Skocz do zawartości

Internet nie działa ;/


Spyker

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z twojej wypowiedzi wnioskuje, że mam zrobić screen panelu sterowania, w tym połączeń sieciowych. Po kiego grzyba? Po kliknięciu na aplikacje Speedtouch Connection bo taka jest w Netii, klikam Połącz i bezproblemowo łączy się z netem. Przed reinstalem nie było żadnych problemów.

Edytowane przez Spyker
Odnośnik do komentarza

To źle zrozumiałeś.

Masz wejść w panel sterowania i później w połączenia sieciowe, po czym pokazać mi jakie masz dial upy w owych połączeniach. Bo jakiś musisz mieć. Jak zobaczę jakie masz, to powiem Ci żebyś pokazał mi screena z okienkiem STAN wybranego dial-upa. Wybacz że tak postępuję, ale skoro jesteś za mało rozgarnięty żeby zadzwonić sobie na ich helpdesk, to ...sam sobie dopowiedz resztę.

Odnośnik do komentarza

Masz speedtoucha? Jaki model? Poprawnie zainstalowałeś (tj. wybrałeś PPPoE i 8.35 w przypadku SpeedToucha 330)?

 

Może choć trochę ułatwisz pomoc Tobie? Łaskę robisz, że screena Stonie podasz? Telepatycznie ma się dowiedzieć, co tam nagrzebałeś?

Odnośnik do komentarza

No to teraz walnij mi screen z tym:

 

 

PPM na dial upie i daj STAN

 

Poza tym , zrób

Start>uruchom>CMD[wpisz]>ok>ping www.wp.pl[wpisz] Masz odp od hosta? Jak nie to wpisz > ping 212.77.100.101

 

 

Idę do pracki, jak dojdę, to zerknę :)

Odnośnik do komentarza

Nic nie wpisywałem...Od razu po reinstalu włożyłem płytke Netii i zainstalowałem program do łączenia się z netem. Po czym go odpaliłem no i się podłączyłem. Otwieram IE pierwszą minute chodziło i cudem udało mi się ściągnąć Mozille, ale ona też nie działa. Żadnego syfu nie ma, bo dysk został sformatowany. Tak, mam login oraz hasło. Aha, żadnego firewalla nie mam, bo niby jakbym miał go ściągnąć...

Edytowane przez Spyker
Odnośnik do komentarza

To weź może zrób tak: kliknij na tego dialup'a PPM, rozłącz. kliknij 2xLPM i powinno się pojawić okno do logowania. Sprawdź czy masz swój logi i hasło. Ale skoro masz pakiety wychodzące a nie ma przychodzących, to coś blokuje na kompie IMHO.

Odnośnik do komentarza

Coś blokuje, tylko co... Aha, po odpaleniu kompa wyskakuje mi ten komunikat: explorerj.png

 

Już chyba wiem co blokuje tego neta. Czasami jeszcze wyskakuje mi to samo okienko co wyżej, tylko że zamiast explorer.exe to winmap.exe, a wiadomo, że ten winmap to trojan i musze usunąć tego dziada lub zrobić formata wszystkich partycji.

Edytowane przez Spyker
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...