowiedzi

* Performance optimizations with biggest improvements on dual-core machines

 

moze ktos to potwierdzic ?

 

 

Tysiące graczy :)

Niektórzy [w tym ja] po tym patchu mieli problem taki, że gra chodzi płynniutko, a tu nagle 3sekundowy LAG. Wtedy należy zmienić w setting.ini linijkę RenderAheadLimit=2 na =0 . Rozwiązuje to problem. Ludzikony na forach piszą, że średnio patch daje 10-15 FPS. ile w tym prawdy nie wiem, ja mam od początku płynną rozgrywkę ;)

Odnośnik do komentarza

Gierka jest świetna. Zdecydowanie lepsza niż MW2, który chyba zawiódł wszystkich (mówie o singlu, bo w multi nie gram przez net). Tylko, że mam problem i prosze o poradę.

 

Jak zmienić głupi dubbing? Chce oryginalne głosy! A przy klikaniu języka na początku nie wziąłem uwagi na to, że zrobili dubbing.

Odnośnik do komentarza

Ja mam niefajny problem z grą :/

Kupiłem ją w środę, zainstalowałem i aktywowałem ją wpisując numer seryjny, który jest z tyłu instrukcji. Nie grałem wtedy na multi, ale stworzyłem gracza i mogłem zobaczyć swoje statystyki (wszystko po 0 było). Pograłem w singla. Wczoraj chciałem włączyć multi, chciałem się zalogować i musiałem znowu wpisać email i hasło. Wpisałem, a później gra poprosiła o wpisanie numeru seryjnego. Wpisałem znowu numer seryjny po czym wyskoczyła informacja, że ten numer został już użyty. No i teraz jestem w czarnej d... rozpaczy. Miał ktoś podobny problem? Jak go rozwiązać? Pisałem rano do pomocy technicznej EA, wysłałem im fotke paragonu i numeru seryjnego - ale jak na razie żadnej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Gierka jest świetna. Zdecydowanie lepsza niż MW2, który chyba zawiódł wszystkich (mówie o singlu, bo w multi nie gram przez net). Tylko, że mam problem i prosze o poradę.

 

Jak zmienić głupi dubbing? Chce oryginalne głosy! A przy klikaniu języka na początku nie wziąłem uwagi na to, że zrobili dubbing.

 

 

W opcjach ustaw wszędzie na oryginalne, a nie ojczyste. Dubbing jest lepszy niż oryg. IMHO.

 

 

SzczurekPB

 

1.Napisz do dystrybutora.

2. Nie miałeś wcześniej konta EA? U mnie wszystko poszło bezboleśnie.

Odnośnik do komentarza

Mi tam się fajnie grało z dubbingiem, Pazura pasuje na takiego nerda ;) No żarty też są zlokalizowane, więc jakiś tam klimat jest zachowany. Fakt faktem że w paru miejscach mogłoby to wyglądać lepiej.

 

Ja gram na ustawieniu : Wróg=oryginalny , Swój=dubbing. Wtedy nie ma wątpliwości do kogo strzelać i co chce od Ciebie ruski ^^

 

 

PS. Problemu z logowaniem do serwerów EA ;/ Grałem sobie ładnie, na chwilę wyłączyłem i już zalogować się nie mogę :(

Odnośnik do komentarza

W opcjach ustaw wszędzie na oryginalne, a nie ojczyste. Dubbing jest lepszy niż oryg. IMHO.

 

Dobrze rozumiem że w grze jest wybór pomiędzy wersją angielską a polską (w dowolnej kombinacji)?

 

Trzeba mieć płytkę w napędzie do grania (single/multi)?

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Tak, jest taki wybór.

 

Do grania masz 2 opcje.

 

1. Grasz z płytą.

2. Grasz bez płyty, a gra działa na zasadzie sprawdzania seriala na serwerach. Polecam :) Mój komp nawet płyty DVD z grą nie widział, bo zainstalowałem z pena [a już miałem mokro w majtach, jak się okazało że po zmianie grafy nie zmieści mi się napęd DVD XD (to dłuższa historia)].

Odnośnik do komentarza

2. Grasz bez płyty, a gra działa na zasadzie sprawdzania seriala na serwerach. Polecam :) Mój komp nawet płyty DVD z grą nie widział, bo zainstalowałem z pena [a już miałem mokro w majtach, jak się okazało że po zmianie grafy nie zmieści mi się napęd DVD XD (to dłuższa historia)].

 

Taka odpowiedź miałem nadzieję usłyszeć, dzięki.

Chyba domyślam się jaką grafę kupiłeś ;)

Odnośnik do komentarza

Ja grałem z oryginalnymi głosami plus polskie tłumaczenie. Muszę powiedzieć że tłumaczenie jest naprawde dobre. Zwłaszcza bluzgi fajnie zostały dopasowane do naszego języka. Widać że tłumacz/e nie starali się łapatologicznie przkładać z angielskiego na polski. Ogólnie gra dobrze zrobiona. (Chociaż momentami miałem wrażenie że troche przeginali z tym HDR/Bloomem ;) Ale najlepsze są gadki naszych kompanów jak akurat nie mają nic do roboty. Pieprzą o takich pierdołach że głowa mała :) To samo w cut-scenkach. DICE doskonale dobrało aktorów. Jak dla mnie mistrzostwo!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...