Skocz do zawartości

Mass Effect 2 DLC


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Tego nie napisałem. Dodatki do jedynki i trójki miałem z XBL PL, natomiast Laird of the Shadow Broker czy The Arrival na stówę nie pójdą Ci z polską wersją gry. Nie wiem jakie wersje językowe ma reszta dodatków na UK XBL i czy są kompatybilne z polskimi wersjami gier szczerze powiedziawszy. Mniemam iż nie zadziałają, ale tego nie wiem na 100%.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 309
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 8 miesięcy temu...

Wprawdzie mam całą trylogię na Xbox, ale bez kluczowych DLC do ME2 - ze znanych wszystkim powodów. W związku z obecną obniżką cen na ME na PSN mam kilka pytań do grających na PS3:

 

1. W bieżącej ofercie na PSN jest samo ME2 i z fabularnych dodatków tylko Arrival. Pozostałych brak. Nigdy nie wyszły na PS3, czy są może już w samej grze? Kupiłbym to ME2, bo chciałbym ograć w końcu Liars of the Shadowbroker i Arrival, ale chcę być pewny, że te dodatki faktycznie są i działają :)

 

2. Zauważyłem też ME1 na PSN - to tylko podstawka, czy dodatki Pinnacle Station i Bring Down the Sky są zawarte w tej edycji? Bo jakby się okazało, że do ME2 są wszystkie dodatki i działają to ściągnąłbym całą trylogię na PS3, bo jakoś tak nie leży mi przechodzenie tylko jednej, środkowej części, bez smaczków z pierwszej i konsekwencji w trzeciej ;)

Odnośnik do komentarza

Wprawdzie mam całą trylogię na Xbox, ale bez kluczowych DLC do ME2 - ze znanych wszystkim powodów. W związku z obecną obniżką cen na ME na PSN mam kilka pytań do grających na PS3:

 

1. W bieżącej ofercie na PSN jest samo ME2 i z fabularnych dodatków tylko Arrival. Pozostałych brak. Nigdy nie wyszły na PS3, czy są może już w samej grze? Kupiłbym to ME2, bo chciałbym ograć w końcu Liars of the Shadowbroker i Arrival, ale chcę być pewny, że te dodatki faktycznie są i działają :)

 

2. Zauważyłem też ME1 na PSN - to tylko podstawka, czy dodatki Pinnacle Station i Bring Down the Sky są zawarte w tej edycji? Bo jakby się okazało, że do ME2 są wszystkie dodatki i działają to ściągnąłbym całą trylogię na PS3, bo jakoś tak nie leży mi przechodzenie tylko jednej, środkowej części, bez smaczków z pierwszej i konsekwencji w trzeciej ;)

1. Wszystkie dodatki fabularne i postaci z wyjątkiem Arrival są w podstawowej wersji gry na PS3.

 

2. Niedawno przechodziłem ME1, podstawka zawiera już Bring Down the Sky, Pinnacle Station nie ma w ogóle na PS3.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1. W bieżącej ofercie na PSN jest samo ME2 i z fabularnych dodatków tylko Arrival. Pozostałych brak. Nigdy nie wyszły na PS3, czy są może już w samej grze? Kupiłbym to ME2, bo chciałbym ograć w końcu Liars of the Shadowbroker i Arrival, ale chcę być pewny, że te dodatki faktycznie są i działają :)

The Price of Revenge dostepne tylko poprzez dołączany do gry kod. Nie można go kupić na PSS:( Znajdź teraz niewykorzystany kod:)

Odnośnik do komentarza

 

1. W bieżącej ofercie na PSN jest samo ME2 i z fabularnych dodatków tylko Arrival. Pozostałych brak. Nigdy nie wyszły na PS3, czy są może już w samej grze? Kupiłbym to ME2, bo chciałbym ograć w końcu Liars of the Shadowbroker i Arrival, ale chcę być pewny, że te dodatki faktycznie są i działają :)

The Price of Revenge dostepne tylko poprzez dołączany do gry kod. Nie można go kupić na PSS:( Znajdź teraz niewykorzystany kod:)

 

Poważnie? Czy może to był kod promocyjny, tak jak w przypadku From the Ashes z ME3 na Xbox? Większość małych dodatków do ME2 na Xbox można było kupić przez Cerberus network z poziomu samej gry - w "ogólnym" sklepie xboksowym faktycznie ich nie było. Może tu jest ta sama sytuacja?

Odnośnik do komentarza

Z linku wynika, że nawet nie wszystkie kopie ME2 miały ten kod. To już jakiś żart :)

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-gb/games/addons/mass-effect-2-cerberus-pack/cid=EP0006-BLES01133_00-DLCCERBERUS00000

 

Ok, czyli wszystko jasne. 

 

 

Check your game's packaging before purchasing

Tak jak podejrzewałem, po prostu przy niektórych kopiach pudełkowych (pewnie preordery) był kod aktywujący za darmo Cerberus network, w każdym innym przypadku trzeba po prostu ten dodatek zakupić - czyli Zaeed jak najbardziej będzie dostępny :) Już się martwiłem, że nie zobaczę go ponownie w finale sączącego drinka z palemką na rajskiej plaży :P

 

EDIT: zakup oczywiście pewnie przez samą grę, czyli w menu z otwierającymi się laptopami trzeba wejść w Cerberus network i stamtąd zakupić potrzebne DLC

Edytowane przez radekw
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

 

czy da radę zagrać w Arrival na moim koncie zakupując go na innym smile.gif ?

tzn w skrócie czy dlc są przywiązane do konsoli czy do konta ?

 

 

P.S. W SB grałem i przeszedłem na polskim live ale zakupiłem na tym samym koncie na którym grałem tyle że jak jeszcze był na UK. Dlatego nie wiem czy ryzykować zakup dlc na jakimś fikcyjnym koncie na uk

P.S.2 mam nadzieję że teraz jasno napisałem. Mam kaca i ogólnie się zamotałem biggrin.gif

Wszystkie dodatki które zakupisz są przypisane do konsoli i będą działać na każdym koncie które masz na konsoli więc nie powinno być z Arrival problemu bo masz angielską wersję gry ni tylko to się liczy

 

 

kooorwa wiem, że to 3 lata temu i w ogóle trupa odkopałem, ale no jakoś się w końcu zabrałem za tego mass effecta 2 i jest taka sprawa mam pobrane DLC, które nie sa dostępne na polskim live, mam równiez angielską wersje gry ale konto głowne na ktorym gram jest PL i kiedy wchodzę w cerberusa to tych dlc, które mam na dysku nie mogę aktywować tak jakby i w związku z tym mam pytanie czy jest jakaś możliwość żeby odpalic te dodatki? (tak w ogole to gdzie je się odpala z poziomu mapy galaktyki, że jak mamy dlc to tam pokaże nam się dana misja z danego dlc? Fajnie jakby ktoś odpowiedział na moje pytanie ;/

Odnośnik do komentarza

 

 

czy da radę zagrać w Arrival na moim koncie zakupując go na innym smile.gif ?

tzn w skrócie czy dlc są przywiązane do konsoli czy do konta ?

 

 

P.S. W SB grałem i przeszedłem na polskim live ale zakupiłem na tym samym koncie na którym grałem tyle że jak jeszcze był na UK. Dlatego nie wiem czy ryzykować zakup dlc na jakimś fikcyjnym koncie na uk

P.S.2 mam nadzieję że teraz jasno napisałem. Mam kaca i ogólnie się zamotałem biggrin.gif

Wszystkie dodatki które zakupisz są przypisane do konsoli i będą działać na każdym koncie które masz na konsoli więc nie powinno być z Arrival problemu bo masz angielską wersję gry ni tylko to się liczy

 

 

kooorwa wiem, że to 3 lata temu i w ogóle trupa odkopałem, ale no jakoś się w końcu zabrałem za tego mass effecta 2 i jest taka sprawa mam pobrane DLC, które nie sa dostępne na polskim live, mam równiez angielską wersje gry ale konto głowne na ktorym gram jest PL i kiedy wchodzę w cerberusa to tych dlc, które mam na dysku nie mogę aktywować tak jakby i w związku z tym mam pytanie czy jest jakaś możliwość żeby odpalic te dodatki? (tak w ogole to gdzie je się odpala z poziomu mapy galaktyki, że jak mamy dlc to tam pokaże nam się dana misja z danego dlc? Fajnie jakby ktoś odpowiedział na moje pytanie ;/

 

 

 

Ale żeś odkopał :obama:

 

Na jakim koncie masz Cerberus network ? nie wiem jaka wersja DLC pobiera się gdy CN jest pod kontem PL, może tylko do Polskiej wersji gry. Ale innych dlc się nie aktywuje, CN zawiera :

 

Normandy crash site

Rekrutacja Zaeed'a i Firewalker pack

 

giwera i pancerz cerberus.

Info o pierdołach z dlc jest dostępne w emailach, w nich zawarte są koordynaty do mapy galaktyki.

 

Jak resztę dodatków masz z angielskiego konta to one powinny bezproblemowo działać.

Odnośnik do komentarza

Znaczy gram już jestem po ataku statku Collectorów tym drugim :> A czemu pytasz? Jeśli pytasz dlaczego dopiero teraz to grając w Mass Effecta w 2007 trochę się zraziłem do tej serii, bo jednak gra miała dość słaby gameplay i totalnie po 10h olałem (co najlepsze potem okazalo się że byłem już za połową gry) kilka lat temu kupiłem ponownie ME na 360 w jakimś antykwariacie i pomyślałem, że dam drugą szanse bo czytając spusty na temat dwójki chciałem sprawdzić na własnej skórze o co chodzi i jadę w tym miesiącu całą trylogię póki co przeszedłem jedynkę i jestem w połowie dwójki a trójka czeka również tylko boje się tych DLC :smutas:

Odnośnik do komentarza

No ja grałem w te dlc na polskim koncie. A zakupiłem je z konta uk bo w pl nie były. Nie pamiętam nic o aktywacji ale wiesz to było dawno:)

 

Oczywiście sam me2 kupiłem wersja full english.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Fakt gejmplej to standardowy cover shooter przez większośc czasu. A grasz jaka klasą? bo taki soldier to akurat najnudniejsze co może być. Ja grałem zawsze infiltratorem albo vanguardem i tego własnie polecam najbardziej. Gra nim wymaga trochę planowania i ryzykowania bo wskakujesz prosto między przeciwników. Podobno najbardziej wymagający jest Adept. Ogólnie to na poziomach innych niż veteran/hardcore gra się za łatwo. 

 

No i ogólnie w to gra się dla postaci, świata i fabuły :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

http://blog.eu.playstation.com/2015/11/18/new-discounts-kick-off-today-on-playstation-store-dark-souls-ii-far-cry-4-more/

 

Mass Effect 3 – Citadel
70% off original price
Was €14.99/£11.99/AU$22.95

Mass Effect 3 – From Ashes
70% off original price
Was €9.99/£7.99/AU$14.95

Mass Effect 3 – Omega
70% off original price
Was €14.99/£11.99/AU$22.95

Mass Effect 3 – Leviathan
70% off original price
Was €14.99/£11.99/AU$22.95

Mass Effect 2 – Arrival
60% off original price
Was €6.99/£5.79/AU$10.45

Mass Effect 2 – Cerberus Pack
60% off original price
Was €14.99/£11.99/AU$22.95

 

W sklepiku ceny nie są jeszcze zaktualizowane.

Edytowane przez kes
Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

info bardziej dla właścicieli PCtuf

Cytat

Electronic Arts odpowiedziało na prośby fanów i rozpoczęło sprzedaż pakietów DLC do Mass Effect 2 i Mass Effect 3 na PC także bezpośrednio w sklepie Origin.

Dotychczas jedynym sposobem na pozyskanie rozszerzeń w przypadku komputerów osobistych było kupowanie i wydawanie punktów BioWare Points w osobnej usłudze, dostępnej z poziomu gry.

Teraz pakiety z dodatkami wprowadzono na Origin, gdzie EA rozprowadza wszystkie swoje pozycje. DLC nadal nie można jednak kupić pojedynczo, a wyłącznie w zestawie.

Nie jest też tanio. Wszystkie rozszerzenia do Mass Effect 2 to wydatek rzędu 89,90 zł. Otrzymujemy główne dodatki - Skradzione wspomnienia, Nadzorca, Kryjówka Handlarza Cieni, Przybycie - a także mnóstwo przedmiotów i mniejszych bonusów, jak ścieżka dźwiękowa i komiks.

Za pakiet DLC do Mass Effect 3 zapłacimy jeszcze więcej, bo aż 119,90 zł. Tutaj główne atrakcje to Z prochów, Lewiatan, Omega, Cytadela i poprawione zakończenie. Są też rozszerzenia do trybu wieloosobowego oraz przedmioty do wykorzystania w kampanii.

Obecność w sklepie niemal gwarantuje, że oba zestawy trafią w przyszłości do jednej z promocji, więc być może warto wstrzymać się z zakupem. Już teraz posiadacze subskrypcji Origin Access mogą liczyć na obniżenie ceny o 10 procent.

Jeśli interesują nas tylko wybrane DLC, jedyną opcją pozostają punkty BioWare Points.

http://www.eurogamer.pl/articles/2018-01-02-dlc-do-mass-effect-2-i-3-dostepne-w-sklepie-origin-na-pc

Swoją drogą ceny tych dlcków na PSN po takim czasie od premiery, to jest KU.RWA jakiś żart, za same DLC do ME3 ponad dwie paki bez promo :obama: poyebało ich

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...